Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AFN] Zapalająca sie kontrolka oleju podczas jazdy
to jak mechanik, może być wiele czynników A przypadkiem ta kontrolka nie zaświeciła Ci się jak wchodziłeś za ostro w zakręty?
-
[ALL B5] Za każdym razem włącza się nawiew powietrza
a jak masz wyświetlaną siłę nadmuchu na klimatroniku?
-
[B6 AVF] Co należy wymienić po rocznym postoju samochodu ?
jak rozrząd wymieniony to podmień oleje filtry, no może płyn hamulcowy a reszta to wyjdzie w praniu
-
[ALL B5] Podświetlenie zegarów po otwaciu drzwi
Do takich celów to przerób, żeby za jednym przyciśnięciem gasło całe oświetlenie w aucie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Z jakiej wersji to zawieszenie 1BE ?
właśnie z avantem tył może nie pasować
-
[B5 AFN] Kłopot z silnikiem - kręci, ale nie chce zapalić
niech teraz płaca za czyszczenie i płukanie. Pytanie czy to stacja SHELLa czy jakaś w ajencji?
-
[ALL B6] Zapaliła się kontrolka oleju
jak najbardziej poziom musi sie mieścić w zakresie i nic mniej a nic więcej. Kontrolka może zapaliła się ze względu na niski stan oleju. Gdy zaświeci się kontrolka od ciśnienia to juz moga byc problemy
-
[B5 AJM] Problem z centralnym zamkiem
czy chodzi Ci o to, że po kilku chwilach bezczynności alarm się sam uzbraja? I czy wtedy uzbraja się tylko alarm czy też zamyka centralny?
-
[B5 AFN] Pomoc w rozkodowaniu radia
albo w ASO Ci to zrobią, ale pewnie będzie drożej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL] Serwis klimatyzacji
w serwisie klimy na pewno to robią
-
[ALL] Serwis klimatyzacji
leje się czynnik tzw. kontrast i pod lampą UV wychodzi gdzie są nieszczelności
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant Kombi 96' automat 1,9TDI
ładniutka żabka ostatnio coraz więcej starszych audiczek w całkiem fajnym stanie
-
[B5 AFN] Czy można zalać pełen syntetyk czy raczej półsyntetyk (przebieg 200 tyś) ?
jak miałeś wcześniej syntetyk to lej śmiało fullem
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
Można przeczyścić i zwalić nowym smarem, ale to rozwiązanie na krótko
-
[B5 ADP] Bandit
Fajny klasyk, będziesz coś bardziej dłubać w tym autku
-
[ALL B6] Wymiana małej nawigacji na RNS-e
Niby spoko, ale właśnie musisz podmieniać cały kosz
-
[B5 AFN] Dziura w przewodzie od turbo - jaki wąż kupić ?
Zamienniki się nie sprawdzają, jak chcesz zaoszczędzić to szukaj używki
-
[B5 APU] Przybywa oleju
na pewno by był czuć a ze wzrostem temperatury zmniejsza objętość tylko lód i beryl rtęć (w pewnych zakresach temperatur)
-
[B5 AHU] Gaśnie przy odpalaniu
:szukaj:
-
[B6 ALT] Zalany olej do diesla w silniku benzynowym
Nic się nie martw, przy wymianie zalej odpowiednim i śmigaj dalej
-
[B5 AFN] Podświetlenie popielniczki nie działa
Poszukaj na forum, był cały opis jak z podświetleniem sobie poradzić
-
[B6 AWX] Co to może być - jakieś łożysko ?
Jaki masz przebieg? Może jak masz już ponad 200 kkm to warto pomyśleć o wymianie
-
[B5 AFN] Dodatkowe głośniki jak puścić
Może już masz kratki. Ja nie mam głośników a kratki juz fabrycznie są