Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Słaba jakość zdjęć, ale z tego co widzę, to się nie postarałeś.
  2. Dotarł? Działa?
  3. Licznik VDO? To lepiej przywrócić oryginalną zawartość od A6 i przerobić wskazania paliwa.
  4. Ta klapa będzie ci się wyświetlać bo masz licznik od A6 do którego został wgrany wsad od A4. Nic z tym nie zrobisz, chyba że wrócisz do oryginału.
  5. To nie wina korka ale zaworu odpowietrzania zbiornika par paliwa. Na obudowie filtra powietrza.
  6. W b5 w pompce centralnego zamka sa umieszczone wszystkie funkcje związane z centralnym zamkiem i domykaniem szyb.
  7. Dopiero w EDC15.
  8. Będzie, wysokie ciśnienie jest monitorowane czujnikiem.
  9. Wymień reduktor, ten który masz zaczął przepuszczać gaz przez przewód podciśnienia. Jeśli chcesz to sprawdzić organoleptycznie, po zgaszeniu samochodu odepnij wężyk podciśnienia od reduktora do kolektora ssącego. Potem jak postoi kilka godzin, podepnij ten wężyk i odpal, zapewne silnik uruchomi się w normalny sposób tak jak dawniej. Inny sposób to jeździć tylko na samej benzynie, też będzie wszystko OK. Druga możliwość to taka, że wtryski są już nieszczelne.
  10. Dużo przypuszczeń, mało konkretów. 1.8T po chipie ma jeździć również na gazie, jeśli ten jest na dobrych komponentach i dobrze wyregulowany. Gazownik nie ma za wiele do powiedzenia. Tak na logikę: jeśli reduktor nie wydala to jaki jest sens podłączać 2 wyjścia do tego reduktora, przecież to nic nie zmieni.
  11. w 2.0 TFSI trochę ciężko to zmierzyć.
  12. SKF to nic dobrego teraz, przynajmniej nie łożyska, bo robią je w Kolbuszowej .
  13. Do tej za katalizatorem.
  14. Nie dasz rady z licznikiem. Nic mu nie zrobisz.
  15. Żarówki lub jakiś problem ze ścieżkami w zegarze.
  16. Nie zakodujesz do innego samochodu, żeby odpalał.
  17. Żadna szafa. Naprawa zajęła mu 45 minu, bo tam była pewnie prosta rzecz.
  18. Sprawdź bezpiecznik pompy paliwa. Jeśli jest dobry, to zmierz ciśnienie paliwa, mogła się pompa skończyć.
  19. Skoro jesteś większym znawcą (ja nim niekoniecznie jestem) to bujaj się dalej z tym bezowocnie. To co podałeś wyżej jest dla liczników z A4 B6.
  20. Sam sobie odpowiedziałeś, twój licznik VDO nie ma możliwości włączenia tego zegara, dlatego kanał jest niedostępny.
  21. Niczym się nie da bo ECU nie zapisuje przebiegu. MED 9.1 zapisuje.
  22. Ad1. Tak. Crypto 48 Ad2. j.w. Ad3. tak Ad4. Nie. Wymiana wsadu na ten od A4 powoduje, że cały czas sygnalizuje otwartą tylną klapę niezależnie od stanu faktycznego. Jest to niepoprawne. Nie kupować liczników od a6 z wymienionym wsadem Ad5. Tak. Ad6. tak Immo zagra. Czujnik temp. zewnętrznej też.
  23. Da się, ale nie VAG-iem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.