Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak też można, czemu nie
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale z Q5tki pasuje również silniczek. Mam taki komplet z '17 roku u siebie. Silniczki chyba niczym się nie różnią za bardzo.
  3. No to w takim razie zapytaj Kolegę jak mocno ociera/ile brakuje żeby nie ocierało i będziesz miał odpowiedź. Ori felga 18tka ma 8 cali szerokości i et43 z oponą 235/40 Według mnie, tak jak Kolega wyżej już Ci odpowiedział, nic nie będzie tarło. Ale też nic sobie za to uciąć nie dam bo nie miałem takiego zestawu na aucie. W razie czego przy et45 bez problemu będziesz mógł dać dystans 13mm i nawet wizualnie będzie dużo lepiej.
  4. Chodziło mi o to ile katalogowo/seryjnie ta A3 ma mocy? 170 tak jak @george pisze? Wynik ładny wyszedł
  5. Ta A3 w serii miała 177 koni mocy?
  6. Sugeruję się tym co jest napisane na ulotce w pudełku z tarczami OZ, bicie piasty mniejsze niż 0,02 a bicie tarczy mniejsze niż 0,1 Wiadomo, że ideałem byłoby 0,00 ale o ideały ciężko
  7. Bicie masz w normie według mnie. Fajnie ten hebel wypełnia teraz te 17tki Z zawiasem będziesz coś działał? Mam na myśli to czy będziesz równał przód z tyłem, albo na odwrót.
  8. Ja tarcze ustawiałem na najmniejsze bicie i jeśli było trzeba to wierciłem w piaście nowy otworek na śrubkę trzymającą tarczę. Bicie chyba masz 0,04 i 0,06
  9. Zgadza się
  10. Chłop nic nie da, wystarczy żona. Tył jest ciężki do odpowietrzenia, i trzeba się trochę z nim pomęczyć. Najłatwiej odkręcić zacisk i odpowietrzać w ręku. W zacisk odpowiedni klocek żeby tłoczek nieee wyskoczył, ustawiasz/trzymasz zacisk w odpowiedniej pozycji i odpowietrzasz. U siebie z przykręcony zaciskiem odpowietrzałem chyba 3 czy 4 razy. Fajnie działasz Pozdr
  11. 225/40 albo 235/40
  12. Niezłe przeboje, współczuje oby teraz było już OKi ! Pozdr
  13. Zaślep go dla pewności blaszką, a otwory można chociażby zanitowac, ale nitami szczelnymi nie tymi zwykłymi. Chociaż może ktoś doradzi lepszy sposób, ja tego nie robiłem bo nie mam w ogóle egr'a
  14. Tak, trzeba by zamontować OCT, ale istnieje spore ryzyko, że przy dużym mrozie przymarźnie tak miałem i z tego powodu wywaliłem je. Kamilowi też chyba zamarzło o ile dobrze pamiętam z jego tematu. Ogólnie jak masz wyłączonego EGR'a to, tak jak pisałem wcześniej, podłącz odmę normalnie i nie przejmuj się mgłą olejową w dolocie.
  15. Kolega jak większość z nas pokona podobna drogę i wyciągnie podobne wnioski
  16. Teraz jedynie dorezać CLH i fotochromy zewnętrzne. Mam lusterko z kompasem, ale z włączonym jeździłem chyba tylko ze dwa dni Jeszcze ciut większą felga i będzie jeszcze lepiej niż jest Pozdr
  17. Jeśli zaślepisz EGR'a, a wnioskuje, że tak chcesz zrobić, to trochę oleju w dolocie w niczym nie zaszkodzi. Nie ma sadzy że spalin, nie ma kłopotu. W zimne dni będzie Ci trochę "dymiło" z tego węża
  18. Właśnie tego bym nie brał, o nim w ostatnich postach mowa.
  19. Ładna, niech dobrze i bezawaryjnie służy
  20. Możesz podpytać Kolegę @morelo on zakładał do swojego cabrio. FWD czy quattro bez różnicy.
  21. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W takim razie kupiłeś czujnik OE, jako aftermarket powinien mieć usunięte oznaczenia. Tak czy inaczej czujnik jest ten sam
  22. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co do czujnika to Hella będzie OKi i będzie miała nawet usunięte oznaczenia audi/VW
  23. Mercedes jak mi się zdaje ma 66,6 Kolega nie napisał też do jakiego audi miałby te fele iść?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.