Treść opublikowana przez marewel
-
AIR BAG za świecił się
Z doswiadczenia wiem ze trzeba bedzie skasowac vagiem.
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Dssn nie zartuje. Wszystkie auta z DPF (filtrem czastek stałych) to poracha dla tunera. Pracy od groma a wyniki mizerne. Nie wchodzac w szczególy po prostu jak ktos chce miec osiagi niech kupi inne wersje silnika. +30KM to dla ciebie taki mizerny wynik?
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Tez mi tyle ostatnio wyszło ale troszkę pociskałem i na klimie.
-
[B5 ADR] Czy to mogą być popychacze, napinacz, łańcuch rozrządu (video) ?
A czy to nie popychacze hydrauliczne?
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
Rozwiązać można to tak kopić w Tesco zapach taki co wkłada sie to jakiegoś urządzenia i podłącza do gniazdka,następnie położyć na filtr pyłkowy.Mamy wtedy zapach w aucie.
-
1.8T AEB czy jest możliwe żeby z klimą palił 4litry więcej niż bez ?? <szok>
0,5-1l to sie zgodze,a autoswiat czy tym podobne sponsorowane gazetki do kosza razem z komputerswiat.
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Powiedzcie mi teraz co ma rolka napinającą pasek klinowy to rozrzadu bo nie kumam.Tam wyżej ktoś napisał ze czeka to pełnych 60tys z wymiana paska,to niech sie nie zdziwi jak mu pasek strzeli wcześniej,bo pasek może być nowy ale kola maja przelatane napewno ponad 300tyś.
-
1.8T AEB czy jest możliwe żeby z klimą palił 4litry więcej niż bez ?? <szok>
Co oni za bzdury piszą w tym auto świat. Odp.Nie jest możliwe żeby palił tyle więcej.
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
Przyznaje racje niestety,może nie kondon ale stary.Kilka lat temu koleś mówił mi ze klocki hamulcowe kosztują to tej kupy aluminium 1000zl.Poza tym te auta sa tanie jak barszcz a to chyba o czymś świadczy.
-
[B5 ADP] Rolka napinacza paska klimatyzacji
Raczej to łożysko jest niestandardowe i nie da sie go wymienić na zwykle.Wczoraj rozbierałem.
-
gorne wahacze ?
Dello,teknorot to raczej lipa.
-
[B5 ADP] Rolka napinacza paska klimatyzacji
Stwierdziłem dzisiaj ze mam do wymiany powyższa rolkę.Orientuje sie ktoś ile może kosztować i czy ratuje mnie tylko serwis i oryginał?
-
Pytanie o Spalanie :) a raczej granicę...
Jechalem ostatnio jechalem A3 1,9TDI fis pokazywal 15l calyczas podloga dodam.
-
1.9TDI 90 95Rok przed chipem 88kucy po chipie 90 kucy.......108ps 260 moment
Moze zrobili go w balonaa?
-
gorne wahacze ?
Najbardziej wybijajace są przednie dolne,wiec lepiej żeby byly jakiejś lepszej firmy,Febi,TRW.Nie wiem co sadzic o firmie MEYLE,bo niby jakieś wzmacniane,może kiedyś sie skusze i założę.
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
i na tym mi głównie zależy, a czy 160 tyś przebiegu to jego druga młodosć czy już dać sobie spokój z tym egzemplazem ?, jestem ciemny w dieslach więc pytam bo mi sie wydaje że ani to duzo ani mało ,średnio na rok będzie u mnie 15 tyś km więc ... Jak ma 160tyś to ledwo dotarty.
-
gorne wahacze ?
Nie warto bo to lipa.
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
Passat 1.8 90KM vs moja 1.6 raczej nie mial szans.
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
Jedyny powód dla którego bym sie przesiadł to oczywiście zużycie paliwa.Na pewno nie dlatego ze są szybsze od benzyniaków. PS. Widze ze w temacie wypowiadają sie tylko TDI'cowcy Nie chce sie kłócić ale moim zdaniem 1.8 objedzie 1.9 110,a 1.6 1.9 90KM.Moze dlatego ze jeździłem A3 1.9 90KM i jak dla mnie mul niesamowity.
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
O jezuu jakie te TDI sa szybkie.
-
Uniwersalny interfejs OPEL-BMW-VW-MULTIPLEXER
A działała ci z czymkolwiek ta przejściówka?Bo ja szukałem do programowania tonerów,i wiem ze z inne tez nie działały a ta mi dziala.
-
Uniwersalny interfejs OPEL-BMW-VW-MULTIPLEXER
Witam.Zamierzam kupic uniwersalny interfejs,tylko ze nie mam portu com w laptopie,a jedynie przejsciowke usb-com która wiem ze napewno dziala.Tylko czy napewno zadziala z tym interfjesem,a moze ktos testowal i wie?
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Wec ja ci podpowiem miasto-13l Trasa 9l mam to samo.Tyle pali bo widocznie tyle lubi.
-
Tarcze hamulcowe -złapałem wysoką temperature
Ja powiem tak ze ogolnie tarcze lite przy silniku 1.6 można niezle zagrzać a klocki przydymic.Nie wiem co za bencfal niemiecki wpadl na pomysł żeby montować takie słabe hamulce,bo nowsze roczniki chyba od '97 lub '98 miały już wentylowane.
-
wymiana gum w tylnej belce b5 spostrzezenie
Zastanawia mnie czy mechanior nie popełnił błędu i nie skręcił gumek na podniesionym samochodzie.