Treść opublikowana przez krzyniek
-
Wybór CB radia :)
jakbyś mógł sprecyzować jakie problemy, to będzie wiadomo więcej a koledze pomoże to w wyborze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Wybór CB radia :)
raczej odwrotnie president na częściach unidenta.
-
Wybór CB radia :)
tak jest i zmieszczą się w tą półeczkę, ja bym brał 520xl bardzo dobre i też mam zamiar takie zakupić (mam 510), zmieszczą się tam tez president_y bo to to samo co unident tylko w 'droższej obudowie" te z pierwszego i trzeciego linka raczej tam się nie zmieszczą.
-
Żarówki energooszczędne - plusy i minusy
no ja też słyszałem żeby ich zbyt często nie włączać i wyłączać tylko jak już się włączy to niech sobie świeci. mam je prawie w całym domu nie wiem dokładnie ile, już od kilku lat i padły mi dopiero 3szt. i to właśnie w tych pomieszczeniach gdzie się je często włączało i wyłączało.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
[B5 APT] problem z kontrolka od air bag nie gaśnie
może to tylko zbieg okoliczności, trzeba podłączyc vag, jak nie wiadomo jaki błąd się zapisał to możemy tylko zgadywać co jest przyczyną.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ano się dogadali, z tym że jeden mówił że w ogóle nie ma kierunku a drugi że żarówka się skończyła
-
Mandaciki panowie mandaciki
Dwóm moim znajomym przyszło z niemiec dokładnie tak, także lepiej uważać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hę?? Ktoś wygasił furę po killu?? za takie coś to bym dostał chyba bana ja poprostu za dużo gadam :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Audi Cordoba - najnowsze dziecko grupy Audi/seat
no fura mają ludzie pomysły czekamy na dalsze modyfikacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sie chlopak ucieszy........ [br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 00:21 _________________________________________________Łoo w morde.... faktycznie ostrzezony........ już się kurczak ucieszył ale masakra jechałem za tirem ok 30-40km/h na tych letnich oponach a ok 30km od chaty to już 5 cm śniegu leży... a zapiekanki .... następnym razem. Adrian nie wyrzucaj więcej radia na światłach ps. jakby ktos znalazł prawy kierunek w okolicach FW od lamp z przed liftu to jest on Adriana...
-
[B5 AFB] Jaka jest róznica w paliwach?
kto tak doradzał? już nie pamiętam kiedy ale była taka rozmowa i chyba Murzyn pisał że to zwykłe on np z orlena jest lepsze bo nie jest "tak suche" jak on verva kolega niegrzecznie zachowwywał się na spocie i dłubał w nosie!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Jestem tatą ;o))
Gratulacje i jak to się mówi "niech się zdrowo chowa"
-
[B5 AJM] Po wymianie oleju mam wyciek z okolic korka. Co robić ???
te dwie uszczelki idą do obudowy filtra oleju, jedna większa na pokrywę (nakrętke) filtra a ta mała to na tą plastikową (nie wiem jak to nazwać) część idąca w głąb obudowy filtra.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka, i oby tak dalej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
tak jest, Murzyn ma racje, to że to jest klekot nie znaczy że musi niewiadomo jak klekotać i telepać. kiedyś raz mi się zdarzyło że po odpaleniu, bez ruszania pedałem gazu wszedł na ok 2tyś obr i ostro zadymił, po czym wrócił do tego co powinno byc. i od tamtej pory nigdy więcej się to nie powtórzyło i wszystko jest ok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lekko mu ktoś światła z przodu potłukł i wgniótł maskę, najlepsze jest to, że sam nie wie gdzie to miało miejsce. serio? jak to nie wie? tzn że to stało się gdzies na parkingu w czasie jego nieobecności to ktoś tu się brzydko zachował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo tylko nie mów że niunie rozwaliłeś ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To że nie piszę to nie znaczy że nie czytam ............ ups... ale to taki mały żarcik