Treść opublikowana przez adamFox
- [ALL] Kupno PS3
-
[ALL] Kupno PS3
Panowie szybkie pytanko do Was. Dziś wieczorem mam okazję kupić PS3 + to co w pudełku + 7 oryginalnych gier + kabel hdmi (od znajomego) za 700zł tylko że konsola jest 2letnia. Pytanie czy się opłaca (dodam iż gry znane typu airborn, fallout,pes, itp) Wiadomo gwarancji już niema ale czy to" się psuje??? proszę o Wasze opinie ------------------ pozdro adamFox
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
czyżby coś znajomego
-
[ALL] Biokominek opinie
biokominki nie służą do ogrzewania, to jedynie ozdoba
-
bramki via tool a pomiar średniej prędkości
Tak Tomcio, musi być tablica informacyjna "fotoradar" tak jak mówisz ... BIDA ... ten na wjeździe do Olkusza słyszałem jak na razie o dwóch razach że był czynny
-
bramki via tool a pomiar średniej prędkości
talib kamerki są na Olkusz, ale tylko są jak narazie , testy są ponoć bo tam się mobilki rozpędzają albo przelatują przez swiatła na żółtym czyt. czerwonym i jeden fotoradar czynny
-
Jaka wódka na wesele ?
coll506 powiem tak : piłem na 2 weselach u dobrych znajomych i powiem że to nie było to samo co w sklepie!! (po weselu kupiliśmy - bo nam podeszła- w sklepie i było nie to samo) znajomi zrobili tak : zadzwonili do przedstawiciela i od niego kupili bezpośrednio (wiadomo dużą ilość tym bardziej wesele 2dni), nikt nie narzekał, bynajmniej nie słyszeliśmy żeby ktoś coś narzekał na Nemiroffa, ale podstawa wódka ma być zmrożona pozdro
-
[INNE] Pozew o alimenty
najlepiej rób przelewy bankowe, nic do ręki- żadnej kasy!! w każdej chwili (wyciągi -potwierdzenia bankowe na twoim koncie,historia przelewu) masz podkładkę że dawałeś nie byłeś obojętny na dziecko i wpisuj póki co nie masz rozwodu i przyznanych pieniążków na dziecko =alimentów w tytule "dla dziecka(imię)" złóż podanie jako pierwszy o rozwód (ja poszedłem do adwokata) ---------------------------------- przykro mi , że i Tobie się rozpada małżeństwo .... miałem podobnie .... najgorsze to to , że nie ty ani "twoja" będziecie cierpieć tylko wasze dziecko ..... ja miałem porażkę z moją małą
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
bo pasuje do B7 również - wg programu
-
Chwila relaksu przy CS ;) warto odwiedzić serwer !!! :P
szukaj na wiaderku
-
To nie zdrada marki, to tylko film :)
fajnie zrobione ale faktycznie zerżnięte od golfa chociaż podoba mi się 32 sekunda Waszego filmiku gdzie widać COOO :>
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj przy zjeździe z ul. Balicka w KRK w kierunku ronda na Olkusz stoi na chodniku ciemne B6 w avancie (za każdym razem co jestem w KRK stoi tam to auto , rej nie pamiętam)....POZDRO
-
Spotkania na drodze
wczoraj przy zjeździe z ul. Balicka w KRK w kierunku ronda na Olkusz stoi na chodniku ciemne B6 w avancie (za każdym razem co jestem w KRK stoi tam to auto , rej nie pamiętam)....POZDRO
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
8e0906087n ... osobiście nie mam
-
[B6 ALT] Sonda Lambda 5pinów
z bosha cena OKOŁO 300zł, 5 biegunów
-
[B5 ADP] Czujnik temperatury silnika
jesli dobrze myślę (a nie śpię już około 38h) to będzie 059 919 501 cena OE około 60zł są dwie wersje zielony i czarny (kwadratowy)
-
[B5 AWT] Numer cewki zapłonowej
06A 905 115 ps ok 135zł OE SKODA z indeksem D (ale to to samo) zamienniki ok 20zł tańsze więc nie wiem czy jest sens
-
[B5 ADR] wydech
tłumik środkowy 8d0.253.409 aa tłumik końcowy 8d0.253.609 s rura wydechowa 8d0.253.101 ah tyle wiem
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
ori VW OE 70zł zamiennik 45zł - +koszty wysyłki... jak coś PW
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
krokwie 14x7
-
Jakość paliwa AUCHAN Sosnowiec.
ja swojego czasu tam tankowałem zawsze do pełna i na fisie wychodziło z Auchana 970km do przejechania a jak zacząłem tankować na shellu to wyszło 1100km do przejechania ... nieweim czy to coś ma w sobie ale komp w aucie od razu widział różnice (tankowane zawsze tyle samo paliwa)
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
a czym wełnę przymocować do OSB? są jakieś specjalne mocowania czy coś innego? czy sznurkiem jakoś?? nigdy niemiałem styczności z takimi robotami budowlanymi więc proszę o wyrozumiałość a będę chciał coś zrobić samemu (wiele rzeczy) i jeszcze jedno .. jaka grubośc wełny pod OSB? 15-20?????
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
.... Ścianę z Porothermu najlepiej i najtaniej docieplisz styropianem, a sufit poddasza wełną (jedną warstwę dajesz między krokwie, a drugą w poprzek krokwi i na to paroizolację) czyli żebym dobrze zrozumiał => idziemy od góry czyli najpierw gont -> potem membrana -> płyty OSB -> paroizolacja- > wełna -> wełna -> no i np kartongips ..... = dobrze ???????
-
[ALL] Uwaga użytkownicy ALLEGRO ! Hakerzy atakuja
ja jeszcze nic nie wygrałem
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
no dobra rozumie już .... ale mówią że dla ceramiki lepsza jest wełna od styropianu bo niby przy styropianie pustak nie oddycha