Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. ładnie poleciał: http://www.sadistic.pl/amatorskie-skoki-samochodowe-vt28735.htm
  2. ładne wymijasz tych z przeciwka
  3. czekam co wyjdzie w twojej sprawie. pozdr
  4. w moim ładnie płynie do końca, zatrzymuje się i wraca - to chyba prawidłowa praca
  5. rozumie kolego co czujesz, jeśli to twoja okolica to po upływie odpowiedniego czasu odszukałbym na własną rękę kierowcę transita
  6. sprawdź czy masz olej i jak on wygląda
  7. kolego próbuj tego odszkodowania, może wyjdzie ci z tym. I oczywiście daj znać co dalej
  8. dzięki, dałem radę z wymianą ale odkręcałem na zimnym
  9. sprawdzałem na ściągniętym boczku, wszystkie linki podłączone, ale klamka nie otwiera. Wcisnąłem rygiel, pierwsze pociągnięcie - rygiel się podnosi, drugie pociągnięcie drzwi nie otwierają się, a powinny. Jutro popatrzę 2 raz
  10. witam wew. klamka od pasażera nie otwiera drzwi. Pierwsze pociągnięcie - podnosi rygiel, za drugim nie otworzy. Z zewnątrz wszystko dobrze. Odkręciłem dziś boczek popatrzyłem na te dźwignie, próbowałem otwierać, kluczykiem kręcić - wszystko niby ok, nie mam z czy porównać. Przy składaniu nie podłączyłem głośników. Po złożeniu klamka działała jak należy, więc rozebrałem, żeby podłączyć te głośniki, po ponownym złożeniu klamka nie działa Wg tych objawów na co powinienem zwrócić uwagę przy kolejnym odkręceniu??
  11. współczuje wczoraj chciałem się dostać spod Łańcuta do rzeszowa, ale taka kicha, że podarowałem. Na podjeździe pod górkę ABS złapał mi jakiś błąd od tego buksowania kołami, a na skrzyżowaniu przytomny kolo uciekł przede mną i w taki sposób jestem cały, uff kupuje łańcuchy-postanowienie noworoczne
  12. niby pomaga rzucić i niby taniej wychodzi, niby zdrowsze bo nie ma subst. smolistych, ale mają zakazać, bo nikt nie zbadał co oprócz nikotyny wdycha taki epalacz
  13. SID zajmuję się handlem takich rzeczy ma zestawy P&P??
  14. w passacie b4 oczywiście tdi, przerabiano zbiorniczek od spryskiwaczy 5 L na zasilanie, czyli do niego lano ropkę, a w prawidłowym baku ~ 85 L?? benzyna
  15. na forum 80tki chłopakowi zostały niepodłączone kabelki, czy wiesz do czego one? w EDS jest jeszcze chyba coś takiego, że jeśli hamulce się za bardzo rozgrzeją, to EDS nie już nie działa, czy to prawda?
  16. ale dwustrefowy
  17. kontrola natężenia ruchu jest opisana żeby nie stresować kierowców
  18. mech15 odpowiedział(a) na k0za temat w 1.9TDI
    Jesli siadło to wiadomo ze bedzie piszczeć ale to już widac jak sie tylko otwoży maske bo mozna krecic alternatorem w obie strony. Zasada jest taka że działa ono w jedna strone tzn przy odpalaniu auta alternator startuje gwałtownie, jak auto sie wyłancza to działa dopiero sprzęgiełko na rolce. tzn po zgaszeniu auta sprawny altek sie jeszcze kreci, czy staje od razu??
  19. wynajmij pokój w jakimś DS tak wyjdzie w miarę tanio
  20. a4 '98 a4 b6 '01 a6 '98 chcesz to u siebie montować?
  21. diesel dużo ci nie spali, jak go zostawisz na kilka h, gorzej z benzyną
  22. ja tego nie planuje kupić, wole sobie poskrobać
  23. i jak cie to wyszło cenowo, jeśli można zapytać?
  24. kiedyś mi to wpadło w oko na allegro, nie wiem jak ze sprawnością, nigdy tego nie używałem. Ale jest tanie, jeśli dało by radę odmrozić przednią szybę w duże mrozy to 1 problem mniej, choć pomysł z ciepłą wodą też nie jest gorszy, o nagrzaniu auta raczej nie ma mowy. Może przyzna się ktoś kto to zakupił, bo koledzy od razu taki ostracyzm zrobili, że wstyd coś takiego mieć hehehehe
  25. chyba ma własną baterię i bezpiecznik chroniący akumulator auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.