Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
acha to zmienia postać rzeczy :053: w takim razie ja te zpoproszę bo mam zamrożone na zimę ok 50 KM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież jego do naszych B5 nie pasuje :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pozazdrośćić brachu :one: :564:
-
[B5 1.8T Avant] MOJE PIERWSZE A 4
ciekawa furka, w czerwonym nieżle wygląda, fajnie lampki wygladają
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
gotowanie to przy sprzątaniu po Adasiu mały pikuś :one: ruch w temacie jak na giełdzie w NY acha my jedzie my juz w środę w nocy coby od czwartu rozpocząć :564:
-
[B5 1,9 TDI 90 KM] 95 r.
fajny wozik - kolorek, fele, zderzak, lampy tylko brewki zgolić i jest super :one:
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
rozumiem, że jeżdzisz fajniejszym....bo do tego tak ciebie nie ciągnie :027: :one:
-
[ B5 1.8 125KM 1995r.] Moja pierwsza A4
zgadzam się z kolegą :one: ładny i zadbany egzemplarz na mój osobisty gust auto przechromowane :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nasze dziewczynki już wróciły od Smoka Wawelskiego :?: wujku poziek ile kuniów teraz masz :?:
-
Strefa Śmiechu
seksafera
-
spoiler tyl - duzy obciach?
ale Zółw my tu nie rozmawiamy o zderzaku tylko o bojlerze na gorze :one: taaa :mikolaj: [ Dodano: 04-01-2007, 22:55 ] o całym plastiku gadacie :mikolaj:
-
spoiler tyl - duzy obciach?
dla mnie :587: to na dole po środku to co to jest :?: stery jak w motorówce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ikonka za***ista "...cudeńko... " zacytuję kolegę, który tak nazywa swoje SI GT :diabel2:
-
kalkulator 1/4 mili
ze mną 18,19 ale z Łukaszkiem lub ono za kierownicą niebieskiego tylko 17,99
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
fura za***ista :!: ..tylko fele jakies takie niewyrażnie...chyba, ze to zimówki to szacunek :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma co panikować od dawna tak jest tylko czasami, bileciki są aktywne i trzeba wziąśc a czasami szparka :diabel2: jest zaklejona i parking jest za free od czego to zależy...nie pytajcie...nie wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wcale sie nie dziwię..ja bym emigrował i to daleko :diabelek: :diabel2:
-
Jakie najlepsze żarówki do A4 95rok?
:galy: a ja wyglądają dla nadjezdżajacych z przeciwka :?: miałem takie żarówki - bardzo ładnie świeciły- tzn na biało i jasno - niestety nie doczekały pierwszej rocznicy montażu i teraz mam zwykłe świeczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też
-
3 rodz. użytkowników
GWA jest trendy a nawet jazzy w 2007 :564: :diabel: :diabel: :diabel2:
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
na tych felach wyglada za***iście :diabel2: ja bym hak zostawił...na wszelki wypadek ...i tak go kierowca nie widzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oooo to jakaś nowość :diabel: mi nie bardzo pasuje 06.01.07
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie przelatywał nad moim niebiem na wsi :diabel2: chyba już pikował do domu
-
[B5 1.8T] Moja A4
fajna fura, silnik i typ nadwozia mój też ze Szwajcarii - tam chyba masowo obniżaja zawiechę rzęsy niefajne ale ujdą w tłoku :diabel2:
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
podpisuje sie pod słowmi kolegi :564: mam nadzieję, że na żywo kiedyś uda się obejrzeć furkę