Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Pewnie i tak jest, bo nie zwracałem uwagi na daty.
  2. A mnie ciekawi, dlaczego grzebane przy parametrach otoczenia. Podniesienie w parametrach temp. otoczenia o 10 stopnie da pewnie te 10 KM Prędkość przy tych samych obrotach silnika (różnica w pomiarze 5 rpm) też jest różna, i to dość znacznie. Moim zdaniem ściema pod oczekiwany wynik.
  3. To weź się zdecyduj. Halla, czy indukcyjny?
  4. W teorii dobrze. Kwestia czy sam ciąłeś światłowód, czy już miałeś pocięty. Bo z tym może być problem.
  5. W kanale 03 w adaptacjach sobie pozmieniaj, tam można spalanie korygować.
  6. B7 w avancie waży nie mniej niż 1500 kg. Do tego masa kierowcy i ewentualnie obsługi Dynometa. Hamowanie w dieslu też warto robić od 1200 rpm a nie od 1800.
  7. Bo wykres ściemniany, kombinacje z masą i z osiami.
  8. Coś mało Nm. Tyle Nm to na seryjnych wtryskach można dmuchnąć.
  9. Nie da się za pomocą VCDS
  10. Kiedyś liczyłem i jakąś 5 z robocizną wychodzi.
  11. Ten w Czudcu, a raczej obok ma miałkie pojecie. A na pewno nie robi pompowtrysków, bo nie ma ich potem jak sprawdzić. A poza tym, to nie spotkałem się jeszcze, żeby pompowtryki były idealne po regeneracji. Moje zdanie jest takie: szukaj używek z gwarancją rozruchową.
  12. Na pewno nie ma fabryki w tym sterowniku. A poprzednik sądzi to chociażby po tym, że fabrycznie BEX ma doładowanie na poziomie 0,65 Bara. A u ciebie jest praktycznie 1 Bar. Do fabrycznych ustawień wrócisz wgrywając fabryczny program.
  13. szogun0 odpowiedział(a) na niuniek222 temat w Audi A4 B6/B7
    A co ci z tego zastanawiania się. I tak się nie obejdzie bez podnośnika i wymiany (naprawy) uszkodzonego elementu,
  14. Jest wielu. A radio i tak musisz wysłać.
  15. Powtórzę to samo. Lub kompletnie rozjechane adaptacje z powodu gazu.
  16. Z tą rejestracją związane są największe koszty. Popytaj u siebie w SKP i ci przybliżą temat, że się nie opłaca.
  17. A dużo masz pieniędzy na taką przyczepkę? Bo od dłuższego czasu procedura dopuszczenia do ruchu takiej przyczepki jest mocno nieopłacalna, a praktycznie wręcz niemożliwa.
  18. Fajnie było by tylko pisać średnicę wewnętrzną tych przewodów. A nie zewnętrzną. Bo to jak z k...em, każdy chciałby sobie grubości dodać
  19. Miedź czy faro? Oto jest pytanie. Jakie średnice. I dlaczego ten reduktor?
  20. Oczywiście, ale z tego loga ciężko coś powiedzieć.
  21. Zacznijmy od tego że masz zrobiony program na swoim sterowniku. Nie ma on wiele wspólnego z BEX, chociażby w tym temacie, że BEX ma doładowanie 0,65 Bara. A u ciebie jest 1,2.
  22. Bzdura. To nie S-klasa albo nowa 7-ka BMW. 50 miliamperów to granica. Czyli 0,050 A Jeśli jest więcej to coś kradnie.
  23. Taaaak. To przeczytaj sobie jeszcze raz tytuł wątku. Bo my rozmawiamy o czym innym a ty o czym innym. ?
  24. Weź sobie do serca, że nie masz MMI tylko radioodtwarzacz Concert z kolorowym wyświetlaczem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.