Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Przepalająca żarówka H7
Sprawdzałem jest Teraz wymieniłem obydwie odrazu chociaz jedna była ok! Zobacze czy coś to da. Za jakieś 6 tyg się okaże
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Ja tez nie mam grzanych w A6 looknij na fotki w dziale inne audi
-
Dlaczego nie moge dodać avatora
Moze mi ktoś wytłumaczy jak chłop krowie na rowie jak dodać avator bo kombinyje jak moge i nie idzie Zapodawałem juz kazdy kod z Fotosika i nic Moze dacie mi jakąś podpowiedz??
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Chyba ze tak a co wkładasz skóry czy moze coś innego
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
No nie mów ze będziesz wymieniał? przeciez to najładniejsze wykończenie jakie audi wypuściło
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
No to mozemy iść na wymianke będziesz miał wtedy schwarz pakiet nawet w środku
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
A jakie masz listwy w środku?? jak masz alu to moge sie z tobą zamienić bo ja mam te szare jak ciemny to ciemny wszędzie Mnie ogólnie z połyskiem bardziej się podoba ale to tylko moje zdanie
-
A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
Dzieki
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Wydaje mi sie ze z połyskiem będzie lepiej, tak mają ori wersje np A3 albo A4
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Gril z czarnym chromem jest ale ja mam chromy wokół szyb więc musze mieć ori. Ale z czarnym "chromem" mam na sprzedaż, zajzyj do działu sprzedaż >Młody< kozacka fura
-
[ALL B6] Przepalająca żarówka H7
Siemanko Koledzy czy wy tez tak macie ze co jakieś 6 tyg przepala się wam zarówka od świateł krótkich?? Zastanawiam się nad załozeniem HID-ów ale jak tak będą sie przepalać to nie zarobie na zarówki Czym to moze być spowodowane? przepala się raz lewa a nastepnym razem prawa i tak w kółko Kolega ma tak samo w swojej A4 tyle ze jemu się jeszcze tylne przepalają do tego
-
[B6 AVB] Demontaż oparcia tylnej kanapy
z wyjęciem tylnej półki w sedanie jest sporo roboty ale da się to zrobić robiłem to jak zawoziłem auto do przyciemnienia szyb.
-
[ALL B5] Ochrona bagażnika
Prosze: http://moto.allegro.pl/item553655037_audi_a4_2000_2007r_dywanik_mata_do_bagaznika_b6.html Tanszych raczej nie znajdziesz. Mozesz na to kłaść mokre i brudne przedmioty i nic się nie stanie bo to guma. Gorzej z nadkolami ale myśle ze troche uwagi i delikatności przy przewozie i ta guma z linka wystarczy w 100%
-
A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
Nie wiem jak się śmiga w kubełkach ale na tych fotelach sie siedzi jak na kanapie a mnie osobiście to odpowiada bo jak śmigam 1400km do UK to wygoda jest najważniejsza
-
A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
Cały czas byłem tym autem w UK i jakoś nie miałem jak tego pomalować ale myśle ze na wiosne nad tym pomyśle i w kolorze plastiku zostanie tylko ten czarny plastik między rurami wydechowymi z tyłu.
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Tanio dałeś za ten zderzak U mnie koleś w mieście miał taki na sprzedaż za 560 i ja myślałem ze to tanio ale ty to wyrwałeś super cene Musze szukać dalej Pozdro Trzenisław
-
A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
Witam koledzy Swojej A4 nie będę jeszcze pokazywał bo narazie stoi na czarnrj feldze i licho to wygląda ale moge sie pochwalić moją większą perełką - 2,5TDI 180 koni Quattro rok grudzień 2003 - kremowe skórki - navi plus, zmieniarka na 6 płyt w bagażniku - klima dwie strefy - elektr. fotele - elektr. składane lusterka - oryginalnie przyciemnione szyby - ABS, ESP. ASR - tempomat - zawieszenie pneumatyczne - skrzynia tiptronic z mozliwościa zmiany biegów w kierze - pełen pakiet oświetlenie - pakiet chrom - ori xenon I jeszcze pewnie inne pierdołki o których teraz zapomniałem :> A to moje autko z zewnątrz: no i w środku: Czekam na wasze opinie i ewentualne pytania
-
[B7 BNA] Środek po kradzieży
Poziek ty jako najlepszy kolega CTV chyba posłużysz mu radą gdyby czegoś nie wiedział
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Zderzak s-line jak dla mnie to zderzak s-line jest ładniejszy niz S4 Trzeniu a tak BTW za co zgarnąłeś ostrzeżenie??
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
Ogólnie obydwie felgi pasują do B6 ale ja wybrałbym nr 2
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
Mówiłem ze najlepiej odkręcać od strony nadkola bez ściągania lamp
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie wiem czy juz było? jak tak to warto oglądnąć jeszcze raz http://www.youtube.com/watch?v=KdUpg8GkJcA a tu policyjny pościg http://www.youtube.com/watch?v=OAPFBBGxCbE&feature=related Panowie gdy zauważycie radar to nie hamujcie ostro bo coś takiego moze się wam przydażyć Nie palcie zioła bo pojedziecie tak http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=ePpD_xnsdHU Kto ma z was taką moc?? http://www.maxior.pl/film/99530/Cwaniak_w_BMW_Z4_przegrywa_z_Golfem TwinTurbo 550 koni w Golfie IV
-
Strefa Śmiechu
cepy jakich mało http://www.youtube.com/watch?v=rijIXO-iqTU
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
A ja tylny zderzak ściągne w pół godziny Co do przedniego zderzaka to nie trzeba wykręcać lamp, do tych 3 śrubek mocujących mozna się wygodniej dostać od nadkoli
-
[ALL B6] Co zrobić aby spryskiwacze xenonów pozostały w pozycji wysuniętej ?
Niech ktoś naciśnie spryskiwanie i gdy sie wysunie sprysk poprostu go chwyć. Ja tak zrobiłem u siebie w A6 i wszystko jest ok! Moze jest jakaś inna bardziej skomplikowana opcja ale ta jest najszybsza i najprostsza.