Treść opublikowana przez mech15
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ładnie poleciał: http://www.sadistic.pl/amatorskie-skoki-samochodowe-vt28735.htm
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ładne wymijasz tych z przeciwka
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
czekam co wyjdzie w twojej sprawie. pozdr
-
[ALL B5] Dziwna praca tylnej wycieraczki
w moim ładnie płynie do końca, zatrzymuje się i wraca - to chyba prawidłowa praca
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
rozumie kolego co czujesz, jeśli to twoja okolica to po upływie odpowiedniego czasu odszukałbym na własną rękę kierowcę transita
-
[ALL B5] Problem z wspomaganiem
sprawdź czy masz olej i jak on wygląda
-
[B5 AFN] Nieodśnieżona stacja paliw i uszkodzenie auta..
kolego próbuj tego odszkodowania, może wyjdzie ci z tym. I oczywiście daj znać co dalej
-
[ALL B6] Jaki smar do wymiany świec żarowych ?
dzięki, dałem radę z wymianą ale odkręcałem na zimnym
-
[B5 AFN] Wewnętrzna klamka nie otwiera drzwi
sprawdzałem na ściągniętym boczku, wszystkie linki podłączone, ale klamka nie otwiera. Wcisnąłem rygiel, pierwsze pociągnięcie - rygiel się podnosi, drugie pociągnięcie drzwi nie otwierają się, a powinny. Jutro popatrzę 2 raz
-
[B5 AFN] Wewnętrzna klamka nie otwiera drzwi
witam wew. klamka od pasażera nie otwiera drzwi. Pierwsze pociągnięcie - podnosi rygiel, za drugim nie otworzy. Z zewnątrz wszystko dobrze. Odkręciłem dziś boczek popatrzyłem na te dźwignie, próbowałem otwierać, kluczykiem kręcić - wszystko niby ok, nie mam z czy porównać. Przy składaniu nie podłączyłem głośników. Po złożeniu klamka działała jak należy, więc rozebrałem, żeby podłączyć te głośniki, po ponownym złożeniu klamka nie działa Wg tych objawów na co powinienem zwrócić uwagę przy kolejnym odkręceniu??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
współczuje wczoraj chciałem się dostać spod Łańcuta do rzeszowa, ale taka kicha, że podarowałem. Na podjeździe pod górkę ABS złapał mi jakiś błąd od tego buksowania kołami, a na skrzyżowaniu przytomny kolo uciekł przede mną i w taki sposób jestem cały, uff kupuje łańcuchy-postanowienie noworoczne
-
E- papierosy ?? probowal ktos??
niby pomaga rzucić i niby taniej wychodzi, niby zdrowsze bo nie ma subst. smolistych, ale mają zakazać, bo nikt nie zbadał co oprócz nikotyny wdycha taki epalacz
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
SID zajmuję się handlem takich rzeczy ma zestawy P&P??
-
Szukam diesla z dużym bakiem
w passacie b4 oczywiście tdi, przerabiano zbiorniczek od spryskiwaczy 5 L na zasilanie, czyli do niego lano ropkę, a w prawidłowym baku ~ 85 L?? benzyna
-
[B5 ADR] Montaż ABS+EDS czy się da
na forum 80tki chłopakowi zostały niepodłączone kabelki, czy wiesz do czego one? w EDS jest jeszcze chyba coś takiego, że jeśli hamulce się za bardzo rozgrzeją, to EDS nie już nie działa, czy to prawda?
-
[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???
ale dwustrefowy
-
Po jakim czasie od zrobienia foty na radarze, przychodzi wezwanie do płacenia?
kontrola natężenia ruchu jest opisana żeby nie stresować kierowców
-
[B5 AJM] Szumiące łożysko
Jesli siadło to wiadomo ze bedzie piszczeć ale to już widac jak sie tylko otwoży maske bo mozna krecic alternatorem w obie strony. Zasada jest taka że działa ono w jedna strone tzn przy odpalaniu auta alternator startuje gwałtownie, jak auto sie wyłancza to działa dopiero sprzęgiełko na rolce. tzn po zgaszeniu auta sprawny altek sie jeszcze kreci, czy staje od razu??
-
Elektryczne webasto?? Ktoś korzysta ??
wynajmij pokój w jakimś DS tak wyjdzie w miarę tanio
-
[ALL B5] Nagrzewnica elektryczna ETKA pytanie
a4 '98 a4 b6 '01 a6 '98 chcesz to u siebie montować?
-
Elektryczne webasto?? Ktoś korzysta ??
diesel dużo ci nie spali, jak go zostawisz na kilka h, gorzej z benzyną
-
Elektryczne webasto?? Ktoś korzysta ??
ja tego nie planuje kupić, wole sobie poskrobać
-
[B5 ANB] Zapalająca się lampka braku ciśnienia oleju
i jak cie to wyszło cenowo, jeśli można zapytać?
-
Elektryczne webasto?? Ktoś korzysta ??
kiedyś mi to wpadło w oko na allegro, nie wiem jak ze sprawnością, nigdy tego nie używałem. Ale jest tanie, jeśli dało by radę odmrozić przednią szybę w duże mrozy to 1 problem mniej, choć pomysł z ciepłą wodą też nie jest gorszy, o nagrzaniu auta raczej nie ma mowy. Może przyzna się ktoś kto to zakupił, bo koledzy od razu taki ostracyzm zrobili, że wstyd coś takiego mieć hehehehe
-
Elektryczne webasto?? Ktoś korzysta ??
chyba ma własną baterię i bezpiecznik chroniący akumulator auta