Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Ten dyfer z blokadą jest od 80-dziesiątki? Torsen wyleciał, czy dało radę go zostawić?
  2. Ja do samego czyszczenia potencjometru nie wyjmowałem tego silniczka. Rozłożyłem go tak jak jest zamontowany. Obudowa, a dokładniej jej przednia częśc siedzi tylko na zatrzaski, chyba cztery. Jak się przyjrzysz i podejdziesz do tego na spokojnie to dasz radę to zrobic (oczywiście leżąc na plecach z głową przy pedałach). Ewentualnie zdejmij schowek i przecwicz to sobie na innym łatwo dostępnym silniczku. Do smarowania/czyszczenia potencjometru kup sobie w jakimś elektronicznym "Kontakt PR"
  3. Wykres od jakiejś turbobenzyny się zaplątał
  4. staniek odpowiedział(a) na kacyk44 temat w Audi A4/S4 B6
    Koledze chodziło o zderzaki slajnowe,listwy i lotkę których w roku modelowym 2003 nie było. Zresztą w temacie który wkleiłeś wszystko jest fajnie rozpisane
  5. eski w avancie nie miały lotek
  6. Wszystko wskazuje na uszkodzony włącznik świateł,ale niech jeszcze potwierdzą to bardziej obeznani.
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest, ale w formie cyfrowego wskazania. Przyjrzyj się. dodatkowego wskaźnika oczywiście niema.
  8. Xenon, po uruchomieniu silnika, poziomuje się niezależnie od tego czy światła są włączone czy nie.
  9. Lepiej komplet 345/300. Ale według mnie jak już masz 320 na przodzie, to na tył 288mm będzie wystarczające. @KoJ@K szybkiego powrotu do modów życzę, co chyba już się zaczyna
  10. W sumie to masz tam napisane, że przy kupnie tego z literką E wymagany jest zwrot starej części i dlatego jest naliczona kaucja w wysokości 256zł. Po odesłaniu starego zacisk wyszedłby Cię 299zł
  11. staniek odpowiedział(a) na Wiktoro temat w Audi A4 B6
    myślę, że nie będziesz żałował
  12. staniek odpowiedział(a) na Wiktoro temat w Audi A4 B6
    Projektory 200zł, adaptery do żarników 50, szpraje chyba 60-70, sznur butylowy jakiś trochę chyba lepszy z hidretrofit 50, plus od groma czasu i swojej roboty bo robiłem to pierwszy raz. Dodatkowo kupiłem kiedyś za 250 zł ori lampy angliki z połowy 2016 roku na dawców kloszy. Kolega z forum o którym wspomniano wyżej robi to chyba w okolicach 500 zł. Ty jedynie wysyłasz lampy, odbierasz gotowe.
  13. staniek odpowiedział(a) na Wiktoro temat w Audi A4 B6
    Niedawno przerabiałem swoje xenony na bixenony na soczewkach Hella3, żarniki i przetwornice zostały stare, i różnica jest spora/zdecydowanie zauważalna. A odbłyśniki w projektorach od xenonu miałem w dobrym stanie, lewy w bdb, a prawy w dobrym+ Modyfikacja warta rozważenia.
  14. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Temat aktualnego właściciela autka
  15. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak mini h1 8.0 pod zwykłe soczewki. A to spoko, bo coś mi się skojarzyło, że pisałeś wcześniej o soczewkach Hella3. A w takim przypadku jest spora rzeźba i żaden adapter w zwykłej lampie się nie sprawdzi. Właśnie grzeję piekarnik , to znaczy kończę drugą lampę i szczerze powiem, że jednak jeśli już rezać lampy to na bazie ori biksa. W uja czasu trzeba poświęcić robiąc to po raz pierwszy. Będziesz robił bihalogen? Pozdr
  16. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ma być adapter pod soczewkę? Z CAD'em nie pomogę niestety.
  17. Tak, trzeba je nauczyc kierunków/skalibrowac. Na bank był na forum o tym temat, o kalibracji. Znalazłem ten temat :)
  18. Według mnie zdecydowanie lepiej zrobisz zakładając projektory/soczewki z a4 b8 polift. Będzie Cię to kosztowało niewiele ponad 200 zł, i będziesz miał naprawdę fajne światła.
  19. staniek odpowiedział(a) na Peci84 temat w Audi A4 B6/B7
    Fizycznie będzie pasowało, ale tylne sprężyny będą miały niższą kategorię wagową zapewne.
  20. Sprężynka jest od ręcznego i ta ori od S4 jest w uj odstająca/długa i trze o felgę. Ta od 288mm jest dużo krótsza i nie ma problemu z ocieraniem. Linka jest za krótka swoją drogą, a przynajmniej u mnie w quattro była.
  21. Trzeba zmienić sprężynki w zaciskach na te od zacisków pod tarcze 288mm i wchodzi biedronka. Przynajmniej ja tak zrobiłem.
  22. HEPU będzie dobra.
  23. standard dla 17tu cali, a kolega chce taki profil na osiemnastkę. Według mnie albo komfort,albo wygląd.
  24. On miał gtd2060 W dziale "wykresy własnych aut" jest wykres Leona Jarol'a na GTD1752VR i chyba na trochę wydajniejszych pompkach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.