Treść opublikowana przez szogun0
-
[A4 B5] Wymiana zegarów na S4, RS4
Jak sobie wsad podmienisz, to temp. oleju przestanie działać.
-
Skąd się biorą wysokie BIP'y (grupa 023) 1.9 AJM PD
Skąd się biorą? Albo masz pompowtryski złom albo nie od tego silnika.
-
Bosch ME 7 odczyt eeprom
Ło matko. Odczyt EEPROM w tym sterowniku to pewnie 40 minut. Z czego 39 zajmuje wyjęcie sterownika z puszki w samochodzie.
-
Dorobienie transpondera VW Sharan 03r.
Piotrek zrobi ci komplet w dobrej cenie, to nie wiem czego jeszcze szukać.
-
Chiptuning Pomorze - opinie
To co? Miał ci jeszcze blow joba zrobić?
-
1.8 T Aeb Mbc Piggy Back'i Itd...
Załóż świnkę to będziesz miał pole do popisu. Bo akurat winols słabo rozkminia sterowniki na 5 wtyczek.
-
Jak wyłączyć immobiliser?
Jest możliwość, ale trzeba mieć programator pamięci eeprom i odpowiednią wiedzę.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Olaboga, nie pokazuj nawet takich zdjęć.
-
Audi a4 b5 1,8t 95r Paląca się kontrolka Air Bag-u. Ile OHM?
Nie dotykaj SRS:OMG: W swojej nieświadomości udało ci się zmierzyć oporność poduszki.
-
1,8t BEX wykres z hamowni
Tuleje były honowane? Prowadnice zaworowe wymienione?
-
Zasięg 2000km bez względu na ilość ropy w baku
Uszkodzony licznik. Ot i tyle.
-
pomoc w montażu lamp neon tył w audi a4b8
Przyjedź do Rzeszowa, robimy bez problemu.
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Obrotomierz i skalę prędkościomierza też.
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Whatever
-
poduchy
No to zamontuj do auta.
-
zmieniony komputer
No to skoro wiesz jak wygląda AFN to podaj zdjęcie kompa lub jego numer (może być odczytany podczas diagnozy.
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Bo już wiele razy pisałem. Nie dawali PIN-u od 22 tygodnia 2000 r. a więc od chwili wprowadzenia Immo 3. Kod na przywieszce, to mechaniczny kod klucza.
-
zmieniony komputer
No to na bank nie ma w aucie AFN-a. Poka zdjęcia sterownika i silnika.
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
A co chcesz więcej? Nie ta wersja MMI. Zły update.
-
zmieniony komputer
Passat 2.0 (mniemam że TDI) z 2004 r. ma sterownik EDC16. I jakoś jeszcze się nie spotkałem, aby ktoś zaimplementował to do takiego starego strucla jakim jest AFN. Pomijam, że AFN jest na pompie, a EDC16 były tylko PD lub CR.
-
zmieniony komputer
Chyba tylko obudowę taką ma.
-
poduchy
Oczywiście, że jest. Pas należy trzymać dokładnie w takiej pozycji, w jakiej jest zamontowany w samochodzie. Wtedy istnieje możliwość jego rozwinięcia. Zauważ, że jadąc ze stromej góry lub po dużych nierównościach bywają kłopoty z rozwijaniem pasa w samochodzie. To właśnie blokada bezwładnościowa.
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Nie ta wersja MMI.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A kto ci naopowiadał, że w RS-ie jest inny. 1J0907660B
-
Nie działający licznik i FIS
Włącznik świateł cofania.