Treść opublikowana przez staniek
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No tak, ale spójrz gdzie jest mocowanie dolnego wahacza, gdzie jest sprężyna, gdzie jest koło. Na sprężynie jest 1cm, a na kole robi się z tego prawie 2cm.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Podkładki podnoszą o prawie 20mm, info zaczerpnięte z forum. Chyba najlepsza opcja, jeśli te kilkanaście milimetrów wystarczy.
-
Naprawa Gwintu
H&R to H&R, jeśli nie masz wżerów na tłoczyskach to wydaje się mi, że warto zregenerowac ten tył (jedyna sensowna opcja to regeneracja pary amorków) i cieszyc się z porządnego gwintu. Jeśli chodzi o FK to chyba idzie kupic np. sam tył.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ale bez kierownika? Lżejszy jest szybszy
-
B6 DIVISION
Jest na forum temat z oznaczeniami, zakresami temperatur, grzane/niegrzane, obieg wewnętrzny, 1din/2din. Ładny od 16stopni najłatwiej znaleźc od B7, ale trzeba rezac podgrzewanie tylnej szyby.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Żebyś się nie zdziwił. Moja + kierowca i ponad pól zbiornika gnoju ważyła troszkę ponad 1700kg. Sedan parę kilo lżejszy od avanta wiadomo.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Nie ma znaczenia, że cabrio (też mam od cabrio). Jeżeli sprężyny w dobrym stanie to trochę się podniesie.
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
OKi, podziękował. Aa autko oczywiście piękne!
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Dzięki Trzeba wysyłac swój wałek, czy ma je na stanie? Dużo drożej wychodzi od kupna zamiennika?
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Ten wałek to odpowiednik serii, czy "kombinowany" pod moc
-
Naprawa Gwintu
Bardzo możliwe, że Twój H&R jest zbudowany na wkładach/amortyzatorach bilstein'a (chyba większośc modeli jest). Jeżeli tak to bezproblemowo zregenerujesz je w Zerkopolu. Zadzwoń/napisz/spytaj. W lecie pytałem i liczą 200zł/szt. za podstawową regenerację. Pozdro
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Myślec to trzeba nawet jadąc rowerem
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Dobra cena. B6 czy B8? Dobra już dopatrzyłem B6
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Fajnie,że w końcu cieszy właściciela. Quattro też polubisz
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Eeee tam zaraz się przyzwyczaisz To jest seria, czy zostało już coś wgrane?
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Panowie, kupno przedniego staba to pikuś, upolowac tył za życia (swojego czy auta) to jest sztuka. Mi to zajęło raptem jakieś 1,5 roku w porywach do 2 lat Pozdr
-
B6 DIVISION
Przecież marny olej, czy niewłaściwy olej nie załatwi silnika po jednej zmianie, czy nawet po kilku zmianach. Idealnie dla nas byłoby gdyby to poprzedni właściciele lali jak najlepsze oleje Ja leje Penrite, też dobre oleje.
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
Podłączę się pod temat, jeśli można Interesuje/ciekawi mnie czy te nowsze turbiny garetta GTC1549vz z poliftów są w czymkolwiek lepsze od turbin BV43A z CAHA? Jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat i chciałby się nią podzielic to z góry dziękuję. Kwestia innego zasilania i spływu dla mnie jest nieistotna. Pozdr
-
1BE a B12 Pro Kit Billstein
ZTCW to nie robi.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie są identyczne, ale można powiedziec, że prawie takie same
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Klasy wagowe w B7 i B6 się różnią. Klasa wagowa 9 w B7 to lasa 10 w B6. Odpowiednikiem sprężyny 1xszary 1xbrązowy z B7 jest sprężyna 1xniebieski 3xróżowy z B6 (klasa 10). Same sprężyny są identyczne/zamienne.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W sprawie tych klocków odezwij sie np. do Wandej'a, raczej nie będziesz stratny Klocki będą pasowac, blaszki raczej nie ma, ale nie jestem pewny. Poczekaj, a ktoś pewnie poratuje jej numerem w zamienniku.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Lepszym wyborem będą raczej Ferodo FDB1877 Tarcze pasują, można je trochę stoczyc ze średnicy coby nie było wielkiego rantu. Ja zbierałem 1,1mm z promienia (średnica mniejsza o 2,2mm) i nawet ładnie to wygląda.
-
B6 DIVISION
dokladnie o to chodzi,dzieki.. dzisiaj zajechalem do aso po ta uszczelke z pod akumulatora,pan sprzedawca z aso,odradzil mi zakladanie tej gumeczki,powiedzial ze swego czasu mieli akcje serwisowa na te gumeczki,teraz wywalaja je calkiem Jak nie patrzec to te gumki co najmniej raz do roku trzeba czyścic z syfu żeby się nie zapychały
-
B6 DIVISION
8D0819419A chyba o tą gumkę Ci chodzi