Treść opublikowana przez staniek
-
B6 DIVISION
Tak też można, czemu nie
-
B6 DIVISION
Ale z Q5tki pasuje również silniczek. Mam taki komplet z '17 roku u siebie. Silniczki chyba niczym się nie różnią za bardzo.
-
felgi 18' 8j et45 do a4b6
No to w takim razie zapytaj Kolegę jak mocno ociera/ile brakuje żeby nie ocierało i będziesz miał odpowiedź. Ori felga 18tka ma 8 cali szerokości i et43 z oponą 235/40 Według mnie, tak jak Kolega wyżej już Ci odpowiedział, nic nie będzie tarło. Ale też nic sobie za to uciąć nie dam bo nie miałem takiego zestawu na aucie. W razie czego przy et45 bez problemu będziesz mógł dać dystans 13mm i nawet wizualnie będzie dużo lepiej.
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Chodziło mi o to ile katalogowo/seryjnie ta A3 ma mocy? 170 tak jak @george pisze? Wynik ładny wyszedł
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Ta A3 w serii miała 177 koni mocy?
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Sugeruję się tym co jest napisane na ulotce w pudełku z tarczami OZ, bicie piasty mniejsze niż 0,02 a bicie tarczy mniejsze niż 0,1 Wiadomo, że ideałem byłoby 0,00 ale o ideały ciężko
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Bicie masz w normie według mnie. Fajnie ten hebel wypełnia teraz te 17tki Z zawiasem będziesz coś działał? Mam na myśli to czy będziesz równał przód z tyłem, albo na odwrót.
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Ja tarcze ustawiałem na najmniejsze bicie i jeśli było trzeba to wierciłem w piaście nowy otworek na śrubkę trzymającą tarczę. Bicie chyba masz 0,04 i 0,06
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Zgadza się
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Chłop nic nie da, wystarczy żona. Tył jest ciężki do odpowietrzenia, i trzeba się trochę z nim pomęczyć. Najłatwiej odkręcić zacisk i odpowietrzać w ręku. W zacisk odpowiedni klocek żeby tłoczek nieee wyskoczył, ustawiasz/trzymasz zacisk w odpowiedniej pozycji i odpowietrzasz. U siebie z przykręcony zaciskiem odpowietrzałem chyba 3 czy 4 razy. Fajnie działasz Pozdr
-
Pytanie felgi A4 B6
225/40 albo 235/40
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Niezłe przeboje, współczuje oby teraz było już OKi ! Pozdr
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
A to pomyliłem z kimś innym. Niemniej kilku osobom OCT zamarzło
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Zaślep go dla pewności blaszką, a otwory można chociażby zanitowac, ale nitami szczelnymi nie tymi zwykłymi. Chociaż może ktoś doradzi lepszy sposób, ja tego nie robiłem bo nie mam w ogóle egr'a
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Tak, trzeba by zamontować OCT, ale istnieje spore ryzyko, że przy dużym mrozie przymarźnie tak miałem i z tego powodu wywaliłem je. Kamilowi też chyba zamarzło o ile dobrze pamiętam z jego tematu. Ogólnie jak masz wyłączonego EGR'a to, tak jak pisałem wcześniej, podłącz odmę normalnie i nie przejmuj się mgłą olejową w dolocie.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Kolega jak większość z nas pokona podobna drogę i wyciągnie podobne wnioski
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Teraz jedynie dorezać CLH i fotochromy zewnętrzne. Mam lusterko z kompasem, ale z włączonym jeździłem chyba tylko ze dwa dni Jeszcze ciut większą felga i będzie jeszcze lepiej niż jest Pozdr
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Jeśli zaślepisz EGR'a, a wnioskuje, że tak chcesz zrobić, to trochę oleju w dolocie w niczym nie zaszkodzi. Nie ma sadzy że spalin, nie ma kłopotu. W zimne dni będzie Ci trochę "dymiło" z tego węża
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Właśnie tego bym nie brał, o nim w ostatnich postach mowa.
-
Biały Allroad - powrót do marki
Ładna, niech dobrze i bezawaryjnie służy
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Możesz podpytać Kolegę @morelo on zakładał do swojego cabrio. FWD czy quattro bez różnicy.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Dziewięć widzę
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Czy felgi od Mercedesa podejdą do Audi?
Mercedes jak mi się zdaje ma 66,6 Kolega nie napisał też do jakiego audi miałby te fele iść?