Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B5] Pęknięta szyba - sama z siebie ?
Troche szpachli i będzie git Szyba Pilkingtona do B6 kosztuje 400zł, u nas w Lesznie. Jak kupisz to montaż masz gratis i to nawet przyjeżdzają do ciebie do domu jeśli sobie zazyczysz :gwizdanie: a jeśli chcesz to mozna jechac do nich tylko po co czekać potem kilka godzin aż klej wyschnie.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Ale sie ten watek rozrasta a najlepsze jest to, ze o samochodzie najmniej napisane [mod]nie popełniaj błędów innych i sam pisz na temat [/mod]
-
Roleta elektryczna sedan
A była takowa w ogóle?? bo wydaje mi się ze nie więc z czego chcesz to rezać??
-
[B5 AFN] Zacinający się pas bezpieczeństwa
Niby sa magicy co regeneruja pasy ale ja osobiście wolałbym wymienic na inny, np z anglika
-
[B7 BKE] Serwis-co będzie potrzebne?
Najpierw trzebaby zobaczyć co jest do wymiany czyli najpierw mechanik a potem zakup części, ale na pierwszym miejscu postawiłbym na: - rozrząd, a dalej, - filtr paliwa, kabinowy, powietrza, - klocki hamulcowe + tarcze (zalezy w jakim są stanie) - olej (chyba, ze nie przejechałeś więcej niż 10kkm od ostatniej wymiany) Ja na to zwróciłbym największą uwagę, następnie zainteresowałbym się klimatyzacją ale to nie jest przymusowe Pozdro
-
[ALL] Do czego służą te klipy? (zdjęcie)
Tez o tym pomyślałem, ale tam są metalowe a to jest plastikowe
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Nie znasz się
-
[ALL] Do czego służą te klipy? (zdjęcie)
Hmm... to mi wyglada na jakieś nakrętki plastikowe a nie klipsy, ale do czego to nie mam zielonego pojęcia
-
[ALL] Wklejenie szyby tylnej- uszczelki dookoła??
Szyba z allegro jest napewno z jakiegoś rozbitka i jak ją wycinali to uszczelka poszła się jeba* ale to normalna rzecz. Tak jak już pisałem, jedz do tych co wklejają szyby, oni mają napewno takie uszczelki. A tak BTW to ile dałeś za ta szybę z allegro??
-
[ALL B6] Zarysowany bok mojej A4
Ja osobiście wolałbym zeby wypłacili mi kase a naprawiłbym sobie to na własna rękę.Idzie jeszcze na tym sporo zarobic Na moje drzwi przednie będzie trzeba pomalować/wycieniować i to jest najlepsze rozwiązanie, nie ma co na siłę próbować sie zmieścić na tylnych drzwiach z wycieniowaniem, zarysowanie sięga za połowę drzwi tak więc po przepryskaniu podkładem okaże sie, ze na wycieniowanie zostaje nam 10 cm czyli tak naprawde nic trzeba wejść na przednie drzwi i koniec Tylnego błotnika nie trzeba całego malować lakierem ale to wszystko zależy od lakiernika. Ja osobiście nie chciałbym zeby było lakierowany cały błotnik, "zaprawka" wystarczy
-
[B6 AWX] Oem +
Furacz ładny Mody na duży plus. Felge która chcesz założyć to dobry wybór 18" od RS6 robi robote Radyjko też takie miałem, sprzedałem ziomalowi za 2000 tys 2 lata temu, kupiłem za 2700zł Ps. Mój wydech też tak gwizda
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
masz S4. jestes moim bogiem. . . moge zajrzec do Twojego auta ?? :polew: :polew: :polew: A w temacie to fele zostawiaj srebrne a blaszki są kox
-
[ALL B6] Stłuczka z moją audiczką :/ proszę o pomoc w sposobie naprawy
Pryszcz Zastanawia mnie jak nadkole mogło sie połamać skoro jest szmaciane?? U nas w Lesznie za wyklepanie tego zabrali by z 200zł, pomalowanie 250-300zł a jak dobrze bys zagadał to blacharz za 150zł by to wyklepał bo takie coś do niego to z 2 godzinki roboty z odkręcaniem i przykrecaniem koła i nadkola W każdym bądz razie 500zł powinno wystarczyc i po zagięciu nie będzie śladu, a szpachli będzie tyle co nic bo wszystko jest do wyprostowania przez blacharza.
