Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. dobiję chyba do tematu i nie będę nowego zakładał to zobaczysz jak wygląda słupek obity/obszyty/obklejony materiałem
  2. a tą listwę a po co chcesz ja odkręcać? [br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 16:26 _________________________________________________z tego co się zorientowałem to jest przykręcona na dwie śruby M6 nie mogę wstawić scana z etki
  3. witaj, gratulacje zakupu i cierpliwości :gwizdanie:
  4. nie ma jak dobrze naklejone znaczki [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 20:43 _________________________________________________ktoś wynalazł nowe paliwko http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,816426,10[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 16:00 _________________________________________________a tu jak ktoś nie ma pomysłu na zamontowanie anteny Cb http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,810965,31
  5. tam nie ma listwy tylko dwa małe światełka każde przykręcone na dwa wkręty (+) odkręcając wkręty wyjmujesz pół obudowy w której zamocowana jest żaróweczka przynajmniej ja tak mam :gwizdanie: (oczywiście mówimy o aucie z Twojego opisu)
  6. witamy na forum i zapraszamy na spociki warszawskie :>
  7. Norbi masz hondę ? bo jesteś wymieniony w filmiku że "bawiłeś się" http://www.autokrata.pl/ogien/4340/iii_zlot_honda_trojmiasto_w_borsku
  8. witamy i owocnych poszukiwań
  9. jak taka kumulacja to będzie dużooo chętnych i podbiją stawkę
  10. mam pytanie, o jaką/którą listwę chodzi?
  11. co do kontrolki to tak powinno być w Twoim modelu
  12. jak trawa i róże odrosną
  13. witamy na forum i zapraszamy na spociki warszawskie
  14. ktoś wam za dużo polewał :gwizdanie: akcja policjant wyj***na w kosmos już nie musiałem hamować jak wracałem Poziu dzięks za zaproszenie, reszcie za miłą atmosferę Bryńka wszystkiego naj najlepszego
  15. jakby mie sie chciało tak zrobić to bym nie pytał. dobra to jadę Góra kalwaria - Piaseczno- Nadarzyn a dalej jakoś poleci
  16. u mnie już leje i idzie do was mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć dojazd .... :gwizdanie: znaczy sie tak od Maximusa
  17. witaj Buba i owocnych poszukiwań :>
  18. witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.