Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. ładne autko silnik tez ok :razz:
  2. 18 to za duze trzeba glebowac obowiazkowo a ja nie chce glebowac :razz:
  3. Najszczersze gratulacje
  4. chętnie tylko ze ja chce 17 a nie 18
  5. wazne ze Tobie sie podobaja ja jak na wiosne bede kupowal to cos podobnego jak ma Kunio :mrgreen:
  6. daje rade
  7. ładne kombi malutka gleba i bedzie malina fele 17 :?:
  8. hej a co robiłeś z imo??
  9. auto miłe dla oka :mrgreen: gratuluje
  10. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Co tu dużo mowic AUDI :mrgreen: i już nie da sie tego napisac w jednym zdaniu
  11. Ja osobiscie w swoim ciemnym zielonym mam clear i jest bardzo z nich zadowolony szczerze polecam
  12. ladna furka
  13. ładne quatterko
  14. z tego co wiem to w ben. znajuje sie on gdzies z tylu
  15. Czy przy awarii kierunkowskazów wystarczy wymienic kostke przerywacza czy tez caly przelacznik :?:
  16. Jeszcze jedno zuwazylem ze na cieplym silniku pali za kazdym razem a nawet na zimnym odpalil i chodzil ale to tylko raz :neutral: hmm moze to cos innego niz immo??dzis na zimnym to za 4 razem dobiero zacal chodzic
  17. no calkiem ładnie i ciekawie
  18. W jaki sposob mozna go naprawic?
  19. Nie wiem czemu ale gdy dzis rano odpalilem auto to po krotkiej chwili zgasl za drugim razem odpalilem i chodzil juz normalnie.Przydarzylo mi sie to juz 2 raz nie dawno zmienilem olej i filitr paliwa...myslalem ze moze to byc powietrze ale pewnie juz dawno sie go pozbyl...nie wiem co to moze byc prosze o pomoc :neutral: ahaa zadna kontrolka sie nie swieci ani zadnych sygnalow nie wydaje
  20. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Mozliwe ze jedna ze swiec jest zuzyta(przepalona) sprawdz to w latwy sposob kabelek i akumulator
  21. ładna i z drewnem ktore ladnie wyglada tak samo jak u mnie :mrgreen: felgi tez dosc ladne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.