Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. jakbyś mógł sprecyzować jakie problemy, to będzie wiadomo więcej a koledze pomoże to w wyborze.
  2. raczej odwrotnie president na częściach unidenta.
  3. tak jest i zmieszczą się w tą półeczkę, ja bym brał 520xl bardzo dobre i też mam zamiar takie zakupić (mam 510), zmieszczą się tam tez president_y bo to to samo co unident tylko w 'droższej obudowie" te z pierwszego i trzeciego linka raczej tam się nie zmieszczą.
  4. no ja też słyszałem żeby ich zbyt często nie włączać i wyłączać tylko jak już się włączy to niech sobie świeci. mam je prawie w całym domu nie wiem dokładnie ile, już od kilku lat i padły mi dopiero 3szt. i to właśnie w tych pomieszczeniach gdzie się je często włączało i wyłączało.
  5. może to tylko zbieg okoliczności, trzeba podłączyc vag, jak nie wiadomo jaki błąd się zapisał to możemy tylko zgadywać co jest przyczyną.
  6. ano się dogadali, z tym że jeden mówił że w ogóle nie ma kierunku a drugi że żarówka się skończyła
  7. Dwóm moim znajomym przyszło z niemiec dokładnie tak, także lepiej uważać.
  8. witaj w klubie
  9. Hę?? Ktoś wygasił furę po killu?? za takie coś to bym dostał chyba bana ja poprostu za dużo gadam :gwizdanie:
  10. no fura mają ludzie pomysły czekamy na dalsze modyfikacje
  11. to sie chlopak ucieszy........ [br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 00:21 _________________________________________________Łoo w morde.... faktycznie ostrzezony........ już się kurczak ucieszył ale masakra jechałem za tirem ok 30-40km/h na tych letnich oponach a ok 30km od chaty to już 5 cm śniegu leży... a zapiekanki .... następnym razem. Adrian nie wyrzucaj więcej radia na światłach ps. jakby ktos znalazł prawy kierunek w okolicach FW od lamp z przed liftu to jest on Adriana...
  12. kto tak doradzał? już nie pamiętam kiedy ale była taka rozmowa i chyba Murzyn pisał że to zwykłe on np z orlena jest lepsze bo nie jest "tak suche" jak on verva kolega niegrzecznie zachowwywał się na spocie i dłubał w nosie!
  13. Gratulacje i jak to się mówi "niech się zdrowo chowa"
  14. te dwie uszczelki idą do obudowy filtra oleju, jedna większa na pokrywę (nakrętke) filtra a ta mała to na tą plastikową (nie wiem jak to nazwać) część idąca w głąb obudowy filtra.
  15. siemka, i oby tak dalej
  16. tak jest, Murzyn ma racje, to że to jest klekot nie znaczy że musi niewiadomo jak klekotać i telepać. kiedyś raz mi się zdarzyło że po odpaleniu, bez ruszania pedałem gazu wszedł na ok 2tyś obr i ostro zadymił, po czym wrócił do tego co powinno byc. i od tamtej pory nigdy więcej się to nie powtórzyło i wszystko jest ok.
  17. Lekko mu ktoś światła z przodu potłukł i wgniótł maskę, najlepsze jest to, że sam nie wie gdzie to miało miejsce. serio? jak to nie wie? tzn że to stało się gdzies na parkingu w czasie jego nieobecności to ktoś tu się brzydko zachował
  18. Adecneo tylko nie mów że niunie rozwaliłeś ?
  19. To że nie piszę to nie znaczy że nie czytam ............ ups... ale to taki mały żarcik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.