Treść opublikowana przez marewel
-
[A4 b5 1.6 ADP] Czy to ma kolo dwumasowe?
Gdzieś wynalezlem ten filmik rozwalonego kola,wiec czy moj motorek posiada je,bo to stukanie jakbym gdzieś słyszał. http://video.google.pl/videouploadfinished?docid=3631205369193711525&cid=8cbafeac8d54563d
-
[B5] Samoczynne odpalanie poduszek powietrznych w A4 z '95 i '96r?
Moze to chodzi o zapalanie sie kontrolki Airbag,a to czeste w audi.
-
[B5 ABC] Przepłukanie klimy
chyba krotko pracuje. Mielismy kiedys problem z VW sharoon (chyba tak sie to pisze) pekla mu siatka w osuszaczu i caly syf poszedl w uklad. Gosc przyjezdzal do nas naprawde wiele razy, uklad byl przedmuchiwany we wszystkich mozliwych wezach, plukany, zmienianiy osuszacz, wiec nie pisz mi ze sie nie pluka. A co sie robi jak sie sprezarka zatrze. Nawet jak jest serwisowany co rok, wymieniany olej to i tak ma prawo sie zatrzec jak wszystko mechaniczne, a wtedy caly syf idzie w uklad, gdyz sprezarka nie zaciera sie od razu, tylko powoli. Oczywiscie robi sie to dopiero jezeli jest taka potrzeba. nikt tu nie pisze o plukaniu w czasie serwisu. Mialem na mysli ze jezeli wszystko dziala jak nalezy,a ty mi tu o peknietych siatkach.
-
[B5 ABC] Przepłukanie klimy
Mi serwisant powiedzial ze jezeli uklad nie byl rozszczelniony to nic sie nie czysci.
-
[B5 AFN] Obniżenie zawiasu - co oprocz amorow i sprezyn potrzebne???
Na nasze polskie drogi to moim zdaniem jakie kolwiek obniżenie zawiechy jest bez sensu.
-
a4 b5 1.8 t - kupilem sprezynyi co dalej....
Po pierwsze to trzeba wymienic amortyzatory!!!!!!!!! Seryjna beda za krotkie,i sprezyny nie bada mialy napiecia wstepnego.
-
[B5 AFN] Wycinam katalizator...Strumiennica czy kawałek zwykłej rurki???
Ja mam strumienice,i troche chalasuje jak silnik przekroczy 3tys/obr.
-
[B5 AFN] Podrasowane turbo do 1.9 tdi (110 km) 1997rok
Zalaczaj zdjecia z normalnej strony fotosik.pl,bo nie mam godziny czasu na zobaczenie zdjecia.
-
ustalenie kodu do radia DELTA w A4
AUZ 1Z4-jezeli od tych znakow zaczyna sie numer seryjny to sie da.
-
[B5 AFN] Podrasowane turbo do 1.9 tdi (110 km) 1997rok
Gruszka to jest i w starym golfie 1.6TD,ktora steruje chyba cisnieniem doladowania.A zmierzam do tego ze ta trubina z allegro moze byc bez zmiennej geometrii.
-
[B5 AFN] Podrasowane turbo do 1.9 tdi (110 km) 1997rok
To jedno smigielko To drugie A to zmienna geometria:
-
[B5 AFN] Podrasowane turbo do 1.9 tdi (110 km) 1997rok
A gdzie w tej turbawce zmienna geometria?
-
jaki olej do zuzytego rozszczelnionego diesla? przebieg 250 tys.
250tys to ledwo dotarty.
-
Odcięcie pompy paliwa po przełaczeniu na LPG
Nie mylisz sie bo tak jest.
-
[B5 AFN] czy pasują sprężyny z pasata
Mylisz pojecia,ja pisalem o KOLUMNIE McPherson'a A NIE O ZAWISZENIU McPherson'a.A to 2 rozne pojecia.
-
[B5 AFN] czy pasują sprężyny z pasata
Brawo. Audi a4: http://www.allegro.pl/item211921473_zawieszenie_sportowe_waitec_audi_a4_vw_passat.html#photo Passat: http://www.allegro.pl/item210575586_sportowe_zawieszenie_vw_passat_b5_60_40_fk_.html#photo Zauwazyles roznice w budowie tylnych amorow?Wiesz wogole co to jest kolumna McPhersona????
-
blad klimatronik 13,5
Ja jestem pewien ze to ten,bo niedawno go reanimowalem.O ile panietam ma czerwona dzwigienke.
-
Jak wyczyścic silnik krokowy
Jest tam taka klapka w ktoryms z otworow,wiec jezeli nie przyblokowala sie to raczej czyszczenie nic nie da.
-
[B5 AFN] czy pasują sprężyny z pasata
Audi przedweszystkim ma z tylu kolumne McPhersona a Passat nie.
-
Pomeszalem zielony z czerwonym plynem do wspomagania.
Nie panikujecie,mic mu sie nie stanie,kolega jezdzil na hipolu w Renualcie 25.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ostatnio wlasnie typ w sklepie mowil mi ze TRW to to samo co MOOG :bicz3:
-
[B6 AVF] rozrząd - czy warto?
Właśnie dlatego ze nie można sprawdzić to sprzedają "gówno w papierku".
-
[ALL] Dlaczego zmieniacie olej na polsyntetyk?
Bawi mnie ta "zmiana na gęstszy"przecież minerał jest gęstszy tylko przy niższej temp.a w wysokiej jest tak samo rzadki,a silnik uszczelnia sie wymieniając uszczelniacze i uszczelki a nie katując go na minerale.Ponadto nie widze nic zlego w jezdzeniu na syntetyku od poczecia do zgonu,a jak zabardzo polyka olej to sie go remontuje.
-
[B5 AHU] Po podłączeniu poduszki jej kontrolka nie gaśnie.
Kumpel zlutowal mi ostatnio VAGA za 20zł,tak abstrahując od tematu.
-
[B6 AVF] rozrząd - czy warto?
Jezeli to oryginal to warto,ale ostatnio mam coraz mniejsze zaufanie to sprzedawców z allegro.