Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL] Sposoby na zlikwidowanie pisków i skrzypień elementów wnętrza.
Nie no nic połamanego tam raczej nie będzie, zagłówek można ustawiać w każdej możliwej pozycji i nic nie stawia oporu, poprostu coś tam dzwoni ale co?? rozprucie to juz przegięcie tu chodzi o jakiś "podwórkowy" sposób usunięcia tego problemu
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
I'm in shock na temat autka to się wypowiedziałem juz ileś tam stron wcześniej bo troszke ich tu jest ale na temat 2 nowych filmików to jeszcze nie no więc... to tyle na tą chwile
-
[ALL] Sposoby na zlikwidowanie pisków i skrzypień elementów wnętrza.
U mnie doprowadza mnie drżenie zagłówka na postoju i przy ruszaniu które doprowadza mnie do szału nie wiem jak to zlikwidować bo to drży coś w środku zagłówka, jak docisne go głową to ustaje to drżenie. Ma ktoś na to jakiś sposób??
-
[ALL B7] Przedni podłokietnik
Jak to nie ma nic na allegro http://moto.allegro.pl/item754492901_podlokietnik_audi_a4_01_04.html http://moto.allegro.pl/item753172602_audi_a4_2001_podlokietnik_oryginal.html http://moto.allegro.pl/item736776016_audi_a4_02_tunel_podlokietnik.html ---> do tego musiałbys przedzwonić i dowiedzieć się czy da rade kupić tylko podłokietnik, może się zgodzi, zadzwonić nie zaszkodzi Pozdrawiam
-
[ALL B6] Naprawa mechanizmu elektrycznych szyb z tyłu
Nie no całkiem dobre rozwiązanie, w fiacie 126p tak się najczęściej robiło a między maluchem a A4 B6 aż tak dużego przeskoku nie ma Gdybyś nie wiedział jak się dobrać do tego wszystkiego to pisz kolego w tym wątku, pomoge w miare możliwości bo rozkręcanie tapicerek mam w małym palcu Dlaczego? wyciąganie szyb do przyciemniania i wymiana mechanizmu podnoszenia szyby pasażera tak więc sam rozumiesz
-
[ALL B6] Zbliża się 200 000 km, co trzeba sprawdzić/wymienić w dieslu 1,9?
No to nad rozrządem powoli bym się zaczął rozglądać bo juz prawie 80 tys na nim nakulałeś mówią ze po 60 tys powinno się myśleć o wymianie
-
[B6 ALL] Pytanie o sprężarkę klimatyzacji
Ja kupiłem swoją uzywaną i miała gwarancje na pół roku, wykręcona z anglika z 2003 roku. Jak narazie od lutego wszystko działa bez zarzutu. Wszystko zależy od sprzedającego więc jak trafisz tak bedziesz miał
-
[ALL B6] Opadająca tylna szyba
hehe dobre czytam twój wpis i sobie mówi o co mu lotto i dopiero jak przeczytałem co napisałem to sam zacząłem się śmiać No więc w woli wyjaśnienia to z przodem będzie napewno tak samo jak z tyłem :>
-
[ALL B6] Opadająca tylna szyba
rafg jak łatwo się domyślić napewno przód będzie ściągany tak samo jak tył, skoro nie wiesz jak sie za to zabrać to lepiej to sobie odpuść u jedz do kogoś kto się tym zajmuje. Z prządem jest identycznie jak z tyłem tylko śruby są pod zaślepką a nie w rączce.
-
Dziwne buczenie w Audi A4 B6 1.9TDI AWX
Tak to nieraz jest, człowiek chciałby zaoszczędzić a na końcu ponosi się jeszcze raz takie koszty bo trzeba jednak kupić tą właściwą część Ok dzięki kolego, za tydzień będę w PL to podjade do ASO i ją kupie bo na tą chwile jestem w UK. Mam 10% zniżki w ASO więc teoretycznie z 440zł zrobi się jakieś 400zł za poduche więc jakoś to przeboleje.
-
[ALL B6] Potrzebna pomoc przy wyborze przełącznika świateł
hmmm wydaje mi sie ze jest to jedna z łatwiejszych rzeczy :gwizdanie: Z tym wykręcaniem to najmniejszy problem tak jak napisał kolega Cuber ale skoro tak się tego boisz to czaja77 zapodał ci nr katalogowy więc takiego szukaj bo te co ty zapodałeś są zakończone literkami, lepiej znajdz taki jak etka podpowiada i napewnie nie bedziesz miał problemu z podłaczeniem
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
Miałem podobny problem, w sumie ten temat przez pewien czas był bardzo rozwinięty na forum. U mnie śmierdziało jakby coś się zalęgło i zdechło w przewodach wentylacyjnych ale tylko gdy klima byla wyłączona gdy ją włączyłem smrud automatycznie znikał. Momogło odgrzybianie, jak narazie od 3 miesięcy mam spokój
-
[B5 AEB] Tryb awaryjny Automatycznej skrzyni biegów
Duze litery na forum oznaczają ze krzyczysz VAGowanie znaczy podpięcie komputera i sprawdzenie skad ten błąd się bierze bo jakaś przyczyna musi byc
-
Dziwne buczenie w Audi A4 B6 1.9TDI AWX
Zamiennik bo za ori zawołali 440zł w ASO Miałem do wyboru 2 zamienniki tańszy za 160zl i droższy za 220 zl więc wybrałem ten droższy ale jak wiadomo to nie znaczy ze lepszy. Tez mi się wydaje ze to od tej poduszki ale zeby az tak bylo czuć różnice między pękniętą starą poduszką a nową nie ori??
