Treść opublikowana przez staniek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pod biedronki nie trzeba.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Wałek miałeś ori.
-
Do czego jest pierścień w zestawie z łożyskiem koła w Audi A4 B6?
W zestawach FAG i SKF jest ten pierścień. W innych nie wiem bo nie miałem z rękach.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ładna, niebrzydka, ujdzie
-
Do czego jest pierścień w zestawie z łożyskiem koła w Audi A4 B6?
Po demontażu piasty będziesz widział gdzie siada ten pierścień/osłona. Trzeba go wprasować na piastę od strony łożyska. Ewentualnie jak nie uszkodzisz starego, to może zostać ten co był.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
@michałswd jeśli dobrze pamiętam miał wałek od świątka, możesz go podpytać. Coś tam kiedyś czytałem o tych wałkach do pd od świątka, chyba na forum passat'a, i się trochę zniechęciłem. Ale dawno to już było i nawet nie pamiętam co niby było z nimi nie halo.
-
Mercedes 124 coupe
Zdjęcia się nie pokazują
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Ta felga o której wspomniałeś będzie Oki. Seryjnie jest et43 i 7 i 1/2 cala szerokości, przy oponie 235/45. Ale 8 cali wygląda lepiej
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
Nie jakieś zwykłe tylko z mniejszym skokiem, nie pamiętam modelu. To właśnie b4 sport Ładna a3, zazdraszczam gang'u silnika.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
@MemberA4 dziękuję bardzo :)
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Siemka :) Śruby są M8x90 na imbus nr6, bardzo możliwe, że moment będzie taki sam. Jeszcze chwilę poszukam, a jak nic nie znajdę to dokręcę narazie 25-30 Nm
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie, poratuje ktoś i podrzuci jakim momentem dokręcać śruby wału napędowego do flanszy skrzyni biegów? Sprawa dotyczy AVF'a w quattro. Nie mogę znaleźć tego info w elsie która mam zainstalowaną
-
B6 DIVISION
Panowie, poratuje ktoś i podrzuci jakim momentem dokręcać śruby wału napędowego do flanszy skrzyni biegów? Sprawa dotyczy AVF'a w quattro. Nie mogę znaleźć tego info w elsie która mam zainstalowaną Już mam, 55Nm, Kolega @MemberA4 podpowiedział w innym temacie
-
Zamiana AVF na BRD
Jeśli masz tylko 170 koni, czyli serię po programie, i nie planujesz grubszych modów to zupełnie bez potrzeby kombinujesz. Zapomnij o kevlar'ze. Zakładaj komplet od BRD, wystarczy z dużym zapasem na to co masz. No i uzupełnij profil bo nie wiadomo nawet czy o audi chodzi
-
Zamiana AVF na BRD
Będzie pasowała. Tarcze różnią się ilością sprężyn, AVF ma sześć pojedynczych, a BRD cztery podwójne. Pozostałe wymiary są takie same. Ale która tarcza lepsza to nie wiem.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Raczej odwrotnie, o ile dobrze mi się pamięta. Kamil dobrze radzi, szkoda rzeźbić z Intemo, skoro B8 z adapterem jest praktycznie p&p
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Eska miała alu zwrotnice. Dobra robota z zawiasem
-
Jakiej firmy zawieszemie
Polecam lemfordera jeżeli planujesz tym autem trochę pojeździć, 100 tys. wytrzyma. TRW nie polecam, trochę tańsze od lemfordera i sporo gorsze.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
@kkam T5 jest żeliwny. Kiedyś chciałem zakładać zacisk od phaeton'a i z pewnością dałoby się to zrobić, ale oprócz kwestii ręcznego (Gdzie linka ciągnie w drugą stronę) To i z przewodem też trzeba kombinować po mojemu. Ja dałem spokój i nawet nie kupiłem zacisku na przymiarki. Chyba prościej zrobić 324 na T5
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Pewno niedopita cola
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Takie same są.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Jest możliwe. Ośka, quattro bez znaczenia, będzie pasował.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Tył 8E0 505 465 AF Przód 8E0 411 317 lewy, 8E0 411 318 prawy
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Łączniki jak masz sprawne mogą zostać stare.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Zerknąłem do ETKi Trochę namieszałem z gumami, każdy zawias ma inny numer gumy. Dawno temu przerabiałem temat stabilizatorów i już trochę się zapomniało