Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AFN] Dym z plecionki
czasami są taśmy specjalne do uszczelniania, ale tanie to nie jest. Myślę, że zakup takiej taśmy jest droższy niż cała plecionka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL] Polerowanie wydechu
wżery zawsze będą po przeczyszczeniu. W końcu ileś to lat już ma. Ale pasta polerska da rade na efekt wizualny
-
[ALL B5] Klimatronik i prawidłowe działanie ?
czyli mam rozumieć, że w upał nawet bez włączonej klimy dmucha Ci zimnym powietrzem...
-
[ALL B5] Gwiazdka się świeci, sprężarka nie działa, coś klika po stronie pasażera
Nie wiem dokładnie z którego roku ma auto, ale popatrz w błędach i nie wiem czy w końcu ten klimatronik CI działa czy nie.
-
[B5 AWT] Czy zużyte tylne amortyzatory mogą powodować, że auto nosi na boki ?
jak najbardziej rzucanie na boki może być przyczyną amorków
-
[B7 AUK] Kontrola trakcji ESP
Podepnij VAGa i popatrz na błędy
-
[B5 AEB] Powolny centralny zamek
W b5 to chyba norma, myślałem, że już cos mi pada i tak mam od roku i wszystko cyka
-
[B6 AVB] Szarpanie po dużym deszczu i myjni
Popatrz pod machę, czy gdzieś Ci nie chlapie wodą w okolice filtra powietrza?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tam pomiędzy tymi "cegłami, wannami i dachówkami"..... :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Twardszy pedał hamulca po wymianie tarcz
A czy wymienialiście przy okazji płyn hamulcowy? Może to coś związane z ciśnieniem?
-
[ALL B5] Rozrząd 90/110KM AHU/AFN
:gwizdanie: z klapami to różnie ja mam AFN, więc oznaczenie na pokrywie 1,9 TDI ale pokrywa pękała przy mocowaniach i trzeba było zmienić, a że nie było innej to kupiłem z oznaczeniem 1,9 TDI i jak wystawię auto do sprzedaży to ktoś będzie robił domysły, że piszę tak a na zdięciach jest inaczej Kupiłbym klapę z każdym oznaczeniem, żeby tylko pasowała jak się nie ma to co się lubi, to się lubi........
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć Cuber Pracujesz na Zkopiańskiej czy masz tak jakąś dupkę, że non stop widzę tam Twoją furkę...
-
[B6 ALT] Mam problem z kluczykiem
Sprawdź jakość baterii w kluczyku. Wszystko na to wskazuje
-
[ALL B5] Czy widzial ktoś zderzak S4 z laminatu np na allegro ?
Sa dostępne na allegro, ale jakość Byle jakie kamienie robią straszne odpryski
-
[B5 AHL] Przybywa płyn chłodzący w zbiorniczku:/
Raczej masz zapowietrzony układ
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
jednak te skórki robią wrażenie... Praktyka używania to jedno, ale jednak jak podjeżdża taka furka i otwierają się drzwi to robi się ŁAŁ!!!
-
[ALL B6] Mój nowy nabytek
Ładna limuzyna Co prawda nie dla mnie sedan i skóra (dziecko, deska windsurfingowa itp.) ładnie ze sobą skomponowane wnętrze
-
[ALL] Proszę o pomoc w sprawie felg
na wewnętrznej stronie powinieneś mieś odlane lub wytłoczone dane dotyczące felgi
-
[ALL B5] Montaż zderzaka S4 w B5 przed liftem na oryginalnej belce 95-98
Panowie a jak jest ze zderzakiem po II lifcie, żeby zamontować do autka po I lifcie? Dużo rezania? Powiem tylko, że chodzi o potrzeba mienia ori halogenów
-
[B5 ADP] Przy jakim przebiegu wymiana paska rozrządu
myślę że nie zależnie id stanu warto wymienić pompę od razu
-
[B6 AWX] Drgania auta w zakresie 100-140 km/h przy dodawaniu gazu
jak nie zależnie od obrotów to mogą byc felgi opony a jak nie to od zawiechy
-
[B5 ADP] Wytrzymałość poduszki silnika
To zależy jaka