Treść opublikowana przez mech15
-
[ALL B5] Problem chyba z modułem komfortu.
na początek ściągnij boczek i sprawdź co tam nabroiłeś
-
[B6 AVF] Koszty zamiany przodu B6 na B7?
musisz przewalić to forum w poszukiwaniu o ile się nie mylę czarnego kombiaka B6, który został tak przerobiony niestety nie pamiętam gdzie to było [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 21:12_________________________________________________a sorry, to było B5 przerobione na B7 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobka_przodu_na_b7-t41475.0.html ale widzę że masz limuzynę B6 i lubisz agresywnie to ja bym uderzał w coś takiego: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-(B6)-to-RS4-(B7)
-
[ALL B6] kto wie co ta za wyswietlacz ?
chodzi ci o FIS - ten centralny kolorowy?? co ci nie pasuje w tym wyświetlaczu nie mam B6, ale mi to wygląda wszystko na ori,
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
brawo dla hiszpanó
-
[B5 AJM] Wskaźnik paliwa
poszukaj na forum trochę np: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99366.0.html;highlight=procesor+motoroli+wska%C5%BAnik+paliwa http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t97237.0.html;highlight=procesor+motoroli+wska%C5%BAnik+paliwa
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
hehehe
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
też macie takie wrażenie, że to boisko jest strasznie małe??
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ballack nie gra, i nie ma mirka na zdjęciu[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 19:50_________________________________________________Klose chyba za bardzo się wczuł podczas śpiewania [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 20:26_________________________________________________trochowski w pierwszym składzie?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 20:28_________________________________________________Hiszpania bez Torresa
-
Audi S2 coupe 1991 3B
no to jakiś real filmik by się przydał :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/super-szybki-kot-ninja-vt45065.htm[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________ i jeszcze dodam artykuł z jednej z francuskich gazet: "Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?" Polacy jak my to robimy?
-
[B5 AJM] Wskaźnik paliwa
nie jestem pewny na 100%, ale powinna być opcja kalibracji, w tym kierunku szukałbym info
-
[B5 AFN] Moja pierwsza Audiczka
ładny kolorek
-
F1, Rajdy i Motorsport
:gwizdanie:
-
[ALL B5] Parówa
komora wypucowana, a kórwa chłodnica nie ruszona :decayed:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
http://www.sport.pl/MS2010/1,104129,8109880,MS_2010__W_szpitalu_wykluczono_zlamanie_szczeki_de.html 3:1 dla "niemców" - 2 bramki Podolski, 1 Klose
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/real-chewbacca-vt45018.htm trochę łysy, ale fani Star Warsów docenią :decayed:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
gdyby Urugwaj odpadł po dogrywce, to nic bym nie powiedział, a tak to niedosyt-dobrze grali :good:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jes jes jes :kox:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
słupkowe bramki
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
1:1 najs
-
[ADP B5] CB radio
do XLa mogą się przyczepić, ale użytkownikowi i tak nic nie zrobią, ścigać będą tylko tych którzy rozprowadzają te radia
-
[S4 B8] Ładne chromowane "V6 T" na przedni błotnik
http://audiforum.us/b8-platform/11442-s4-v6t-badge.html 8K0 853 601 93 zł u gajosa
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/mma-kolejny-piekny-knockout-vt44829.htm :laghing2: :laghing2:
-
[ALL B5] Problem z hamulcami
a prowadnice klocków?
-
F1, Rajdy i Motorsport
no to podam ci na PW mój adres