Treść opublikowana przez szogun0
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Taa, na pewno w 2.0 FSI.
-
A4 B8 CAHA- problem z błędami
No to mechaniczne uszkodzenie, kolektor do lepszego sprawdzenia.
-
A4 B8 CAHA- problem z błędami
Nastawnik z używki? Jeśli tak, to szukaj kolejnego.
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Tak, co najmniej 2 osoby na Podkarpaciu mogą ci to zrobić , jeśli chcesz.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Numer który podałeś to nie jest kolorowy licznik i dodatkowo to angol. Poza tym w B7 nie było liczników RB4. Ponadto liczniki z B7 nie pasują do B6.
-
analiza logów polo cross 1,9 BMT
No widzisz, to chyba oglądamy inne bloki.
-
Niskie ciśnienie paliwa
Diesel 1.6? Padają pompy.
-
Swap 2.5tdi z multi na 1.9tdi manual elektronika
Tymi sprzętami bym nie próbował.
-
padł akumulator i nie działa licznik POMOCY
Jeśli wszystkie bezpieczniki są ok, to uszkodzeniu uległ licznik. Kodowanie nie pomoże. Potrafię naprawić.
-
Awaria ABS-u ;(
Wszystko wskazuje na uszkodzony sterownik.
-
Skaczący prędkościomierz
Uszkodzony licznik. Naprawa lub wymiana.
-
analiza logów polo cross 1,9 BMT
Zacząłbym od uszczelek pod pompowtryskiwaczami.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Kolorowe były od 2001 roku. Za odpowiednią dopłatą w salonie.
-
Indywidualny chip tuning na interface OBD2
Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport. shogun0, odwrotna kolejność :-) , najpierw kupic , potem odblokowac i mozna wgrywac po OBD ... :-) Oj tam Maciek, szczegóły.
-
Indywidualny chip tuning na interface OBD2
Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport.
-
Indywidualny chip tuning na interface OBD2
To co widzimy na filmie to nie jest ani fabryczny EDC17 ani fabryczny MED17. Jak poczytacie informacje, to się okaże, że najpierw trzeba swój sterownik wysłać do REVO, a potem można sobie ten interfejs od nich wpinać, po uprzednim przerobieniu ECU.
-
Audi a6 c5 1.8t 150KM
Wina złego chip-a. Jeśli ktoś dmucha w 150-tce 2200 mbar, to co się dziwić, że szarpie. Niezdrowo zrobione. Pomijam już to, że auto jeździe na ubogiej mieszance.
-
błąd 5619
Sprawdź sobie to nowszym sprzętem to będzie opis. Masz za stary kabel do tego samochodu.
-
Rozklejenie lampy
No to szczęścia, zdrowia, pomyślności życzę przy rozklejaniu lamp.
-
Aktualizacja oprogramowania sterującego silnika-Problem
A jaki jest powód aktualizacji ECU? Bo jeśli masz ochotę tylko i wyłącznie na wyższy numerek SW, to jest to głupota. Nie traktuj auta jak PC-ta. Poza tym aktualizacja tego sterownika to plik .frf a nie .sgo
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Poliftowe są lepsze. Dev zrobił dla mnie adapterek do takich tarcz. Działają wyśmienicie. Zawracam na ręcznym na suchym asfalcie teraz
-
Blad engine - 4096 - Bank 1: CMP Sensor (G40) / Engine Speed Sensor (G28)
Rozrząd i jest to wyraźnie napisane w kodzie błędu.
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Rzeszów może być?
-
Kodowanie zegarów audi a3
Jeśli dobrze doczytałem, to masz a3 z 1997 r? Tam się nie da po złączu wyłączyć immobilizera. Trzeba użyć programatora.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
To sprawdź, czy ci tempomat działa, jeśli posiadasz Potrafię przeskalować prędkościomierz.