Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Xenony do B5 '95r
Powoli , bez pospiechu znajdziesz okazje
-
s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)
Taa felgi sa bardzo ładne nawet 17'' warto je kupic i zakladac
-
Piaskowanie felg
Podjedz do wulkanizatora powinien wiedziec , jezeli chodzi o koszta nie mam pojecia
-
zamiana 17" na 17" Co wy sądzicie?
Zminiles juz :twisted:
-
Zakup kontrolowany 3 - Audi Allroad
Tez ogladalem :wybor słuszny i oczywisty :twisted:
-
[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę
ładna
-
Xenony do B5 '95r
Jest to rzecza jasna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Xenony do B5 '95r
Ja kupilem Valeo pod xenon z tym ze bez przetwornic ktore kosztja troszke , cena to 400zl + oddaje stare lampy :twisted: czyz to nie dobry zakup
-
[ALL B5] Jak najcichsze opony letnie ?
Tak.
-
Drgania układu wydechowego, a Dwumas ???
Konczacy sie dwumas powoduje raczej telepanie budy przy odpaleniu i gaszeniu
-
Fajna stronka o tuningu naszy niuniek
ciekawa stronniczka :twisted:
-
[B5 1,9 TDI AFN 99 r AVANT] - "ONA"
ładna
-
[B5 1.8T] 95'
Wrzucaj zdjecia...jezeli chodzi o problem z ABS-em to w innym dziale :twisted:
-
opony 205 na felgę 7 cali
No to do roboty :twisted:
-
Jak odświezyc nikiel i chrom z atrapy
Jest duzo srodkow do chromiku ale narazie sprobuj sposobem za ''free'' :twisted:
-
Kujawski i oranżada
Ja tam poki co nie planuje lac specyfikow , poza tym trzymam sie tego co fabryka nakazala lac a ze mam tania ropke to po co komibinejszyn :twisted:
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
A6 to nie ale Audi ogolnie ładne
-
[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia
ładne 2.5 :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam temat masz juz otwarty :twisted:
-
Kujawski i oranżada
No ja mam nadzieje , jakbym kiedys widzial ze ktos leje do Audi opal to odrazu
-
Kujawski i oranżada
Opal zawsze pewny bedzie
-
Kujawski i oranżada
Powodzenia zycze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam