Treść opublikowana przez krzyniek
-
[AFN+] Keżorowóz
może po ...... :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty mozesz godnie zastapic ale pana z ochrony na parkingu .... no nie wiem czy to dobry pomysł po ostatnim spocie .... ktoś może mu zwyczajnie pierdo***ć
-
Spoty LRY - odwołane
sedany może i tak ale nie te wasze limuzyny
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
kuredu w tym czym czerwonym co razi po oczach jest literówka
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: odważny jesteś Poziek :naughty: on tak tylko na necie :gwizdanie: w rzeczywistości to stoi z boku.... czasem wygląda zza auta/filara są spociki kiedy w ogóle nie wysiada z auta :polew:
-
Spoty LRY - odwołane
zgadzam się [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:02_________________________________________________ej może któryś na paintball chce jechać w niedzielę od Garwolca mogę przygarnąć do swojej niuni
-
Strefa Śmiechu
to jest niestety jak najbardziej prawdziwe zagapisz sie z ruszeniem chocby o sekunde podczas jazdy w korku i juz ktos z pasa obok laduje przed toba... zagapisz się trochę i już lądujesz na dooopie auta przed Tobą gorzej jak ma hak :gwizdanie:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
są gdzieś na forum pomierzone bo osobiście mierzyłem tyle że to znaczki a4 i 1.9tdi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oki to czekam na szczegóły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oskaro jednak powiedz coś więcej bo zdjęcie z hostessą to sobie może każdy zrobić [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 09:44_________________________________________________w tle leci 009 sound system - dreamscape
-
Nokia 6500 slide, 6220 Classic czy SE c510 ??
nokia 6310i i wszystko w temacie
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
progi - miejsce z tyłu (wczoraj pierwszy raz byłem wieziony swoim audi po imprezie i z tyły nie ma miejsca na nogi ) do reszty się nie mogę przyczepić
-
F1, Rajdy i Motorsport
Trzeniek dobrze obstawiał tylko mu się 1 wcięła :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to teraz już jasne skąd nazwa 'fantazja skład" :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly zapodaj linka bo z tego portalu zdjątka znikają
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
bo to "miszczowie" prostej jeden na 10 może dobrze ogarnia te auta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
Strefa Śmiechu
Zakres świadczeń socjalnych gwarantowanych wynikających z budżetu państwa przyjętego na rok 2009 : Minister - porsche, whisky i artystki Poseł - mercedes, koniaki i kociaki Dyrektor - opel, starka i sekretarka Kierownik - fiat, wyborowa i koleżanka biurowa Pracownik umysłowy - autobus, czysta czerwona i własna żona Pracownik wykwalifikowany - motocykl, 2 piwa i byle dziwa Robotnik - łopata, taczki i d*pa sprzątaczki Chłop - bimber, kilka uli i d*pa krasuli Bezrobotny - modlitwa, łączka i własna rączka.
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
poczekaj aż przelewy dojdą bo z tego co widziałem (sam też tak) wpłacali po 15
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spociki warszawskie
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
i tak będą musieli za naprawę auta płacić oj chyba żadnej naprawy nie będzie "Pewne jest natomiast, że słynne w powiecie Hrubieszowskim "sreberko" do służby już nie wróci. Samochód został kompletnie zniszczony."z moich wyliczeń wychodzi że to już 3 rozwalona vectra, rozwalone były jeszcze 2 meganki i jedno mondeo