Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. domelq odpowiedział(a) na bebul temat w Audi A4 B5
    czasami są taśmy specjalne do uszczelniania, ale tanie to nie jest. Myślę, że zakup takiej taśmy jest droższy niż cała plecionka
  2. wżery zawsze będą po przeczyszczeniu. W końcu ileś to lat już ma. Ale pasta polerska da rade na efekt wizualny
  3. czyli mam rozumieć, że w upał nawet bez włączonej klimy dmucha Ci zimnym powietrzem...
  4. Nie wiem dokładnie z którego roku ma auto, ale popatrz w błędach i nie wiem czy w końcu ten klimatronik CI działa czy nie.
  5. jak najbardziej rzucanie na boki może być przyczyną amorków
  6. Podepnij VAGa i popatrz na błędy
  7. W b5 to chyba norma, myślałem, że już cos mi pada i tak mam od roku i wszystko cyka
  8. Popatrz pod machę, czy gdzieś Ci nie chlapie wodą w okolice filtra powietrza?
  9. tam pomiędzy tymi "cegłami, wannami i dachówkami"..... :gwizdanie:
  10. A czy wymienialiście przy okazji płyn hamulcowy? Może to coś związane z ciśnieniem?
  11. :gwizdanie: z klapami to różnie ja mam AFN, więc oznaczenie na pokrywie 1,9 TDI ale pokrywa pękała przy mocowaniach i trzeba było zmienić, a że nie było innej to kupiłem z oznaczeniem 1,9 TDI i jak wystawię auto do sprzedaży to ktoś będzie robił domysły, że piszę tak a na zdięciach jest inaczej Kupiłbym klapę z każdym oznaczeniem, żeby tylko pasowała jak się nie ma to co się lubi, to się lubi........
  12. cześć Cuber Pracujesz na Zkopiańskiej czy masz tak jakąś dupkę, że non stop widzę tam Twoją furkę...
  13. Sprawdź jakość baterii w kluczyku. Wszystko na to wskazuje
  14. Sa dostępne na allegro, ale jakość Byle jakie kamienie robią straszne odpryski
  15. Raczej masz zapowietrzony układ
  16. jednak te skórki robią wrażenie... Praktyka używania to jedno, ale jednak jak podjeżdża taka furka i otwierają się drzwi to robi się ŁAŁ!!!
  17. Ładna limuzyna Co prawda nie dla mnie sedan i skóra (dziecko, deska windsurfingowa itp.) ładnie ze sobą skomponowane wnętrze
  18. na wewnętrznej stronie powinieneś mieś odlane lub wytłoczone dane dotyczące felgi
  19. Panowie a jak jest ze zderzakiem po II lifcie, żeby zamontować do autka po I lifcie? Dużo rezania? Powiem tylko, że chodzi o potrzeba mienia ori halogenów
  20. myślę że nie zależnie id stanu warto wymienić pompę od razu
  21. jak nie zależnie od obrotów to mogą byc felgi opony a jak nie to od zawiechy
  22. To zależy jaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.