Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. napinacz w jakim był stanie?
  2. Dzisiaj Robert obchodzi 25 urodziny http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5c752584493.0.html
  3. u siebie nic takiego nie słyszę, pompa pracuje bardzo cicho
  4. przewód pewnie grosze będzie kosztował, obowiązkowo musisz odłączyć akumulator na czas wymiany
  5. czekamy cierpliwie http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5e5867bd8af.0.html
  6. może pukać sworzeń wahacza, a na szarpakach i tak nic nie wyjdzie, jak nie rozbierzesz to się nie przekonasz
  7. koledze na 100% ślizga się sprzęgło
  8. ewentualnie ktoś lał olej nie spełniający normy związanej z pompowtryskiwaczami
  9. napisz do kolegi rtocki sprzedaje części z aso po niższych cenach
  10. zasady tutaj nie ma, wymieniasz jak jest uszkodzona (pęknięta, nieszczelna itp)
  11. również obstawiam sprzęgło
  12. sprawdź czy nie mają wycieków, wtedy w dolnej części pojawiają się ślady czerwonej cieczy/oleju
  13. minimalne przemieszczenie zawsze będzie występować
  14. pewnie źle mierzysz, pamiętaj że przy zmianie zakresu pomiaru z 10A na 200mA musisz inaczej podłączyć przewody do miernika (dokładnie tak jak kolega bin85 napisał) po drugie 0,1A to nie tak dużo
  15. wymieniałeś na pewno płyn, więc może jakieś zanieczyszczenia się oderwały w układzie i teraz są na powierzchni w zbiorniczku układ odpowietrzyłeś poprawnie?
  16. w takim razie kup wszystko w aso, przynajmniej masz gwarancję, że części są ori, dzisiaj na rynku jest bardzo dużo podróbek i nie wiadomo na co się trafi
  17. pod skrzynią masz jedną poduszę (pewnie ona padła), natomiast silnik posiada dwie jak masz kasę to wymieniaj komplet, koszt z aso ok 800zł + robocizna
  18. Daimos odpowiedział(a) na k0za temat w 1.9TDI
    ściągnij pasek i pokręć rolkami, usłyszysz wtedy gdzie szumi bez demontażu przodu ciężko będzie cokolwiek wymienić
  19. zacząłbym od sprawdzenia amortyzatorów (pomimo, że z tyłu wymieniałeś)
  20. Daimos odpowiedział(a) na wysha temat w Audi A4 B5
    skręcane nie są na 100%, ale za to muszą być współosiowo
  21. musisz przesunąć drzwi na zawiasach, luzując je przy słupku górny zawias poluzujesz bez problemu, za to w dolnym jedna śruba jest dostępna od środka auta po zdemontowaniu plastiku i odsunięciu kabli
  22. 2,2 litra olej albo ori z aso albo Castrol TAF-X z pewnego źródła
  23. pewnie akumulator padł podjedź do punktu sprzedaży akumulatorów i niech sprawdzą ci ładowanie oraz akumulator wtedy będziesz wiedział co jest grane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.