Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[B6 AWX] Mocno dymi, po uszkodzeniu mechanicznym miski olejowej i utracie oleju
Na razie brak czasu żeby zacząć dłubać.Dam znać co z tego wyszło jak dobiore sie do turbinki.Dzięki za pomoc,utwierdziło mnie to w przekonaniu że od turbo trzeba zacząć.[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 00:47_________________________________________________Dzisiaj znalazłem troche czasu żeby zacząć coś z tym nieszczęściem robić.Wyjąłem turbo jest jest w gorszym stanie niz myślałem.Luz wzdłużny jest na około 1cm i troszeczke mniejszy góra dół.Właściciel powiedział że po wymianie miski olejowej przejechał około 4 km.W tym czasie cały stan oleju zniknął.Kolektor wydechowy pełen oleju ,zresztą rura wydechu ta od turba też .Poszukam turbiny ,zamontuje ją i zobacze co dalej.Jak uważacie kupić nową czy regenerowaną.Nie wiem czy przyjmą na wymiane tą turbine w takim stanie.Od strony wydechu wirnik ok.ale od strony dolotu wirnik zajechany.Prosze o podanie mi numeru turbiny do A6 1.9 TDI 130 KM.2004r.Numery na niej są nie widoczne (wybijane punktowo).Turbo firmy Garret 5.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No właśnie ,nie ty jeden byś chciał to zobaczyć
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Po swapie z BLB na BKD został ten sam bagnet ,miska od BLB .Po wlaniu oleju i sprawdzeniu poziomu oleju stan na bagnecie był ok.Nic nie zmieniałem.
-
[B5 ALL] Błąd komputera pokładowego
Sprawdż a w razie jego uszkodzenia wymień czujnik poziomu oleju w misce olejowej.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No cóż cisza po burzy,będzie znowu wrzało jak zmontujemy jakiś zlocik.
-
[B5 AFN] Programowanie pilota
Gdzieś na forum jest o programowaniu .Sprawdż w szukaj.
-
[B5 ANA] Jak sprawdzic uszkodzony czujnik ABS
Jak słyszysz w tym kole jakieś brzęczenie to możliwe że koronka od ABS jest pęknięta i obraca się dookoła.
-
[B5 AJM] Ubywający płyn hamulcowy
Jak jest ubytek to musi być gdzieś wyciek.Trzeba wejść do kanału dobrze obejrzeć podwozie w miejscu w którym są rurki hamulcowe.Zdejmij koła i obejrzyj też elastyczne przewody (te gumowe).Obejrzyj też zaciski.
-
[B5 AFN] Kontrolka stanu płynu spryskiwaczy
Czujnik masz w zbiorniczku płynu do spryskiwaczy,wpisz w szukajke gdzieś był nawet schemat tego .
-
[B6 AVF] Problem z Kontrolką AirBag Forumowicze bardzo prosze o pomoc....
To podepnij Vaga jeszcze raz odczytaj kody błędów i podaj na forum.Ja u siebie walczyłem ze świącącym Air Bag przez pare miesięcy.Też niby wszystko było ok.Raz w miesiącu ,czasami rzadziej zapalała mi się ta kontrolka.Teraz w końcu zrobione i mam spokój.
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
W sprzęgiełku od klimy są gumki jak się wytrą to właśnie masz taki dziwny dżwięk .Na forum ktoś to fajnie opisał ale nie pamiętam tytułu .Może ktoś poda ci link ,a jak nie to szukaj
-
[B5 AFN] Urwane śmigło,mogę jeździć????
Dla zredukowania szkód zrób to natychmiast.Śmigło jest teraz niewyważone ,może urwać się następna łopatka .Możesz już nie mieć tyle szczęścia i jak się w wbije w chłodnice to będzie lament
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzięki wielkie za pomoc już szukamtej turbo sprężarki .Nowa za droga poszukam regenerowanej.Linki bardzo pomocne
-
[B6 AWX] Mocno dymi, po uszkodzeniu mechanicznym miski olejowej i utracie oleju
Po wymianie miski brak mocy,dymi nie przyjzalem sie jaki kolor ma jak dymi ale czuc olej w spalinach.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kto wie gdzie w UK moge kupic turbo do AWX.Prosze o adres.
-
[B6 AWX] Mocno dymi, po uszkodzeniu mechanicznym miski olejowej i utracie oleju
Dymi na bialo i czuc olej .Nic jeszcze nie sprawdzalem bo wychodze do pracy.Napisze jak sprawdze,plyn chlodniczy ,luz na osi turbiny,co jeszcze zobaczyc : ;(
-
[B6 AWX] Mocno dymi, po uszkodzeniu mechanicznym miski olejowej i utracie oleju
Silnik 1.9 TDI 130 KM. Kolega uderzył miska olejową w chodnik ,nim się zorientował że cieknie olej przejechał około 1 km.Po wymianie miski silnik zapala normalnie ale strasznie dymi,czuć olejem.Nie ma mocy .Czy możliwe jest że poszło tylko turbo .Nic więcej na razie nie wiem .Zrobiłbym mu logi ale jak nie ma siły jechać to jak je zrobić, a tu gdzie mieszkamy górki . Żadnych stuków na panewkach nie słychać .Na wolnych obrotach mocno kopci.Co o tym myslicie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie to samo ,pare fuli byłoby do przodu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Czemu właśnie w automacie koledzy twierdzą że są awaryjne. Tak na maginesie znajomy dupnąl miską olejową w krawężnik ,olej wyciekł,silnik zatarł.Audi A6 1.9 TDI 130 KM.Jest na sprzedaż cena 2200 fuli .Do wymiany silnik .Rocznik 2003.Zastanawiam się czy jej nie kupić
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to następnym razem będę do końca chce jeszcze inne filmiki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik a może dalibyście i innym się pośmiać gdzie jest ten filmik
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to wszystko się zgadza ,byłeś 10-ty bo w wyścigu jechało 10 zawodników.Przez problemy techniczne byłeś niestety ostatni więc gdzie ta ściema Nie łam się przecież świetnie się bawiłeś jak i reszta.Dałeś pokaz ostrej jazdy Poprzednim razem ja miałem takiego pecha a o szkopku to nawet nie wspominam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dla Asi wielki pokłon że staneła z nami do walki ,trzeba szczerze przyznać że świetnie dawała sobie rade. : :oklaski: :oklaski: :oklaski: Raz jeszcze sorry za tą stłuczke.Nie miałem gdzie uciekać :
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Słowo daje nie trenowałem ,chociaż dziwnie to wyszło bo 4 puchary wyjeła ekipa z Bradford.Dla przypomnienia w 1 wyścigu 2 miejsce Kamil .W 2-gim wyścigu 1miejsce Albinek,2 Iwadrian,3 Lysaglaca.Dziwnie to wygląda ale naprawde ostatni raz jeżdziłem na poprzednim zlocie.Dopiszcie kto zajął w pierwszym wyścigu miejsce 1 i 3.[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:59_________________________________________________ Pamiętam ,pamiętam wielkie dzieki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jeśli będą gokarty to już wyjeżdżam