Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Taa, na pewno w 2.0 FSI.
  2. No to mechaniczne uszkodzenie, kolektor do lepszego sprawdzenia.
  3. Nastawnik z używki? Jeśli tak, to szukaj kolejnego.
  4. Tak, co najmniej 2 osoby na Podkarpaciu mogą ci to zrobić , jeśli chcesz.
  5. Numer który podałeś to nie jest kolorowy licznik i dodatkowo to angol. Poza tym w B7 nie było liczników RB4. Ponadto liczniki z B7 nie pasują do B6.
  6. No widzisz, to chyba oglądamy inne bloki.
  7. Diesel 1.6? Padają pompy.
  8. Tymi sprzętami bym nie próbował.
  9. Jeśli wszystkie bezpieczniki są ok, to uszkodzeniu uległ licznik. Kodowanie nie pomoże. Potrafię naprawić.
  10. szogun0 odpowiedział(a) na xdaniosx temat w Audi A4 B5
    Wszystko wskazuje na uszkodzony sterownik.
  11. Uszkodzony licznik. Naprawa lub wymiana.
  12. Zacząłbym od uszczelek pod pompowtryskiwaczami.
  13. Kolorowe były od 2001 roku. Za odpowiednią dopłatą w salonie.
  14. Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport. shogun0, odwrotna kolejność :-) , najpierw kupic , potem odblokowac i mozna wgrywac po OBD ... :-) Oj tam Maciek, szczegóły.
  15. Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport.
  16. To co widzimy na filmie to nie jest ani fabryczny EDC17 ani fabryczny MED17. Jak poczytacie informacje, to się okaże, że najpierw trzeba swój sterownik wysłać do REVO, a potem można sobie ten interfejs od nich wpinać, po uprzednim przerobieniu ECU.
  17. Wina złego chip-a. Jeśli ktoś dmucha w 150-tce 2200 mbar, to co się dziwić, że szarpie. Niezdrowo zrobione. Pomijam już to, że auto jeździe na ubogiej mieszance.
  18. Sprawdź sobie to nowszym sprzętem to będzie opis. Masz za stary kabel do tego samochodu.
  19. szogun0 odpowiedział(a) na kasku22 temat w Audi A4 B8
    No to szczęścia, zdrowia, pomyślności życzę przy rozklejaniu lamp.
  20. A jaki jest powód aktualizacji ECU? Bo jeśli masz ochotę tylko i wyłącznie na wyższy numerek SW, to jest to głupota. Nie traktuj auta jak PC-ta. Poza tym aktualizacja tego sterownika to plik .frf a nie .sgo
  21. Poliftowe są lepsze. Dev zrobił dla mnie adapterek do takich tarcz. Działają wyśmienicie. Zawracam na ręcznym na suchym asfalcie teraz
  22. Rozrząd i jest to wyraźnie napisane w kodzie błędu.
  23. Rzeszów może być?
  24. Jeśli dobrze doczytałem, to masz a3 z 1997 r? Tam się nie da po złączu wyłączyć immobilizera. Trzeba użyć programatora.
  25. To sprawdź, czy ci tempomat działa, jeśli posiadasz Potrafię przeskalować prędkościomierz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.