Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL] SWAP AJM na AWX
Załóż awx z turbina i wtryskami ewentualnie pompki swoje bo moga być problemy z paleniem w zimie bez korekty oczywiście. Jedyne co może nie pasować to przewody od chłodnicy oleju bo AJM ma inna i inne przewody.
-
[B5 AJM] Ile śrub mocuje turbo ??
Bedzie ciężko bez kanału,4 jest pod rura.
-
[B6 AVF] Wizyta na hamowni
Załóż odrazu hybrydę na większym wirniku i walku od arl.
-
[B5 1Z] Jaki ścągacz do sworzni wachaczy
Nawet super filozofia. Taki nawet pasuje http://www.jonnesway.pl/index.php?item=727
-
[B5 AWT] Pytanie o tani olej
Dlatego jest szansa ze mobil o comma to to samo.
-
[B6 AWX] Czy trzeba rozbierać przód ?
Nie słuchaj bzdur,czy kupisz febi ruvile czy ina to i tak będzie INA w środku.Wez co tansze pamietaj ze maja byc czarne.
-
[B5 ABC] Gdzie jest czujnik temperatury płynu chłodniczego
Czujnik jest pod rura dolotowa 4 pinowy.
-
[B6 AWX] EDC 16
EDC 15 jest w b6.
-
[ALL B5] Zablokowany zawór uszkodził tłok
Seba robil z VP na PD a to całkiem inna bajka.
-
[ALL B5] Zablokowany zawór uszkodził tłok
AWX AVF ASZ ARL pasuja,z tym ze do poprzecznego trzeba przełożyć smok miskę olejowa i trzeba uwazac na podstawe filtra w poprzecznych nowszych sa 2 rodzaje jedna nie pasuje.
-
[B5 AWT] Pytanie o tani olej
Najtanszy z dobrych to comma 5l 5w40 mozna kupic za 90zl. Firma wchłonięta przez mobila.
-
[ALL B6] Jaki silnik zamiast AWX?
Możesz wsadzić ARL ASZ AVF,będzie najprosciej. BPW 140 km tez jest szansa ze by podszedł tylko ma miskę olejowa troszkę inna nie wiem czy nie zapierała by o sanki z tym ze bpw ma wadliwy naped walkow mimo ze jest juz na kolech zebatych to i tak sie to sypie. Przy montazu ASZ trzeba uwazac na podstawe filtra to sa dwa rodzaje i jedna nie pasuje.
-
[B5 AJM] Sprzęgiełko elektromagnetyczne do klimy
Da sie dostac tylko trzeba sprezarke wykrecic. W passatach byly denso i zexel a to calkiem inne konstrukcje i nawet przewody nie pasuja.
-
[B6 AVJ] 1.8T sam gaśnie i dopiero po kilku sekundach można odpalić - 3 błędy
Sprawdz wtyczke od czujnika polozenia walu,i cos moze sie dziac z napinaczem łańcuszków.
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
90% głowic na tym forum ma pęknięcia,co nie przeszkadza w pracy silnika jedyne 2 jakie udało mi się znaleźć bez pęknięć były produkcji polskiej. Szukałem dla siebie głowicy i wiem coś na ten temat ze ciężko było znaleźć nie popękana przy wtrysku,pękniecie leci od zaworu do dziury na dysze wtrysku i tą dziurka w wzwyż. Nie wiem czy mi sie zechce,jak zechce to zrobię zdjęcia.
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
W tych silnikach na serii pęka głowica,co mówić na 200km. Ostatnio rozbierałem 2 na czesci pierwsze,i wcale nie jest to taka super konstrukcja jak wszyscy mawiają,uklad korbowo tlokowy jest bez zarzutu ale glowica to porazka,od pekniec przy wylocie wtrysku to wytartych walkow i szklanek.
-
[B5 ADP] Ustawienie rozrządu i ustawienie zapłonu
Pomysł jeszcze raz,przestawiłeś aparat tak dużo ze iskra z palca nie trafiala w kopulke.
-
[B5 AGB] VIAGRA
W końcu męskie auto nie popierdółka 1.8t.
-
[B5 AJM] SWAP AJM na AVF
Wiazka jest mu do niczego nie potrzebna.Jak chcesz skrzynie 6 to sanki od passata b5 podejda.
-
[B7 BPW] Opinie o silniku BPW
Bpw jest 8V,reszta 16v
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cuber powiedz jak wyglada spalanie po przesiadce z 3.0 i ogólnie jak wyglada dynamika miedzy 2 a 3.0 jest przepaść czy da sie tym jezdzic?
-
[B6 AVF] Logi do weryfikacji
Pewnie ze mozna.
-
[B6 AVF] Logi do weryfikacji
Takie softy laduja w salonach.
-
[B5 AEB] Tarcze hamulcowe razem z piastą?
Cena dobra,czasem trzeba doliczyć koronki ABS,bo nie zawsze da sie je zbic.
-
[INNE] Problem z Synchro AWX
Takie wahanie jest normalne,czasem nie da sie togo poprawic.