-
[B5 AFN] Jaka folia najlepsza na szyby
Ja juz nie pamiętam jak się nazywała moja folia ale mam coś w stylu lustrzanki o jakiej piszesz ( PIXI oceń auto w odpowiednim dziale) Wszystko zależy jaki kolor jest auta i jak mocno chcesz mieć przyciemnione szyby, tutaj wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie aha pisze się lekkie
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Na moje te fele bardziej pasują do B7 tak jak np u mirona78, tam leża kosmicznie Do B6 najlepsze będą stare RS6
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Blokada kiery, było juz jak kupiłem to auto, klucz do tego jest taki zakręcony ze mało kto go chyba podrobi a czpień który wchodzi w kolumne kierowniczą jest średnicy kieliszka więc cięzko byłoby to zerwać Dobra sprawa tak ogólnie A czemu tak mówisz?? widac coś??
-
[ALL] Wklejenie szyby tylnej- uszczelki dookoła??
Pytanie skąd masz szybę jeśli kupujesz nową to ta gumka już jest a jeśli kupiłeś uzywkę to jej napewno nie będzie Jedz do tych którzy specjalizuja sie wklejaniem szyb maja tych uszczelek od koloru do wyboru W ASO raczej się tego nie dostanie bo to nie jest rzecz która mozna kupic osobno bo występuje razem z szyba. Znając ASO powiedzą ze mają taką uszczelkę ale trzeba kupic ją z szybą Na szrocie też wątpie zeby sie znalazło coś takiego.
-
[ALL B6] Spryski Xenonów-od jakich marek jeszcze pasują ?
Na moje to technologia jest ta sama ale nie bedziesz w stanie ich zamontować bo maja inne mocowania i takie tam No chyba, ze drut i trytytki
-
[ALL] Odkurzanie wnętrza, jaki odkurzacz?
Ja ze zwykłego domowego jestem zadowolony od lat i nie narzekam
-
[ALL] Uszkodzenie błotnika jak to naprawić
Szpachel schnie w 3-5 minut podkład 30 minut baza 5 minut lakier bezbarwny w dobrej komorze 2-3 godzinki i tak usuwa sie wgniecenia bez malowania w jeden dzień Oczywiście są zakłady które usuwaja wgniecenia bez malowania ale na prostych elementach i nie przy zadnych rantach.
-
[ALL] Żarnik z allegro - po 3 miesiącach
Ja do swojej A6 zarniki D2S kupiłem na allegro firmy Philips i od 2 lat w polskich warunkach świecąc dzień w dzień świecą do dzisiaj A6 już nie mam ale wiem co sie dzieje z autem bo sprzedałem je znajomemu. Tak więc ja polecam Philips-a Aha koszt 2 lata temu to 150zł za sztukę.
-
[ALL B6] Czerwone kreski na liczniku
30 w Niemczech, 50 w Zimbabwe i 130 w Polsce po zimie Proste i logiczne No właśnie to jest na pewno to http://allegro.pl/item948985656_okazja_licznik_vw_golf_2.html Ok sorry mój błąd golfem jeżdziłem 8 lat temu więc miałem prawo się pomylić
-
[B5 AFN] Hak z przodu auta
A ja myślałem, ze w B% jest też wkręcany a nie na stałe
-
[ALL] Uszkodzenie błotnika jak to naprawić
Poszpachlowali i zapyłę zrobili tylko zamiast za 200 to za 534 a te 334 to za umycie Też tak pomyslałem ale nie chciałem tego pisać
-
[ALL] Odkurzanie wnętrza, jaki odkurzacz?
Osobiście w zyciu bym tego nie kupił przecież nosem więcej syfu można wciagnąć niż tym pseudo odkurzaczem Jak to dobrze ze w PL mieszkam 4km od miasta i mam swoją posesje, ale jak ktoś mieszka w bloku to juz kiszka, pozostaje tylko stacja benzynowa.