Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)
A kolega chyba zapomnial sie przywitac :twisted:
-
[B5 AFN] Witam ponownie o to mój następny samochodzik
u mnie cos fotki nie pokazuja sie :confused:
-
jak przerobic h4 na h7 ????
tak
-
I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)
Jezeli masz na mysli chipowanie 1.8 to od razu sobie odpusc-nie ma sensu
-
prosze o pomoc w wymianie felg
Rowniez polecam 17stki z oponkami 225/45 17 lub tak jak ja mam 215/45 17...super efekt i co najwazniejsze autko nie wiele traci na komforcie
-
jak przerobic h4 na h7 ????
Trzeba sie troszke pobawic...kostki kupujecie w ASO potem w lapke bierzecie probowke i sprawdzacie po kolei tj.np. sw.pozycyjne i do poszczegolnego kabelka przykladasz probowke i badasz gdzie jest prad a jak juz go znajdziesz no to podlaczasz do kostki itd na tym polega cala filozofia
-
[B5 1.6] moje a4
No Ty bys nie poszedł ale kolega poszedł i slusznie zrobil
-
[TDI] PB zamiast ON
Mysle ze nie
-
Audi A6 C5 1.9 tdi 115 km Silnik AFN
Proponuje przed zakreceniem nowego filtra nalac do niego oleju
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Wydaje mi sie ze A4 ma 440l poj bagaznika
-
Polecane opony letnie
Najlepszym wyborem bedzie 205/55 R16
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
Bedzie dobrze Ujezdzaj te 235
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Za 2 dokladki wziąłby jakies 200-250zl...moze nie jest tani ale robi dobrze [ Dodano: 15-02-2007, 15:38 ] Ma profesjonalny warsztat i mieszalnie lakierów...sam korzystalem z jego uslug
-
Pomocy... radio do A4? czy dam rade to zamontowac
ciezko bedzie...ale jest szansa
-
wtopa z kołpakami
A moze sprobuj zalozyc kolpaka na felge 16stke wtedy bedzie wszystko jasne
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
U mnie lakiernik za taki zabieg wola 200zl...mysle ze za 150 zl by pomalowal da sie z nim gadac
-
wtopa z kołpakami
Jezeli kolpaki sa w rozmiarze 15 to na 100% musza pasowac...widocznie sprzedal Ci 16
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
Po zalozeniu 17stek na ori. zawieche nie jest az tak tragicznie w sensie ze jest bardzo wysoko da sie przezyc i przynajmniej masz pewnosc ze nie oberwiesz oslony... a jezeli chodzi o mala glebe to wystarczy 20mm-40mm
-
[ALL] Jaki filtr oleju?
Ja ostatnio kupilem Mann-a polecam bardzo dobry filtr
-
A4 -[B5 1,6 ] Coraz ciężej pracujące wspomaganie..
A moze pompa juz powoli zakańcza swoj zywot
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
\No to ładny syf masz w tym bagazniku :eek: ...podczas jazdy wszystko lata :twisted: Sorrki za OT
-
Alusy do A4 95r 17 do 19 cali ,pomóżcie ,doradcie
= remont zawieszki
-
[ A4 1.8 125KM 97' ] Moja angielska lalunia :)
ładny sedanik...jakas 17stka na lato na wiosne musi byc
-
[a4 1.9TDI 1995] fotki mojej malej
ładne A4 :exclaim: nie ma to jak poczciwy 1Z...
-
Philips Silvervision
heh nie nie...ja mam ale zarowki typu kameleon moze kojarzysz takie kolorowe