Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AHU] jaką siłą dokręcić łozyska z tyłu
Przykrec kolo,dokrecaj do momentu az skasujesz luz.
-
[B5 AVG] Auto zamulone + 17965 -> 17964 + Logi
Odpal auto zobacz czy sztanga sie unosi do góry,ewenlualnie grupa 011BS i poobserwuj praca sztangi.
-
[B6 AKE] Wałki - kupić nowe czy
Tego nie wiesz,chyba ze pracujesz w firmie światek. Linku nie wkleję bo nie mam czasu ani chęci szukać,narazie to doczytalem z twojego ze koles przejechal 30tys co nie odpowiada nam na pytanie ile one sa warte tak naprawde. http://www.allegro.pl/item490580782_walki_rozrzadu_audi_2_5_tdi_pewna_jakosc.html
-
[B6 AKE] Wałki - kupić nowe czy
Poczytaj inne fora to bedziesz wiedzial gdzie i kto odradza.
-
[ALL] 1.9 TDI - kąt wtrysku po raz kolejny
Chyba jest to nie wykonalne,poniewaz sterownik moze przyspieszyć zapłoń a nie opóźnić.
-
[B6 AKE] Wałki - kupić nowe czy
Mialem kiedys walek od Swiatka,co prawda w 126p i polecial bardzo szybko. Kosztowal bagatela 360zl w 2001r gdzie fabryczny 100 czy 50zl. Osobiscie bym nie ryzykowal.
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Jak podnosisz to cienienie,programem?
-
Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?
Slyszeliscie cos o firmie SONAX?
-
Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?
Nie slyszalem o matowym plaku
-
Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?
Z wiadomych wzgledow plak odpada,nie chce zeby sie wszystko świeciło jak psu jajca.
-
[ALL] Tester Płynu Chłodniczego
Mam ten tester prestone,plyn z tesco ma napisane -36 a w rzeczywistości -30:tongue4:
-
[ALL] Jakie różnice między silnikami, A4 vs A3
Inny blok silnika,pompa wody na pasku,inny filtr olej,pokrywa zaworowa,zaplon ustawia się kółkiem a nie cala pompa. I pewnie jeszcze 100 rożnych inny rzeczy.
-
[ALL] Jakie różnice między silnikami, A4 vs A3
Zadam pytanie czy widziałeś chociażby rozrządy obydwu silników?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na polskich znajomy mial paska i wytrzymał conajmniej 150. A teksty typu "2tys i cisza" są bardzo zabawne.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Co to jest 10tys przy ory ktore wytrzymuja ponad 200?
-
Spotkania na drodze
A dzisiaj kto zabladzil u rogala?
-
[B5 AVG] Kąt wtrysku - logi
Albo zadnej.
-
[B5 AHL] Moja od dziś
Silnik porazka,reszta ok,ale nie mam pretensji ze go kupiles do Ciebie tylko do tego konstruktora co go tam wsadzil-powinni go wykastrowac na poczatek.
-
[B5 AVG] Kąt wtrysku - logi
Jezeli to jest 000BS,to bdb.
-
[B5 AFN] Logi po "świeżo" rozruszanej sztandze
Do kogo pijesz Panie "najmądrzejszy"? Mamy ograniczone miejsce na serwerze?I co Twoj post wniósł do tematu? Po to jest forum żeby pisać,a każdy lubi jak to właśnie jego tematem jest jakieś zainteresowanie.
-
[B5 1Z] Gdzie znajduje sie czujnik wałka rozrzadu
Moze chodzi o czujnik położenia walu?
-
[B5 AFN] Logi po "świeżo" rozruszanej sztandze
Wyzej widzisz,po to wymyślili VNT żeby pompowała z dołu. Najpierw wyrzuć kata,jak nie pomoże to musisz pokręcić przy sztandze.
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki pod głowicą silnik nie uruchamia się
Na wszelki wypadek to dodam ze tam nie ma znaków,na wale jest kreska ale pokrywa sie z kreska na blokadzie,a walek jes poprostu blokowany trzpieniem. Mam tylko nadzieje ze to swój pojazd tak "drutujesz" a nie klienta.
-
[B5 AFN] Logi po "świeżo" rozruszanej sztandze
Teraz popatrz jak powinno "wstawac turbo" na przykładzie tego dojechanego pastora:
-
[ALL] Tak na boku - Silnik 1,8 VW/AUDI monowtrysk - SEAT
Sonda-nie przeplywomierz tez nie bo go tam nie ma bendix odpowiada za odpalanie przepustnica co tam ma sie zepsuc niby? Reszta calkiem mozliwa.