Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Ja po przygodzie z mikoda wybralem zwykle gladkie tarcze,ale szukalem brembo max nacinane.
  2. A co ciekawego napisales w tym watku?Myslisz ze twoje wulgaryzmy sa cool? Oprócz tego ze wychwalasz jakiś chiński szajs to naprawdę nic ten watek nie wnosi ciekawego to tematu zawieszeń. Zaraz napiszesz ze kupiłeś chipa na allegro i jest równie dobry jak ten zrobiony u tunera. Jedna zasadnicza różnica jest taka ze dobre amory nie padają po 30tys. Zauważyłem pewna rzecz w tym super sportowym zawiasie,ze trzpienie przednich amortyzatorów sa cieńsze niż seryjne,pomysł jaki może mieć to wpływ na bezpieczeństwo jazdy.
  3. Wykres pofalowany jak wzburzony ocean
  4. A ja zapytam co to u diabla jest ten ms technik? Przecież to bije chińszczyzną.
  5. W zeszłym sezonie miałem nowe nokiany z 2004r i latały normalnie.
  6. Moment pnący sie lekko w gore to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Pytałem roba czy da się coś takiego zrobić powiedział ze da ale to nie jedzie.
  7. Moje 288 wyglądały jak nowe przy tych.
  8. Mozesz zalozyc jako niskobudżetówki.Do trupiarni często zakładam 4maxy ale najczęściej sa to lite tarcze,tak jak pisales na krotkie dystansy powinny dawać rade.Dołóż do tego przynajmniej polskie klocki breck/łumag i bedzie ok.
  9. Popatrzcie jak odlane sa otwory dla porównania mikoda i TRW. Na zdjęciach widać tez porysowane powierzchnie,a na tarczach nie przejechane nawet 2 tys km. Nalezy zaznaczyć ale nie mam żadnych uprzedzeń do firmy,ale jak chcą zaistnieć na rynku to powinni trochę zainwestować w kontrole jakości.Stawiając 2 tarcze naprzeciw siebie na oko widać ze mikoda po średnicy jest mniejsza o jakieś 1-2mm
  10. Jak juz napisałem dziurkowanie powoduje to ze tarcza szybko traci gładkość,a to gładkość jest ważniejsza niz odpychanie klocka gazami bo tego w normalnej eksploatacji sie nie odczuwa.
  11. Podobno poszla wadliwa seria tych tarcz,odsyłam swoje i kupuje zwykle gładkie . Nawierty i nacięcia nie dają zadnego efektu oprócz dziwnych odgłosów i szybszego zużywania się tarczy.
  12. Bo marek nie ma na to czasu.
  13. Rogala.
  14. Na pewno pytasz na właściwym forum?
  15. Tu już nie chodzi o dokładanie bo w tej samej cenie mam tarcze gładkie TRW
  16. Ostatnio męczyłem auto forumowicza N75 nowy(z allegro) nie działał,dopiero 2 zadziałał.
  17. Tak masz racje katastrofa,bo co jak co ale skopiować to chyba nie jest trudna sprawa.
  18. 3 bo tyle idzie do dodatkowego podgrzewacza płynu.
  19. Nie wiem czy wiesz ale zaciski sa takie same jak i klocki,ponadto to jarzmo ustala ile klocek ma zachodzić na tarcze a nie zacisk. Musze przyznać ze tu mikoda sie nie popisała.Przed chwila zauważyłem ze gładkość powierzchni pozostawia wiele do życzenia.
  20. Widzialem foto wloskiego magazynu gdzie w fabryce tarcz bremi(nic mi nazwa tej firmy nie mówi) lezaly na polkach tarcze ATE,TRW,bremi OE Fiat itp
  21. Nie wiem co z textarem bo sam sie nad nim zastanawialem. Kupowalem klocki do E39 Boscha i byly w pudelku textary,inny przypadek to wlasnie ATE a z boczku wybite textar. Wiec jest szansa ze maja jakas swoja linie produkcyjna.
  22. Jak tarcze robia jakies makarony to klocki pewnie tez.
  23. Tarcze dla nich produkuje jakaś firma włoska mam footo calego magazynu u makaronów.
  24. Mi to wygląda na skośnookiego.
  25. Jazda na oleju bez normy konczy sie na uszkodzeniu walka rozrządu,ale nie po jednej wymianie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.