Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. T-żółw odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    może piszcie kiedy senior a kiedy junior pisze, żeby nie było jakiś nieporozumień :?: dzwięki nagrywajcie, dzwięki silnika
  2. Pan Japa dostanie z liścia wtedy :razz: taaak tematem końcowym spota było w... gruchy prz kunia furze :mrgreen:
  3. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    pixel już prałeś :?: :razz: niektórzy jeszcze nie dostali :roll: zgadzam się logo 1-2 cm za wysoko
  4. ciekawe oferta, wartałoby jutro pogadac o tym
  5. Kicholku a nie możesz załątwić jakiegoś pokazu tego BMW na spociku :?: tombój a ty ujarany czy co chłopie :roll: :mrgreen: kto jutro będzie chłopki :?:
  6. masz na myśli Knight Rider z D.Haselhoffem :?: tamtem samochód miał nawet imię :razz:
  7. chyba chodzi o nowe policyjne BMW - motór z radarem :razz: ale ja nic o tym nie wiem bo zawsze jeżdże przepisowo :!:
  8. fiu fiu lansik na maxa :razz: bryka super, kolorek, motor, fele grill chromowany z niebieskiego cabrio... bleeeee :twisted:
  9. :roll: miałeś bardzo ładnie zrobione A4 :!: - IMO zbędny bajer sobie strzeliłeś
  10. to nie byliście z malinowym cycem w Zalesiu :?: :shock: sorry za OT ja nic nie mierzyłem jeszcze :mrgreen:
  11. T-żółw odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    raczej nie trzeba :razz: taki automat - RS6 - bardzo na moją jazdę miejską by mi się przydał :mrgreen:
  12. z kobitami dajecie, czy same chłopy :?: ja mam juz dzień jutrzejszy ustawiony ale... acha o 10 to ja jeszcze śpię :mrgreen: piękna pogoda - dzisiaj na lodach z karolajną byliśmy - było tylko jedno B6 avant nie klubowe - byłem w koszulce klubowej
  13. he he z chęci zobaczę, w końcu Audi musi królować :razz: EVO droższe niz SI GT, fajne jest u naszego bartusia w Auto GT, srebrne Evo VIII :twisted: za 115. tys to by było najszybsze wesele w Polsce :razz: może tombój Springerem podjedzie ...to by był lans na weselu :mrgreen:
  14. ekipa powoli szykuję sie do snu zimowego :razz: wczoraj byli u mnie adamooo i ono - mini spocik był spocik na lodach z hhackiem sobie zrobiliśmy tydzień temu :smile: czyli aktywność w normie acha kolega kupił w końcu Imprezę GT 250 KM banan permanentny :mrgreen: może wpadnie do mnie dzisiaj na testy...wtedy doopiero będę aktywny
  15. czekam na opinie niedowiarków i malkontentów no i Norbiego :razz: :mrgreen:
  16. fajnie, że kolejna przedstawicielka płci pięknej w konkretnej furze sie pojawiła
  17. B6 avant z takim motorem jest pszee :!: fele fajne :!: naklpeka - kwestia gustu, dla mnie bleee bo za duuuża :razz:
  18. chyba krówkę chciałeś powiedzieć :razz: to Wy piratujecie na Wale łobuzy :razz:
  19. Norbi jakbyś jechał z naszymi siłaczami to czas by się na pewno nie zmienił :razz: :mrgreen:
  20. kto miał g-techa :?: chłopki byliście dzisiaj w koszulkach czy incognito :?: :mrgreen:
  21. zaraz, zaraz czegoś tu nie czaje :roll: moja fura fabrycznie ma 10,5 sek do 100km/h a platiniumm ze 150 KM miał aż 11,8 sek :?: a Łukaszek z 90 KM tylko 11,6 sek :?: nic nie rozumiem :shock: kierowca spasiony to i czas niezły :razz: :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.