-
[B6 AVF] Uderzenie/stukanie odczuwalne na kierownicy.
Odświerze temat U mnie nic nie puka ale od pewnego czasu mam wyczuwalne spore luzy na kierownicy, jak pomykam po autostradzie ok 150 km/h to zmiana pasa robi się kłopotliwa bo samochód nosi po całej drodze przy 100 Km/h ostre ruchy kierownicą powodują odczucie jak gdyby było za mało powietrza i samochód tańczy po drodze. Czy wyrobione drązki kierownicze mogą coś takiego powodować??
-
Dziwne buczenie w Audi A4 B6 1.9TDI AWX
Siema U mnie tez telepie budą ale mam to dokładnie od czasu jak wymieniłem poduszke pod silnikiem, dopóki śmigałem na starej rozwalonej wszystko było ok ale wkurzały mnie trzaski które wydawała podczas ruszania i zmiany biegu. Po wymiane odrazu zaczęło telepać budą, tłumacze sobie to tak, ze poprostu nowa poduszka jest szczywniejsza od tej starej i to dlatego ale na moje tak nie powinno być co nie?? Obczaje plecionke jeszcze. Rozrząd tez moze powodować telepanie budą?? No i ostatnie pytanie jak rozpoznać ze dwumas siada?? - są jakieś problemy ze zmianą biegów? - szarpie przy ruszaniu? - słychać jakieś dzwięki? - szarpie przy ostrym dodawaniu gazu np na 4,5 lub 6 biegu? Będę wdzięczny za podpowiedzi
-
[ALL B6] Naprawa mechanizmu elektrycznych szyb z tyłu
plastik w tylnej szybie który ją podnosi jest tylko jeden, zeby go wymienić bedziesz zmuszony wyciągnąc cała ramke bo nie będziesz w stanie dojć tam torxem zeby odkręcić ten plastik, duzej filozofi z tym nie ma ale zajmuje to troche czasu. jak juz ją odkręcisz to naprawde mocno siedzi w drzwiach więc musisz mocno ciągnąć do góry.
-
[B6 AVF] Jak wymontować tylną boczną szybę tzw trójkącik
Szyba jest na 100% wklejana, na uszczelkach to są szyby w maluchu a nie w audi Co do listwy chromowanej to nie wypowiadam sie bo nie wiem.
-
[B5 AFN] Czyszczenie silnika
Na tą chwile jestem w UK i w domu będe dopiero w połowie października i na bank do niego pojade bo czeka mnie wymiana oleju itp itd. Jeśli nie zapomne do października to napewno wpisze w tym wątku co to za środek.
-
[B5 AFN] Czyszczenie silnika
Tego to nie wiem bo ten środek tak wszystko "wygryzł" ze nie musiało być az takiego duzego ciśnienia wody. Poprostu przy kablach od lamp itp nie świrowałem za bardzo z mocnym ciśnieniem tylko poprostu z rozsądnej odleglości spłukałem ten płyn. Teoretycznie wszystkie wtyczki są na uszczelkach ale jak juz pisłem wyżej przy przewodach zbyt duzo wody nie lałem.
-
[B5 AFN] Czyszczenie silnika
No wiec ja myłem silnik karcherem tylko ze nie z bliskiej odleglości Miałem do tego jakiś płyn ale jak sie nazywał to ci nie powiem bo dostałem go od mojego mechanika a on miał go z pracy w butelce po wodzie mineralnej W każdym bądz razie kolor tego czegoś był czerwony, spryskałem tym zimny silnik, w zakamarkach uzyłem pędzelka i po 15 minutach zapodałem z karchera. Efekt - wszystkie rurki, kabelki plastiki, zbiorniczki, podłużnice wyglądają jak nowe nawet po 2 miesiącach użytkowania autka. Poprostu poezja, jestem cholernie zadowolony bo bardzo lubie mieć czyściutko w aucie wliczając komore silnika :>
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Pokrowce na skóry?? pogratulować A moze to ty jesteś tym kolesiem o którym pisze truckmaniac :polew:
-
[B6 AVF] Samoczynnie zmieniające się ustawienie temp.
Nie podłaczyłem bo nie mam teraz możliwości bo jestem w UK. W domu będe dopiero ok 15 października więc podlece do elektromechanika zeby to obczaił. Dzisiaj zgasły nawet wyświetlacze klimatronika na jakieś 2 sekundy a po tym wybryku nie działały zedne przyciski na klimie przez jakieś 15 sekund tak więc coś napewno świruje ale co?
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
tu masz komplecik ale bez boczków chyba http://moto.allegro.pl/item721895690_audi_a4_01_07_fotele_kanapa_skora.html a tu z boczkami ale jasny kolor http://moto.allegro.pl/item739227171_audi_a4_2003_skora_wnetrze_kombi_boczek.html
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
skóra to coś pięknego Miałem skóry w A6 a w A4 nie mam i juz teraz moge powiedzieć ze przy zakupie kolejnej Audiczki napewno będą skóry. skóra i alcantara to najlepsze połączenie ale cięzko to dostać W kazdym bądz razie skóry to coś pięknego no i ten zapach to jest najlepsze