Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)
Po zalozeniu pstrykaj foty i wrzucaj na forum :twisted:
-
Kujawski i oranżada
Czyli roznica jest i to widoczna
-
Kujawski i oranżada
Ja leje do swojego TDI tylko i wylacznie ropke oranzadka szybciutko zaje**** koncowki wtryskow , pompe itd. :twisted: Nie polecam
-
Okazja zamiany
Jezeli to naprawde "szajs" to odpusc sobie :twisted: poczekaj , dołóż kaski i wtedy kup w idealnym stanie
-
s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)
Bierz bedzie b. ładnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj KRapicki,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
Nie...to tak jakbys kupil kota w worku :twisted:
-
obnizone zawieszenie czy nie ???fotka do wgladu
obnizona na 100%
-
[B5 sedan 2.5 TDI] Poprzednie auto mojego staruszka...
Ona juz sprzedana jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 sedan 2.5 TDI] Poprzednie auto mojego staruszka...
ładnie wypasiona
-
[B5..'95r..1.8 5 V] moje pierwsze audi.....je je
No przydaloby sie wiecej wiekszych zdj. :twisted: z daleka widac ze calkiem fajnie sie zapowiada
-
[B5 1.6] Full seria ;)
To jest wlasnie to
-
Przednie lampy. Czy będą pasować..? [B5 97 2.8 Quatro]
number 1 :twisted:
-
[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!
A4 wypasik :twisted: Zmiana nie dziwi a passek to chyba polowy wyposazenia nie ma co ta A4
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
ładna biala ksiezniczka jeszcze te klameczki maznij na bialo
-
[B5 AFN AVANT] (11.12.07r) S-Line fele 17''+ Zderzak,etc; oceny mile widziane
Czemu tak zniszczyles zderzak od S-ki :twisted: po co ten chrom
-
[B5 1.6] Full seria ;)
masz na mysli dziury na stopery :twisted:
-
Okazja zamiany
Dzisiaj nikt sie z tym nie liczy i kazdy kupuje co mu trzeba a na nastepny dzien przychodza i Ci sciagaja i za tydz. znow kupujesz to na gieldzie taki nasz kraj
-
[B5 1Z] Błąd 553
Tak jak pisze hack, przeskanuj to Vag-iem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Tarcze zegarów "Indiglo"
Kwestia gustu ja widzialem te i te i czerwone jakos mi sie lepiej podobaja :twisted: