Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. V6 pije olej i jest to normą, ale R4 (do których zaliczmy wszystkie 1,9 TDI) nie powinno wciągać więcej niż ok 1,5 l/10000 km. 0,6 l./1000 km. to już sporo i należy się temu przyjrzeć.
  2. baskecior odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Przepałuj gadzinę po autostradzie i kopcenie zniknie wkrótce.
  3. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Sugeruje zaczac od podstaw, ale zakładam że to już zrobiłeś. Dwumasa gdy siada to raczej na wyższych obrotach czuć drgania, u Ciebie powodem moze byc niska dawka, lub po prostu zuzyte elementy ukl wtryskowego. Podnies na VAG`u nieco wolne obroty i obserwuj motorek.
  4. baskecior odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Dziura w dolocie na 100%. Albo wysrana turbina.
  5. to nie masz sie czym chwalic .... powinno sie wymienic :!: Eeeeee .... ja w moim B4 tez nie wymienialem ... :roll:
  6. Ładniutka, a jakieś fotki wnętrza ? PS: jak po chipku lata samochodzik ?
  7. Źle złozony rozrząd (choć to karwa niemożliwe )
  8. Na AKP juz pytales i zdaje sie ze problem rozwiazales ... poczytaj sobie 10 przykazań ... stosuj w praktyce a nic złego twojemu 1Z`towi sie nie stanie.
  9. Czyli jednak mam coś chyba nie halo ... bo mi nie chce zejść tak czy inaczej poniżej 7-7,5 ... na poczatku jeździłem spokojnie i spalał podobnie. Chyba zajrze do przepływki, jak juz skombinuje VAG-Coma Chyba ze ja tez mam delikatnie zwiekszona dawke ... musze sprawdzić. Dzięki Wam wszystkim za nieocenioną pomoc.
  10. Oki, dzieki. A zakłądając że będę jeździł spokojnie po mieście (bo 80% mojej jazdy to Łódź i P-ce) , nie przekraczając 2500 rpm przy zmianie biegów ile tak realnie z q i klimą powinno palić to autko ? Przebieg 270, opony 205/55/16 , ropsko w baku ...
  11. Dzięki. Tak tylko pytam bo mi na trasie przy 140-160 w porywach do 200 z wlaczona klima , i pozniej jeszcze miasto , wciągnął 7,9 :mrgreen: Ja sie chyba nigdy nie naucze jeździć normalnie :twisted:
  12. Śliczna i do tego PD , gratuluję :twisted:
  13. Moze i było ale szukaczka nie znalazła. Poproszę TYLKO wlaścicieli takiego egzemplarza o pochwalenie sie ile im REALNIE i w włączoną klimą spala A4 z w/w motorem i napędem. Nie chodzi mi o odczyty z kompa ( kłamią jak Marcinkiewicz), ale wyliczone matematycznie przy tankowaniu Dzięki.
  14. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Faktycznie do B4 uzywajac odpowietrznika mozna wlac prawie 75 l. Do A4 juz nie tak łatwo
  15. baskecior, kto Ci to bedzie robil :?: Bo ja sie dogadalem ze Sprinterem, ale on jest z wrocka, a ostatnio rzadko tam bywam. Moze i ja bym sie podłonczył. Dzisiaj moze z kumplem bede sam to robil ale nie wiem dokladnie, ktore bloki i nie wiem czy nam cos z tego wyjdzie. JA mam w Łodzi zarzyjaźniony warsztat , w ktorym takie rzeczy moge sobie potestowac
  16. Skoro nie doładowuje to szukaj przyczyny w okolicah turbiny. Albo N75 , albo rozszczelnienie na dolotach ( u Ciebie tego nie widać tak jak w TDI gdzie od razu BAtory ujawnia smutnąniespodziankę), z fusów nic nie wywróżysz. Zacznij od sprawdzenia czy nie masz dziury w dolocie do turbiny na wężach i czy N75 sie nie skończył. Przepływkę zostaw w spokoju imo.
  17. ładne sie teraz prezentuje ........ :twisted: a gdzie klubowe (AKP) podkladki pod tablice :?: Podkladki jeszcze nie dojechały ... ale za to naklejki są :mrgreen:
  18. Zajrzeć w każdą dziurę, przelecieć parę km z podpiętym VAGiem , bo autko i silnik wart zakupu. Byle nie miał Amiki.
  19. Proszę bardzo, oto foteczki: :mrgreen: AFN na luskach + 1Z`cik + Kcynia PS: Kcynia to moja 10-letnia kocica
  20. Ja chyba mam podobny problem z moim AFN`em , dlatego wczoraj po gierkówce "trochę" ją przegoniłem ... :mrgreen: Rzeczywiście raz ciągnie jak rakieta a raz tak sobie, moze jeszcze przepływka, ale to wyjdzie dopiero po testach VAG`iem. Opiszę co i jak.
  21. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Shell,Valvoline,Mobil ... byle oryginały Siedzę cicho bo jeżdżę na castrolu, przejechałem prawie 30 tys. km. i jak dotąd jest ok. Kupuję go w Niemczech więc chyba oryginał :?: Daj Ci Boże jak najlepiej , jesli lejesz w NIemcowie to raczej będzie ok.
  22. Wszystko ślicznie, ale gdzie AWX ? :razz:
  23. ubiegles mnie z felami ... ja jeszcze nie znalazlem takich jak chce .... poza ym cly czas sie zastanawiam czy 16 czy 17 :?: :roll: Dałem sobie na razie spokój z 17" ... na nasze drogi czasem pełny profil to za mało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.