Treść opublikowana przez szogun0
-
niedzialajaca klimatyzacja
Skoro jedna z rurek się oszrania, to znaczy, że układ zamarza. Należy znaleźć przyczynę zamarzania.
-
A4 B5 1.8 LPG - ciężko odpalić po zgaszeniu
W tym jest problem, że zalewa ci silnik. Jak gasisz kluczykiem, to odcinane są elektrozawory i nadmiar gazu nie dostaje się do kolektora ssącego.
-
Problem z silnik 1,8T 150km
Wypnij wtykę z czujnika temp silnika za głowicą i zobacz, czy jest tak samo. Z jakichś powodów zalewa ci silnik.
-
niedzialajaca klimatyzacja
Sprzęgło nie jest urwane, co zresztą widać w parametrach. Podejrzewam uszkodzenie zaworu rozprężnego lub zamarzanie. Polecam sprawdzić co się dzieje po zdemontowaniu filtra kabinowego, czy wtedy zacznie chłodzić?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Info jest pełno na sieci, wystarczy sięgnąć po nie
-
Nowy kluczyk (scyzoryk)
Najtaniej to sklonować obecny kluczyk i będzie wtedy jeszcze jeden, dodatkowy, który od razu będzie odpalał samochód.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Drogich, choć nie dla wszystkich.
-
Jaki kod na zmiane dawki paliwa w BXE?
Pewnie kiepsko pali na ciepłym?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Licznik angol z kolorowym FIS-em od rocznika 2003.
-
Kabel do diagnostyki ?
Nie
-
Zanikający ekran radia
Nie, to wcale nie pasek, uszkodzenie na płycie głównej, wymiana paska nie pomoże. Lub pomoże tylko na krótki czas.
-
Błędne wyświetlanie temperatury silnika oraz ilości paliwa
Jeśli ma Immo 3 to nie może posiadać zawieszki, bo wraz z wprowadzeniem Immo3 wycofano się z dokładania zawieszek z pinem. Na zawieszce jest tylko kod mechaniczny kluczyka.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A gdzie nasz pomnik?
-
otwieranie dachu w cabrio...
Zaopatrz się w dekoder CAN, przechwyć sygnał prędkości i następnie zablokuj docieranie tego info do sterownika dachu.
-
otwieranie dachu w cabrio...
W prosty sposób się nie da.
-
Prośba o analize logów (1.8T AEB)
Te logi do niczego się nie nadają.
-
Problem z gniazdem OBD
Gdziekolwiek, licznik, klima, sterownik silnika, zależy do czego ci się łatwiej dostać.
-
Gdzie znajdę ilość zakodowanych kluczy?
Lub w 05- autoryzacja startu.
-
Pytanie o dawke startowa
Wartość wysoka, fizycznie dawka za mała.
-
Częściowy brak komunikacji ze sterownikami.
To wiedz, że i w DE i w PL test spalin robi się poprzez wetknięcie sondy w wydech. W dieslu od dymomierza, w benzynie od analizatora spalin.
-
Częściowy brak komunikacji ze sterownikami.
A jaki test spalin chcesz zrobić w TDi za pomocą interfejsu?
-
Czerwony wykrzyknik nie moge rozczytać z fisa usterki - szukodzony fis
Si, si
-
Czerwony wykrzyknik nie moge rozczytać z fisa usterki - szukodzony fis
Brems Licht.
-
efekt wymiany licznika monochromatycznego na kolorowy
Wsadź licznik, który jest odpowiedni do numeru nadwozia i wtedy da radę.
-
efekt wymiany licznika monochromatycznego na kolorowy
W tym, że wyłączył immo.