Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Gdzieś wynalezlem ten filmik rozwalonego kola,wiec czy moj motorek posiada je,bo to stukanie jakbym gdzieś słyszał. http://video.google.pl/videouploadfinished?docid=3631205369193711525&cid=8cbafeac8d54563d
  2. Moze to chodzi o zapalanie sie kontrolki Airbag,a to czeste w audi.
  3. chyba krotko pracuje. Mielismy kiedys problem z VW sharoon (chyba tak sie to pisze) pekla mu siatka w osuszaczu i caly syf poszedl w uklad. Gosc przyjezdzal do nas naprawde wiele razy, uklad byl przedmuchiwany we wszystkich mozliwych wezach, plukany, zmienianiy osuszacz, wiec nie pisz mi ze sie nie pluka. A co sie robi jak sie sprezarka zatrze. Nawet jak jest serwisowany co rok, wymieniany olej to i tak ma prawo sie zatrzec jak wszystko mechaniczne, a wtedy caly syf idzie w uklad, gdyz sprezarka nie zaciera sie od razu, tylko powoli. Oczywiscie robi sie to dopiero jezeli jest taka potrzeba. nikt tu nie pisze o plukaniu w czasie serwisu. Mialem na mysli ze jezeli wszystko dziala jak nalezy,a ty mi tu o peknietych siatkach.
  4. Mi serwisant powiedzial ze jezeli uklad nie byl rozszczelniony to nic sie nie czysci.
  5. Na nasze polskie drogi to moim zdaniem jakie kolwiek obniżenie zawiechy jest bez sensu.
  6. Po pierwsze to trzeba wymienic amortyzatory!!!!!!!!! Seryjna beda za krotkie,i sprezyny nie bada mialy napiecia wstepnego.
  7. Ja mam strumienice,i troche chalasuje jak silnik przekroczy 3tys/obr.
  8. Zalaczaj zdjecia z normalnej strony fotosik.pl,bo nie mam godziny czasu na zobaczenie zdjecia.
  9. AUZ 1Z4-jezeli od tych znakow zaczyna sie numer seryjny to sie da.
  10. Gruszka to jest i w starym golfie 1.6TD,ktora steruje chyba cisnieniem doladowania.A zmierzam do tego ze ta trubina z allegro moze byc bez zmiennej geometrii.
  11. To jedno smigielko To drugie A to zmienna geometria:
  12. A gdzie w tej turbawce zmienna geometria?
  13. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Mylisz pojecia,ja pisalem o KOLUMNIE McPherson'a A NIE O ZAWISZENIU McPherson'a.A to 2 rozne pojecia.
  14. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Brawo. Audi a4: http://www.allegro.pl/item211921473_zawieszenie_sportowe_waitec_audi_a4_vw_passat.html#photo Passat: http://www.allegro.pl/item210575586_sportowe_zawieszenie_vw_passat_b5_60_40_fk_.html#photo Zauwazyles roznice w budowie tylnych amorow?Wiesz wogole co to jest kolumna McPhersona????
  15. Ja jestem pewien ze to ten,bo niedawno go reanimowalem.O ile panietam ma czerwona dzwigienke.
  16. Jest tam taka klapka w ktoryms z otworow,wiec jezeli nie przyblokowala sie to raczej czyszczenie nic nie da.
  17. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Audi przedweszystkim ma z tylu kolumne McPhersona a Passat nie.
  18. Nie panikujecie,mic mu sie nie stanie,kolega jezdzil na hipolu w Renualcie 25.
  19. Ostatnio wlasnie typ w sklepie mowil mi ze TRW to to samo co MOOG :bicz3:
  20. marewel odpowiedział(a) na Yoshi temat w 1.9TDI
    Właśnie dlatego ze nie można sprawdzić to sprzedają "gówno w papierku".
  21. Bawi mnie ta "zmiana na gęstszy"przecież minerał jest gęstszy tylko przy niższej temp.a w wysokiej jest tak samo rzadki,a silnik uszczelnia sie wymieniając uszczelniacze i uszczelki a nie katując go na minerale.Ponadto nie widze nic zlego w jezdzeniu na syntetyku od poczecia do zgonu,a jak zabardzo polyka olej to sie go remontuje.
  22. Kumpel zlutowal mi ostatnio VAGA za 20zł,tak abstrahując od tematu.
  23. marewel odpowiedział(a) na Yoshi temat w 1.9TDI
    Jezeli to oryginal to warto,ale ostatnio mam coraz mniejsze zaufanie to sprzedawców z allegro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.