Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Pamietajcie ze prowadnica szyby razem z linka jest dostepna w IC zamiennik made in italy.
  2. Moze przez tego co mu niby popsuł 2.5 tdi.
  3. Wszystko zasługa słabych materiałów.[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 07:57_________________________________________________Moj przypadek dalej niewyjaśniony,już po wymianie szklanek i walka dalej to samo.
  4. Byl jeden taki na passacie co paru zrobił w bambuko teraz ma wyrok i nakaz oddania pieniędzy.
  5. Koncze wywody,jeździjcie sobie dalej na mts ja chciałem ostrzec co niektórych. Wczoraj nawet zakładałem sprężyny do paska b5 -40 tył poszedł o 1cm niżej.Po prostu robi to tępy chińczyk i tyle z KW nie ma tego problemu,no ale pewnie nie umiałem tego założyć.
  6. Otwory sa do odkręcenia miski olejowej.
  7. Trochę tych szklanek się nawymienialem i regułą jest to ze zaczynają się podcierać przy około 200 220tys przebiegu. Jak masz juz dziury to do tych 160 dolicz jeszcze 200 tys.
  8. Za spalanie sutkowe mogą odpowidac jeszcze nagary w silniki dokładnie na tłoku i głowicy.Nagar sie nagrzewa i odpala paliwo zanim zrobi to świeca.
  9. Pasek jest odporny na olej wiec i z plynem da rade.
  10. Jak masz oslone plastikowa to opaski do niej sa z jakiejs nierdzewki strasznie ciezko je zacisnac ja polamlem obcegi. Mowa o spidanie,jezeli zalozyles jakiegos kapcia to pewnie za slabe opaski.
  11. Po co suche slowa prosimy o logi czy wykresy.
  12. Moim zdaniem nie ma,przy dobrych wiatrach wstanie o 100 niżej.
  13. Tez mam chinczyka 14 i jakos daje rade,chociaż chlopaki z forum pisali ze ma za maly przeplyw.
  14. Na 1 dochodziło do 2 teraz nawet nie wiem. Czułem ze coś kuleją bo ciężej palił na ciepłym.
  15. Program kosztuje 1500zl bez znizek. Myślałem ze wyjdzie więcej niestety Alki po 260tys Wrzucę swój dla porównania:
  16. Mogłeś zabrać auto w sumie jak miało tam gnić.
  17. spoko, marecwel już chyba wszystko co miał to przeczytał Raczej chętnie jeszcze poczytam co piszesz. Za rzucanie bezpodstawnych oskarżeń w poprzednich postach.
  18. Do matury się przygotowujesz ze takie wypracowanie napisałeś? Mozna było to zamknąć w paru zdaniach.
  19. Pierścienie zakłada się nowe i problemu nie ma.
  20. Jesli w podtekscie nazywasz robote Rogala drutowaniem, to jak ocenisz to "cos" co siedzial w ECU ex auta Trzenia ? EOT Jakbyś miał programy tylko bezpośrednio z fabryki w Ingolstadt(w Polsce w/g Piotrka nie ma tunera co ogarnia 2.5tdi) to każdą inna robotę nazywał byś drutowaniem. Byleś nie zadowolony było pojechać po zwrot kasy a nie użalać się na forum.
  21. Chyba dlatego za na co dzień mam do czynienia z takimi melepetami ze co byś im nie zrobił zawsze będzie za drogo i źle. W tym wieku taki maruder,co to będzie za 20 lat? Ach ten rogal.
  22. Wiec było kupić kijankę. Wiesz jaki byś miał wypas za ta kase?
  23. Ze rogal zły i niedobry to już słyszeliśmy,musi chłopak kupić sobie tester boscha zanim wpadnie do niego jeszcze raz taka maruda. :polew: Podobno makarony robią już jakieś większe końcówki do tych wtryskiwaczy nie warto było zaryzykować czy piotrus nie pozwolił? Może jakieś 220 by wyrzygał?
  24. U mnie w pasku jest fabryczny z syrena,klakson był chyba w B5.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.