Treść opublikowana przez szogun0
-
[INNE] Transporter T5 nie mogę odczytać błędów z silnik.
Zmień interfejs na nowszy. T5 bardzo ładnie i bardzo szybko diagnozuje się po CAN.
-
[ALL] Interfejs nie działa
Było już kilkukrotnie napisane na forum. Ten kabel nie nadaje się do diagnostyki.
-
[B6 AYM] Prośba o ocenę mapek
tak na szybko , modyfikacje sponsoruja trzy liczby +9 % +15 % i +35% nie ma to jak doj**ac +35 % przy 1500 rpm ... szkoda auta nie mowiac juz o skrzyni ... Spanky, co tam, niech się chłopak uczy, całe szczęście, że na swoim.
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
8D0919861FX - normalny licznik 8D0919861GX - ze wskaźnikami ładowania i temp. oleju. 8D0919881HX - z FIS 8D0919881RX - z FIS i szarymi tarczami. Takie są przewidziane dla diesla z 2000 r. Mogą występować również inne numery, bo numeracja w katalogu zmieniała się z biegiem czasu.
-
[B5 ADR] Kłopoty z Licznikiem
Trzeba by posprawdzać dokładnie kostki licznika.
-
[ALL B5] Sterownik Airbag-Pytanie
Na krótką metę, bo jeśli błąd wewnętrzny sterownika, to w niezbyt odległym czasie pewnie powróci. Inny sterownik.
-
[B5 AEB] Problemy z uruchamianiem silnika
W przypadku silnika AEB nie ma diagnostyki układu wysokiego napięcia, więc uszkodzony moduł nie powoduje zapisania błędów w sterowniku.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tego licznika tym sprzętem raczej nie odczytasz. Pin raczej 4-cyfrowy.
-
[ALL B5] Adaptacja nowego kluczyka
Nie ma za co. Najlepiej w pamięci zapadają własne doświadczenia, a nie rozwiązania podane na tacy.
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Czy twoje modelki czasami mogły by się uśmiechnąć do ciebie na fotach?
-
[ALL B5] Zmiana kostek licznika
Jest na forum.
-
[ALL B5] Adaptacja nowego kluczyka
Oczywiście. Tylko jest to zależne od rocznika i typu immobilizera.
-
[ALL B5] Adaptacja nowego kluczyka
Jakbyś dokładnie przeczytał procedurę, to byś wiedział, że nie w liczniku a w sterowniku immobilizera, adres 25.
-
[ALL B6] Uszkodzony FIS
Uszkodzony licznik, podobno są goście, co to naprawiają.
-
[B5 ABC] Zablokowany moduł sterujacy
Bo się adaptacje w benzynowym ECU rozjeżdżają i odłączeniem klemy kasujesz to. Wyreguluj LPG tak jak należy i będzie jeździło i odpalało bez odłączania klemy.
-
[B5 ABC] Zablokowany moduł sterujacy
Winne LPG.
-
[B5 AMB] Tempomat raz działa, a raz nie
A co tu rozkminiać? VAG pokazuje parametry z tych czujników.
-
[B6 AYM] Przerobienie mapki
Chcecie odpowiedź. Proszę bardzo. Auto-elektro (taki magazyn do warsztatów i innych zainteresowanych) organizuje szkolenie. Info na stronie wydawnictwa.
-
[ALL B5] Blednący FIS
Mam na to rozwiązanie, wkrótce będzie info.
-
[B5 AFN] Notlauf po czyszczeniu kierownic
Na 99,9% jest tak jak napisałeś.
-
[ALL B5] Dziwny licznik A4 96 rok
I myślisz, że zadziała. Skoro nie ma tych wskaźników, to i oprogramowanie licznika ich nie uwzględnia.
-
[ALL B5] Wszystkie małe wskażniki licznika opadają za nisko
1. Tak ma być. 2. Porównujesz 2 liczniki z różnych epok. Pierwszy z pierwszych modeli a4, a twój jest po lifcie.
-
[B6 AYM] Przerobienie mapki
Usiądźcie jak Spanky kilka(dziesiąt) dni nad programem, to pojmiecie. I nie zaczynajcie od EDC15P na początek. Na początek to coś z rodziny MSA12, MSA15. :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na brzozowskich blachach. To Janka.
-
[B6 AVB] Vag nie wykrywa połączenia z samochodem
No to dopytaj sprzedającego, jeśli jest na forum.