Treść opublikowana przez arek87
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
Rozumiem że w upuszczane powietrze idzie atmosfere tak?
-
[B5 AGB] Problem z zakupem DV
280zł? ja 710N za 78zl w skodzie po znizkach dostałem
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
A ta dv-ka jest zamontowana odwrotnie z tym krućcem? a mianowicie czy krucieć siedzi na wysokim czy niskim ciśnieniu?
-
[B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
Sam rozgryzłem kiedyś to się podzielę
-
[B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
- [B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
nie dziw się że ci nie działa... jestem ciekawy czy dv jeszcze działa posprawdzaj dokładnie wężyki czy nie są połamane na końcówkach- [B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
prosze się nie śmiać http://w770.wrzuta.pl/obraz/aXz4AxPFdNE/schemat- [B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
Podłączenie Sajgon zaraz wkleje łopatologiczny schemat- [B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
jeden od sterowania dv, 3 przy n75, 1 od regulatora paliwa- [B5 AEB] Po programie - filmik
O tu moje 60-140 na trójce. http://w472.wrzuta.pl/film/1nlKzdxWo9A/1_8t_150km (muza psuje wspaniały dźwięk silnika). Po nagraniu filmiku liczyłem i mierzyłem wychodzi około 14s. ale skłonny jestem ku 13.9 s- [B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
wymień te paskudne ori wężyki i podłącz poprawnie dv i n75 . 0,3 bara jest jak sie jeżdzi z ciągle otwartym wg- [B5 AEB] Jaki symbol pompy oleju w silniku AEB?
tym bardziej ze fortune nie kosztuje... ja swoją musiałem 3 razy wymieniać zanim mi dobrą dali... zwróć uwagę na napęd pompy oleju. 2 rodzaje są: płetwa oraz zębatka- [ALL] Duży wzrostu momentu a mały mocy
Mnie się nie bardzo ten wykres podoba. 3500 --> spadek jakis nawet a w turbo to moc powinna wszystko rosnąć razem z obrotami mniej-wiecej chyba co .- [B5 AEB] Silnik terkocze po rozgrzaniu
Na twoje dolegliwości nie pomoże nawet olej 0w100 . Podjedź do warsztatu i niech zmierzą ci ciśnienie oleju. Jeśli na rozgrzanym silniku nie będzie w normie to pompa oleju do wymiany+panewki. Przerabiałem to samo u siebie... klekotał jak diesel. Po wymianie zrobiłem prawie 20 tys km na oleju 10w40 i chodzi cicho równo nic nie klekocze itd. Niestety zębate pompy oleju to lekki niewypał olej 10w40 nadaje się w 100% tylko należy co 10tys km wymieniać a nie co 15tys jak na pełnym syntetyku- [B6 AVJ] Zawór N75 do 1.8T AVJ
Ja taki mam u siebie,(dokladnie z tej aukcji) i działa. A takie pytanie tez mam : czy od n75 z tdi się czymś różni od benzyny? na tym jest 0,7 bara przy 2000 ale tylko 0,3 przy 6000. stary n75 ori dawal 0,5-0,4 na całej długości- [B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
Napewno można . jak mnie sie nie myli to koło filtra oleju są puste zaślepione kanały ...chyba tam sie montuje czujnik ciśnienia- [B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
Ja u siebie też miałem syfiaste świece ale na NGK pfr6q to jest różnica niski wynik przepływki może mieć swoje źródło w nieszczelności w dolocie... zapewne masz pewnie jeszcze te nieszczęsne orginalne przewody podciśnieniowe w materiałowym oplocie . sprawdz dokladnie również te przy n75 jak bedziesz podmieniał- [B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
I przede wszystkim sprawdz ciśnienie oleju jakie masz. Ja u siebie wymieniłem pompe oleju i panewki na nowe bo zdjęcie miski olejowej to nie takie hop-siup :gwizdanie:- [B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
A świece zapłonowe i fajeczki ktoś kiedyś u Ciebie oglądał?- [B5 AEB] Problemy z mocą
te banalne są najtrudniejsze do zdiagnozowania- [B5 AEB] Problemy z mocą
A jaka przyczyna była?- Spoty Olsztyńskie
Vaga kto ma to wiemy ale dzisiaj taktusia nie bedzie chyba- Spoty Olsztyńskie
Ja tez postaram sie zajechać i mam nadzieje ze Adrian będzie też bo musze podejżeć jego 1,8t troche- [B5 AEB] Problemy z mocą
I warto też manometr podpiąć żeby zobaczyć co się dzieje z ciśnieniami- [ALL B5] Wałki 1.8 do 1.8T
Dokladnie tak to wygląda na serii - [B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań