Treść opublikowana przez krzyniek
-
Piłka ręczna - mężczyzn
ćwiczycie już śpiew?
-
Strefa motocyklistów
pohamuj się z tego typu tekstami.
-
Strefa motocyklistów
nie ? hmmm a po co ? wątek na temat motocykli jest na forum, trzeba było poszukać. i zmień nazwę, jeżdżę moto, Korzeń jeździ, Lukas jeździ i żaden z nas na pewno nie uważa się za dawcę.
-
Piłka ręczna - mężczyzn
oj bardzo dużo! ale i tak mecz ok. dalej już będzie tylko lepiej
-
Strefa Śmiechu
sorka nie widziałem już poprawiam się mam nadzieję że nie było [mod]Też było tylko trochę wcześniej [/mod]
-
[ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć
ten za 500zł to chyba jakiś super wypaśny .... ja dałem za swój apexi 55e czyli wtedy wychodziło lekko ponad 200zł, teraz jak patrzę to jest za 59e + przesyłka po Niemczech 5,90e są też inne za 24e; 35e; 40e super wypaśny?? http://www.topendpower.pl/p/pl/apx-405-a011/apexi+auto+turbo+timer.html ja potrzebuje taki który wylicza czas na podstawie danych z lambdy, czyli właśnie taki jak wyżej. Ale nie za taką cenę jaka cena za co ?? chyba ze on sam jeździ jeszcze... ja mam dokładnie taki, czarny z czerwonym podświetlaniem http://cgi.ebay.de/Turbo-Timer-Audi-A3-S3-RS4-RS6-TT-S4-S6-1-8T-2-7T-/400115499488?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d28be01e0 z tego co widzę to ten za 40e do lambdy podłączysz, no a apexi to już wiesz;)
-
[ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć
ten za 500zł to chyba jakiś super wypaśny .... ja dałem za swój apexi 55e czyli wtedy wychodziło lekko ponad 200zł, teraz jak patrzę to jest za 59e + przesyłka po Niemczech 5,90e są też inne za 24e; 35e; 40e
-
[ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć
dobra kasa dla Ciebie to ile ? jak za drogo w pl to z de mogę pomóc kupić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kufa następny ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: stęskniłeś się
-
Montaż tempomatu A4 B5
w sensie że ? jeśli chodzi o pytanie górala to już założył tempomat i śmiga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na gaz.
nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na gaz.
a te objawy to zauważyłeś pewnie na śliskiej nawierzchni, tak ?
-
Golf IV TDI - co to za bezpiecznik?
ten co zaznaczyłeś to powinien być od silnika wentylatora chłodnicy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Strefa Śmiechu
BMW + Snow + Woman = Epic Fail
-
[B5 AJM] Oil Sensor AJM 1,9 TDI 2000r.
czujnik ciśnienia oleju 038 919 081 C (brązowy jedno pinowy, jest przy filtrze) czujnik poziomu oleju 1J0 907 660 B tyle z etki
-
Strefa Śmiechu
Spotykają się dwie prostytutki. Jedna ma czarny szalik na szyi. - Co ty, Agata... Chora jesteś? Gardło boli? - Nie... mam czarny pas w ssaniu.
-
[B5 ATJ] Zmiana żarówki kierunkowskazu przedniego
zderzaka nie musisz zdejmować, (przód 3 śruby, na środku 3- łączenie z osłoną skrzyni no i przy nadkolach) zlokalizuj ją, ustaw auto pod skosem a jak będziesz miał fart to popukaj od dołu i może przesunie Ci się w dogodne miejsce i wypadnie;)
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Co, jakaś seria objechała a'la eSę? Kupujący się wku.wił i zwrócił to padło do Cristo? nie był zaskoczony że tak mało pali :gwizdanie:
-
[ALL B5] numer uszczelki pokrywy zaworow ATJ
tu coś jest ale to zamiennik chyba http://www.motoneo.pl/k-336-VW-all-PASSAT-PASSAT_Variant_3B5-10848-336-336.html wg mnie w awx jest to samo co ajm/atj
-
[ALL B5] numer uszczelki pokrywy zaworow ATJ
a w awx nie będzie to samo ?
-
[ALL B5] numer uszczelki pokrywy zaworow ATJ
dokładnie, uszczelka jest i nic więcej
-
[B5 ATJ]uszczelki turbosprezarki i przewodow olejowych ASO
hehe jak to z ASO:) ale tez byly 4 opakowania czy wiecej tych uszczelek albo mniej hehe ja kupiłem uszczelki spływ oleju turbo<>wydech (kol ssący, uszczelka rury egr) turbo/wydech jest jedna (metalowa) tak, jedna tylko turbo<>kolektor idzie bez uszczelki