Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Przyczyna moze byc za gesty olej w skrzyni biegow.
  2. Wiem ze mozna tylko nie kazdy zaklad to robi.
  3. Myslalem ze mniej skomplikowane
  4. Czy te formu o ktorych tu mowa doostrajaj jakos instalacje do konkretnego pojazdu?
  5. Jak tak ladnie zapisac logi jak w pierwszym poscie?
  6. eMeM myslisz ze dysponujesz jeszcze moca fabryczna,bo ja w to watpie.
  7. Powiem wam teraz ciekawostke na temat swiec NGK,w renowce u kolegi pęk izolator i wpadl do cylindra,zrobil demolke.
  8. W moim starym 1.6 dwumas byl padniety,i podczas raptownego puszczenie sprzegla czuc bylo takie stukniecie.
  9. A po co ja ustawiac,swiece sie wymienia to nie WSK'a.
  10. I jeszcze dzis sprzedałem swoja stara lalunie.
  11. Mi cos podobnie stukalo jak sie poduszka pod silnikiem odkrecila.
  12. Zapomnialem dodac ze przywiazanie to forum jest chyba wieksze niz do marki
  13. Kolejna jak Pan pozwoli bedzie B6,klamka zapadla.Jednak przywiazanie do marki pozostanie a to taki maly wypadek przy pracy.
  14. No i stalo sie po 2 tygodniowych poszukiwaniach Audi 1.8T,nie udalo mi sie znalezc niczego w normalnym stanie bo albo bylo kompletnie zajechane,albo malowane byle jak,a jak juz wygladalo w miare to cena z kosmosu.Za to znalazlem Passata 1.8T jak dla mnie w stanie idealnym,poza drobnymi otarciami itp,w przystepnej cenie.Po pierwszej jezdzie jestem zadowolony,w koncu to jedzie a nie turla sie jak moje 1.6,teraz tak patrze na niego i jego przebieg niby udokumentowany 217000,to te co ogladalem na moje oko maja po 300-400 tys.
  15. Osiwiece cie w audi wysprzeglanie jest hydrauliczne.
  16. Nie wiedzialem ze w Anglii tez robia wiejski tunning.Wyjasnie wszystko mi sie podoba oprocz tych zderzakow z samolotu,nie boisz sie ze odlecisz?
  17. Prostowalem kiedys alusy do poloneza i bylo ok.Za to nie radze prostowac "nalesnikow" lub spawac.
  18. Podobno wyzej filtr czastek stalych sie zapycha/topi no ale zobaczymy.
  19. 200KM Masters robi lekkim jak on to mowi:"polizaniem softu"
  20. We wszystkich starych passatach i audi a4 tez,zawsze jak wymienialem swiece stare mialy 3 elektrody.Nowe z katalogu tez.Wiec moim zdaniem takie wychodza z fabryki i silnik jest skonstruowany do pracy z nimi.
  21. W miom 1.6 sa takie,w kumpla pasacie 1.8 i wielu innych silnikach koncernu vw.
  22. Nastepny madry.A wlasnie ze w audi montowanie sa seryjnie 3 elektrodowe.
  23. Ale o zzo... chodzi..? Czy gaz ma być przewodnikiem ksiakimś żeby rezystancję miał większą ? Do gazu musi być silna iskra a więc skraca się szczelinę między elektrodami do 0,7 mm (krótsza ale silniejsza iskra) jak jest stary i mało wydajny układ zapłonowy to gaz strzela i nie spala siem w każdym cyklu, co innego na benzynie - tu tolerancja jest większa Najlepiej zapytaj sie elektryka ja nie mam zamiaru ci nic tlumaczyc.
  24. Gaz ma przedewszystkim wieksza rezystancje.
  25. Mi naliczyli ponad 100zl drozej niz np.HDI,wiec podziekowalem im.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.