Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. No tak, ale spójrz gdzie jest mocowanie dolnego wahacza, gdzie jest sprężyna, gdzie jest koło. Na sprężynie jest 1cm, a na kole robi się z tego prawie 2cm.
  2. Podkładki podnoszą o prawie 20mm, info zaczerpnięte z forum. Chyba najlepsza opcja, jeśli te kilkanaście milimetrów wystarczy.
  3. staniek odpowiedział(a) na Rafik0117 temat w Audi A4 B5
    H&R to H&R, jeśli nie masz wżerów na tłoczyskach to wydaje się mi, że warto zregenerowac ten tył (jedyna sensowna opcja to regeneracja pary amorków) i cieszyc się z porządnego gwintu. Jeśli chodzi o FK to chyba idzie kupic np. sam tył.
  4. Ale bez kierownika? Lżejszy jest szybszy
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest na forum temat z oznaczeniami, zakresami temperatur, grzane/niegrzane, obieg wewnętrzny, 1din/2din. Ładny od 16stopni najłatwiej znaleźc od B7, ale trzeba rezac podgrzewanie tylnej szyby.
  6. Żebyś się nie zdziwił. Moja + kierowca i ponad pól zbiornika gnoju ważyła troszkę ponad 1700kg. Sedan parę kilo lżejszy od avanta wiadomo.
  7. Nie ma znaczenia, że cabrio (też mam od cabrio). Jeżeli sprężyny w dobrym stanie to trochę się podniesie.
  8. OKi, podziękował. Aa autko oczywiście piękne!
  9. Dzięki Trzeba wysyłac swój wałek, czy ma je na stanie? Dużo drożej wychodzi od kupna zamiennika?
  10. Ten wałek to odpowiednik serii, czy "kombinowany" pod moc
  11. staniek odpowiedział(a) na Rafik0117 temat w Audi A4 B5
    Bardzo możliwe, że Twój H&R jest zbudowany na wkładach/amortyzatorach bilstein'a (chyba większośc modeli jest). Jeżeli tak to bezproblemowo zregenerujesz je w Zerkopolu. Zadzwoń/napisz/spytaj. W lecie pytałem i liczą 200zł/szt. za podstawową regenerację. Pozdro
  12. Myślec to trzeba nawet jadąc rowerem
  13. Dobra cena. B6 czy B8? Dobra już dopatrzyłem B6
  14. Fajnie,że w końcu cieszy właściciela. Quattro też polubisz
  15. Eeee tam zaraz się przyzwyczaisz To jest seria, czy zostało już coś wgrane?
  16. Panowie, kupno przedniego staba to pikuś, upolowac tył za życia (swojego czy auta) to jest sztuka. Mi to zajęło raptem jakieś 1,5 roku w porywach do 2 lat Pozdr
  17. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież marny olej, czy niewłaściwy olej nie załatwi silnika po jednej zmianie, czy nawet po kilku zmianach. Idealnie dla nas byłoby gdyby to poprzedni właściciele lali jak najlepsze oleje Ja leje Penrite, też dobre oleje.
  18. Podłączę się pod temat, jeśli można Interesuje/ciekawi mnie czy te nowsze turbiny garetta GTC1549vz z poliftów są w czymkolwiek lepsze od turbin BV43A z CAHA? Jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat i chciałby się nią podzielic to z góry dziękuję. Kwestia innego zasilania i spływu dla mnie jest nieistotna. Pozdr
  19. ZTCW to nie robi.
  20. Nie są identyczne, ale można powiedziec, że prawie takie same
  21. Klasy wagowe w B7 i B6 się różnią. Klasa wagowa 9 w B7 to lasa 10 w B6. Odpowiednikiem sprężyny 1xszary 1xbrązowy z B7 jest sprężyna 1xniebieski 3xróżowy z B6 (klasa 10). Same sprężyny są identyczne/zamienne.
  22. W sprawie tych klocków odezwij sie np. do Wandej'a, raczej nie będziesz stratny Klocki będą pasowac, blaszki raczej nie ma, ale nie jestem pewny. Poczekaj, a ktoś pewnie poratuje jej numerem w zamienniku.
  23. Lepszym wyborem będą raczej Ferodo FDB1877 Tarcze pasują, można je trochę stoczyc ze średnicy coby nie było wielkiego rantu. Ja zbierałem 1,1mm z promienia (średnica mniejsza o 2,2mm) i nawet ładnie to wygląda.
  24. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokladnie o to chodzi,dzieki.. dzisiaj zajechalem do aso po ta uszczelke z pod akumulatora,pan sprzedawca z aso,odradzil mi zakladanie tej gumeczki,powiedzial ze swego czasu mieli akcje serwisowa na te gumeczki,teraz wywalaja je calkiem Jak nie patrzec to te gumki co najmniej raz do roku trzeba czyścic z syfu żeby się nie zapychały
  25. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8D0819419A chyba o tą gumkę Ci chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.