Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ćwiczycie już śpiew?
  2. pohamuj się z tego typu tekstami.
  3. nie ? hmmm a po co ? wątek na temat motocykli jest na forum, trzeba było poszukać. i zmień nazwę, jeżdżę moto, Korzeń jeździ, Lukas jeździ i żaden z nas na pewno nie uważa się za dawcę.
  4. oj bardzo dużo! ale i tak mecz ok. dalej już będzie tylko lepiej
  5. sorka nie widziałem już poprawiam się mam nadzieję że nie było [mod]Też było tylko trochę wcześniej [/mod]
  6. ten za 500zł to chyba jakiś super wypaśny .... ja dałem za swój apexi 55e czyli wtedy wychodziło lekko ponad 200zł, teraz jak patrzę to jest za 59e + przesyłka po Niemczech 5,90e są też inne za 24e; 35e; 40e super wypaśny?? http://www.topendpower.pl/p/pl/apx-405-a011/apexi+auto+turbo+timer.html ja potrzebuje taki który wylicza czas na podstawie danych z lambdy, czyli właśnie taki jak wyżej. Ale nie za taką cenę jaka cena za co ?? chyba ze on sam jeździ jeszcze... ja mam dokładnie taki, czarny z czerwonym podświetlaniem http://cgi.ebay.de/Turbo-Timer-Audi-A3-S3-RS4-RS6-TT-S4-S6-1-8T-2-7T-/400115499488?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d28be01e0 z tego co widzę to ten za 40e do lambdy podłączysz, no a apexi to już wiesz;)
  7. ten za 500zł to chyba jakiś super wypaśny .... ja dałem za swój apexi 55e czyli wtedy wychodziło lekko ponad 200zł, teraz jak patrzę to jest za 59e + przesyłka po Niemczech 5,90e są też inne za 24e; 35e; 40e
  8. dobra kasa dla Ciebie to ile ? jak za drogo w pl to z de mogę pomóc kupić
  9. kufa następny ....
  10. :shocked: stęskniłeś się
  11. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    w sensie że ? jeśli chodzi o pytanie górala to już założył tempomat i śmiga
  12. nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma
  13. a te objawy to zauważyłeś pewnie na śliskiej nawierzchni, tak ?
  14. ten co zaznaczyłeś to powinien być od silnika wentylatora chłodnicy
  15. BMW + Snow + Woman = Epic Fail
  16. czujnik ciśnienia oleju 038 919 081 C (brązowy jedno pinowy, jest przy filtrze) czujnik poziomu oleju 1J0 907 660 B tyle z etki
  17. Spotykają się dwie prostytutki. Jedna ma czarny szalik na szyi. - Co ty, Agata... Chora jesteś? Gardło boli? - Nie... mam czarny pas w ssaniu.
  18. zderzaka nie musisz zdejmować, (przód 3 śruby, na środku 3- łączenie z osłoną skrzyni no i przy nadkolach) zlokalizuj ją, ustaw auto pod skosem a jak będziesz miał fart to popukaj od dołu i może przesunie Ci się w dogodne miejsce i wypadnie;)
  19. Co, jakaś seria objechała a'la eSę? Kupujący się wku.wił i zwrócił to padło do Cristo? nie był zaskoczony że tak mało pali :gwizdanie:
  20. tu coś jest ale to zamiennik chyba http://www.motoneo.pl/k-336-VW-all-PASSAT-PASSAT_Variant_3B5-10848-336-336.html wg mnie w awx jest to samo co ajm/atj
  21. a w awx nie będzie to samo ?
  22. dokładnie, uszczelka jest i nic więcej
  23. hehe jak to z ASO:) ale tez byly 4 opakowania czy wiecej tych uszczelek albo mniej hehe ja kupiłem uszczelki spływ oleju turbo<>wydech (kol ssący, uszczelka rury egr) turbo/wydech jest jedna (metalowa) tak, jedna tylko turbo<>kolektor idzie bez uszczelki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.