Treść opublikowana przez domelq
-
[B6 AVB] Brak chłodzenia
A grzanie działa, nawiew?? Czy wszystko OK, czy nie ma jakiegoś nieprzyjemnego zapachu? [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 14:12_________________________________________________ Tylko czy Ty masz w B6 parownik??
-
[B6 AVB] Brak chłodzenia
zasyfiony parownik
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
Ja tez uważam, że to przez zazdrość. Bo niby jeden ma lepiej. Komunistyczne myślenie. Ma lepiej ten co chce mu się robić. Niestety komunizm ludzi nauczył przyjść do pracy, patrzeć w sufit 8 godzin (bo teraz nie bardzo jest jak wypić w pracy) a potem pozazdrościć drugiemu "bo on to ma, pewnie ukradł". A drugi szuka co chwila lepszej pracy i po godzinach pracy jeszcze dorabiają. A inni wyznają hasło: bez urazy, nie piję do pracowników PKSu PKS - firma fest, wszyscy kradną - jeszcze jest!!!
-
[B5 AFN] po wymianie filtra paliwa nie pali
Spróbuj zalej go na maxa
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Co do firmy to poczytaj tutaj http://www.nokian.pl/index2.php?option=opony_katalog&rodzaj=1&sezon=2. Co do prowadzenia to proste -> jak masz po górkę ośnieżone lub z górki na łuku to od razu czujesz czy auto Ci sie trzyma nawierzchni czy też zaczynasz tańcowac lub boksować. Tak naprawdę to jak sam nie wypróbujesz to nie będziesz wiedział co jest lepsze. W testach niektóre opony wypadaja super a jak poczytasz opinie użytkowników to nie bardzo je polecają.
-
[ALL B5] Co to za puszka
Mówisz, że tam jest jakaś puszka to ją odkręć i pokaż na fotkach. Na fotce, która zamieściłeś widać tylką jakąś pokrywę i nic więcej
-
[ALL] Zapach spalin w kabinie
Proponuje wjechac na kanał, odpalic auto i pogazować nim a ktos niech patrz skąd idą spaliny. Rozumiem, ze bez względu na ustawienia nawiewu woń spalin pozostaje...
-
[ALL B5] Co to za puszka
To skoro wiedziałeś to po co pytałeś?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
[ALL B5] Prosze o Porade AC/OC !?!?!?!?
1) Czy poleacie PZU miniAC? (wypłacalnosc, solidnosc itp) Ja mam miniAC. CO do wypłacalności itp. to nie wiem i nie chce mieć mozliwości sprawdzenia. Jesli chodzi o firmę PZU to raczej jest wypłacalna. Pamiętaj, że AC w PZU obejmuje tylko dewastacje, dzikie zwierzęta i krakdzież. W ostatnim przypadku oddają tylko 80% wartości. 2) Co polecacie jako OC do tego kompletu? OC kup sobie gdzie najtaniej. Ja dostałem najtańszą na poczcie. Mozesz wysłać zapytania, zadzwonić. Nie dłuzej niz pół dnia i będziesz miał przegląd całego rynku. Wiem jedno, ze libertydirect to ściema, ja i moi znajomi dostali tam minimum 20% wiecej niż u konkurencji. Widocznie Max Kolanko ma wysoki konkrat i trzeba to teraz odrobić
-
[B6 AVB] 1.9 TDI - brak mocy, bierze olej
To chyba turbinka odmówiła posłuszeństwa
-
[ALL B5] Co to za puszka
Osłona filtra kabinowego
-
[ALL B5] Co to za puszka
Zaznacz na tym zdięciu o co Ci chodzi bo ja też nie bardzo kumam
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Jesli chodzi o A4 to jeszcze swoją w zime nie jeździłem. Ale bardzo fajnie mi się sprawdzały wcześniej w Astrze Nokian WR G2. Ja planuję zakup własnie tych NOKIAN lub Goodyear ug7+
-
Polerka samochodowa z allegro
Powiedz mi jak jest z końcówkami, idzie kupić?? Czy można dokupić, założyć jakąś końcówkę, aby nałozyć wosk lub inny środek konserwujący??
-
[ALL B6] Kluczyki - co oznacza komplet?
Ja w B5 też mam 2 normalne i jeden plastykowy (taki niby wzornik) a do tego jeszcze plastyk z kodami (podobno do immo)
- [B5 AFN] POMPA
-
[B5 AJM] Kontrolka zużycia klocków hamulcowych.
jak najbardziej cos przy łączach klocków z przewodami
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
Wyglada spoko, ale ja bym musiał to dotknąć. Wiesz to tak jakbyś kupował auto i go nie odpalał... Także pomyśl o inwestycji w drewno, przecie tyle jest rozbitków itp.
-
[ALL B6] Kluczyki - co oznacza komplet?
Z ubezpieczeniem to zależy wszystko od tego jak własnie było w umowie z ubezpieczycielem
-
[ALL B5] regeneracja konsoli/deski rozdzielczej po strzale poduszki b5 LIFT
Regenerują takie rzeczy http://www.a4-klub.pl/smf/serwisy_samochodowe-b28.0/ albo na całym forum
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Nie mam doświadczenia z Goodyear UG PERFORMANCE, ale Dunlop SP WINTER SPORT 3D u mnie się wogóle nie sprawdziły, tym bardziej, że są zimówki a u mnie sniegu to nie brakuje :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Pokrywa AIRBAG na kierownicy - jak zdjąć?
To się spóźniłem z odpowiedzią, wszystko masz opisane u góry
-
[B7 BLB] Brak mocy,szary dym - na cieplym
Dla mnie jak był biały dym, to bym sobie pomyślał, że może coś nie tak być z turbiną
-
[ALL B5] jak zaprogramowac nowego pilota ?
co do programowania to poszukaj w ostatnim miesiącu było pełno tego na forum
-
audi
Mi już nie jest dane obejrzeć tych fotek tego cudownego "parcha" -> oceniam po wypowiedzich innych