Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Przykrec kolo,dokrecaj do momentu az skasujesz luz.
  2. Odpal auto zobacz czy sztanga sie unosi do góry,ewenlualnie grupa 011BS i poobserwuj praca sztangi.
  3. Tego nie wiesz,chyba ze pracujesz w firmie światek. Linku nie wkleję bo nie mam czasu ani chęci szukać,narazie to doczytalem z twojego ze koles przejechal 30tys co nie odpowiada nam na pytanie ile one sa warte tak naprawde. http://www.allegro.pl/item490580782_walki_rozrzadu_audi_2_5_tdi_pewna_jakosc.html
  4. Poczytaj inne fora to bedziesz wiedzial gdzie i kto odradza.
  5. Chyba jest to nie wykonalne,poniewaz sterownik moze przyspieszyć zapłoń a nie opóźnić.
  6. Mialem kiedys walek od Swiatka,co prawda w 126p i polecial bardzo szybko. Kosztowal bagatela 360zl w 2001r gdzie fabryczny 100 czy 50zl. Osobiscie bym nie ryzykowal.
  7. Jak podnosisz to cienienie,programem?
  8. Slyszeliscie cos o firmie SONAX?
  9. Nie slyszalem o matowym plaku
  10. Z wiadomych wzgledow plak odpada,nie chce zeby sie wszystko świeciło jak psu jajca.
  11. Mam ten tester prestone,plyn z tesco ma napisane -36 a w rzeczywistości -30:tongue4:
  12. Inny blok silnika,pompa wody na pasku,inny filtr olej,pokrywa zaworowa,zaplon ustawia się kółkiem a nie cala pompa. I pewnie jeszcze 100 rożnych inny rzeczy.
  13. Zadam pytanie czy widziałeś chociażby rozrządy obydwu silników?
  14. Na polskich znajomy mial paska i wytrzymał conajmniej 150. A teksty typu "2tys i cisza" są bardzo zabawne.
  15. Co to jest 10tys przy ory ktore wytrzymuja ponad 200?
  16. A dzisiaj kto zabladzil u rogala?
  17. Silnik porazka,reszta ok,ale nie mam pretensji ze go kupiles do Ciebie tylko do tego konstruktora co go tam wsadzil-powinni go wykastrowac na poczatek.
  18. Jezeli to jest 000BS,to bdb.
  19. Do kogo pijesz Panie "najmądrzejszy"? Mamy ograniczone miejsce na serwerze?I co Twoj post wniósł do tematu? Po to jest forum żeby pisać,a każdy lubi jak to właśnie jego tematem jest jakieś zainteresowanie.
  20. Moze chodzi o czujnik położenia walu?
  21. Wyzej widzisz,po to wymyślili VNT żeby pompowała z dołu. Najpierw wyrzuć kata,jak nie pomoże to musisz pokręcić przy sztandze.
  22. Na wszelki wypadek to dodam ze tam nie ma znaków,na wale jest kreska ale pokrywa sie z kreska na blokadzie,a walek jes poprostu blokowany trzpieniem. Mam tylko nadzieje ze to swój pojazd tak "drutujesz" a nie klienta.
  23. Teraz popatrz jak powinno "wstawac turbo" na przykładzie tego dojechanego pastora:
  24. Sonda-nie przeplywomierz tez nie bo go tam nie ma bendix odpowiada za odpalanie przepustnica co tam ma sie zepsuc niby? Reszta calkiem mozliwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.