Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Jak sobie wsad podmienisz, to temp. oleju przestanie działać.
  2. Skąd się biorą? Albo masz pompowtryski złom albo nie od tego silnika.
  3. Ło matko. Odczyt EEPROM w tym sterowniku to pewnie 40 minut. Z czego 39 zajmuje wyjęcie sterownika z puszki w samochodzie.
  4. Piotrek zrobi ci komplet w dobrej cenie, to nie wiem czego jeszcze szukać.
  5. To co? Miał ci jeszcze blow joba zrobić?
  6. Załóż świnkę to będziesz miał pole do popisu. Bo akurat winols słabo rozkminia sterowniki na 5 wtyczek.
  7. Jest możliwość, ale trzeba mieć programator pamięci eeprom i odpowiednią wiedzę.
  8. Olaboga, nie pokazuj nawet takich zdjęć.
  9. Nie dotykaj SRS:OMG: W swojej nieświadomości udało ci się zmierzyć oporność poduszki.
  10. Tuleje były honowane? Prowadnice zaworowe wymienione?
  11. Uszkodzony licznik. Ot i tyle.
  12. Przyjedź do Rzeszowa, robimy bez problemu.
  13. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Obrotomierz i skalę prędkościomierza też.
  14. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Whatever
  15. No to zamontuj do auta.
  16. No to skoro wiesz jak wygląda AFN to podaj zdjęcie kompa lub jego numer (może być odczytany podczas diagnozy.
  17. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Bo już wiele razy pisałem. Nie dawali PIN-u od 22 tygodnia 2000 r. a więc od chwili wprowadzenia Immo 3. Kod na przywieszce, to mechaniczny kod klucza.
  18. No to na bank nie ma w aucie AFN-a. Poka zdjęcia sterownika i silnika.
  19. A co chcesz więcej? Nie ta wersja MMI. Zły update.
  20. Passat 2.0 (mniemam że TDI) z 2004 r. ma sterownik EDC16. I jakoś jeszcze się nie spotkałem, aby ktoś zaimplementował to do takiego starego strucla jakim jest AFN. Pomijam, że AFN jest na pompie, a EDC16 były tylko PD lub CR.
  21. Chyba tylko obudowę taką ma.
  22. Oczywiście, że jest. Pas należy trzymać dokładnie w takiej pozycji, w jakiej jest zamontowany w samochodzie. Wtedy istnieje możliwość jego rozwinięcia. Zauważ, że jadąc ze stromej góry lub po dużych nierównościach bywają kłopoty z rozwijaniem pasa w samochodzie. To właśnie blokada bezwładnościowa.
  23. A kto ci naopowiadał, że w RS-ie jest inny. 1J0907660B
  24. Włącznik świateł cofania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.