Treść opublikowana przez krzyniek
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
dobiję chyba do tematu i nie będę nowego zakładał to zobaczysz jak wygląda słupek obity/obszyty/obklejony materiałem
-
[ALL B5] Jak zdemontować listwę oświetleniową w avancie ?
a tą listwę a po co chcesz ja odkręcać? [br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 16:26 _________________________________________________z tego co się zorientowałem to jest przykręcona na dwie śruby M6 nie mogę wstawić scana z etki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, gratulacje zakupu i cierpliwości :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
nie ma jak dobrze naklejone znaczki [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 20:43 _________________________________________________ktoś wynalazł nowe paliwko http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,816426,10[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 16:00 _________________________________________________a tu jak ktoś nie ma pomysłu na zamontowanie anteny Cb http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,810965,31
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[ALL B5] Jak zdemontować listwę oświetleniową w avancie ?
tam nie ma listwy tylko dwa małe światełka każde przykręcone na dwa wkręty (+) odkręcając wkręty wyjmujesz pół obudowy w której zamocowana jest żaróweczka przynajmniej ja tak mam :gwizdanie: (oczywiście mówimy o aucie z Twojego opisu)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum i zapraszamy na spociki warszawskie :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi masz hondę ? bo jesteś wymieniony w filmiku że "bawiłeś się" http://www.autokrata.pl/ogien/4340/iii_zlot_honda_trojmiasto_w_borsku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i owocnych poszukiwań
-
35 milionów złotych do wygrania w Dużym Lotku!
jak taka kumulacja to będzie dużooo chętnych i podbiją stawkę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL B5] Jak zdemontować listwę oświetleniową w avancie ?
mam pytanie, o jaką/którą listwę chodzi?- [B5 ADP] Kontrolka świateł mijania
co do kontrolki to tak powinno być w Twoim modelu- Nowicjusz - wątek powitalny
strzała- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak trawa i róże odrosną- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum i zapraszamy na spociki warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktoś wam za dużo polewał :gwizdanie: akcja policjant wyj***na w kosmos już nie musiałem hamować jak wracałem Poziu dzięks za zaproszenie, reszcie za miłą atmosferę Bryńka wszystkiego naj najlepszego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby mie sie chciało tak zrobić to bym nie pytał. dobra to jadę Góra kalwaria - Piaseczno- Nadarzyn a dalej jakoś poleci- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie już leje i idzie do was mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć dojazd .... :gwizdanie: znaczy sie tak od Maximusa- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Buba i owocnych poszukiwań :>- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :> - Nowicjusz - wątek powitalny