Treść opublikowana przez miron78
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
do przewidzenia było że będzie to przepięknie wyglądało :th: A tak na przyszłość jak już robisz taki mega dokładny opis i wklejasz fotki to mogłeś jeszcze dać fotke tego kebaba :>
-
[B6 AVF] Moja A4 sedan
Kolego śliczne masz autko ale jedna sprawa nie daje mi spokoju - jesteś na 200% pewny że to 2005 rok. Od któregoś miesiaca 2003 B6 wychodziły z dokładkami w kolorze a u Ciebie 2005 i czarne coś mi tu nie gra
-
[ALL] Czas na 1/4mili S4 B6 ?
Flyer nie Ty kiedyś wklejałeś link tej stronki z parametrami i porównywaniem różnych modeli aut ? z tego co wiem z posiadaczy S4 z forum to raczej nikt nie startował na 1/4 Arturo a tak przy okazji - jeżeli to Twoją furke robił i hamował ostatnio Patryk to gratulacje :th:
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
prześliczna :th:
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
jak dla mnie - lampki przód i wydech ogólnie fajny rozmiar felg , kolorek , zadbana :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam bliskiego kolege
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wcale nie - mi obiecał i mnie przewiózł Mówię w Wiśle "Poziu przewieziesz mnie" ? Poziu: jasne ............................wzioł klucze z mojej fury wsiadł za kierownice i mnie przewiózł.........kurna nie dodałem że o jego auto mi chodzi :wallbash:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolegę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widziałem wykres , widziałem wykres jako pierwszy.................. ...znajomy ma wykres se swojej dłubnietej S4 i właśnie poziu dzwonił czy by nie pożyczył :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już taka widziałem - sąsiad ma gospodarstwo i do ursusa kiedyś taka zamawiał
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
Hejka Basen - furka widze od pierwszej Wisły się troszke zmieniła - a tak na marginesie czemu już odpuściłeś nasze największe zloty a furacz śliczny - niema to jak na żywo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy nowego kolegę
-
Jest tu jakis znawca/sprzedawca rowerów ?
moim skromnym zdaniem to pożądna propozycja - biorąc pod uwagę że z przeznaczeniem wekendowym to naprawdę :th: powinien służyć długo, osprzęt jak i cała reszta jest na poziomie, ma to co powinien a w tej cenie to cudów nie dostaniemy - ciekawe jaka jego waga ( tak na marginesie )
-
A4 2.5 TDI S-line Avant - juz po zmianach :)
ale ogólnie super że masz 18 , bi-xenon , avant i ogólnie całośc jest rewelka - dla mnie na minus skolei ( ale to kwestia gusty ) szkode że nie 180 i Q , brak chromu ( przy Twoim kolorku wyglądałby extra ) a reszte wyrezasz :> Witamy w rodzine s-line
-
RS4 (B5) & S4 (B6) - wady & zalety
wiem wiem pewno masz na myśli mazde rx-8 ( niecałe 220 kucy mam teraz a i mam corse która ma 1.3 z hakiem jeśli chodzi o polemność ) tak więc zostaje przy audi a pytanie jak i założony temat jest przyszłościowy jeżeli oczywiście fundusze pozwolą ale dzięki za propozycje
-
A4 2.5 TDI S-line Avant - juz po zmianach :)
no i ogólnie miałeś fajna kolekcje audi czemu zrezygnowałeś z 1.8TQ w B6 ?[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 21:50 _________________________________________________ tak czy siak bardzo zastanawiający środek - nigdy się z takim nie spotkałem i jeszcze albo boczne listwy masz aluminium a srodkową inną albo to kwestia zdjęć
-
A4 2.5 TDI S-line Avant - juz po zmianach :)
Kolego masz śliczną i dobrze utrzymaną furke - pogratulować :th:............ale nie myśl że się czepiam poprostu bardzo mnie to zastanawia jak to jest bo jeszcze się nie spotkałem z tak wersją.Jezeli ktos jest w stanie to proszę o wyjaśnienie lub wyprowadzenie z błedu.Poprostu zastanawiają mnie niektóre szczegóły: Kerownica i gałka zmiany biegów jakby nie z s-lina , brak listew s-line na progach po otwarciu drzwi , brak czarnej podsufitówki ( chyba że sie mylę ) i albo mi się wydaje albo brak aluminium na konsloli środkowej.Fotele też nie są skóra+materiał speed........... o co chodzi ? jak to z tymi wersjami było ? pytam bo jestem zapaleńcem s-linów Ale tak czy siak furke masz narawdę rewelacyjną :th:
-
RS4 (B5) & S4 (B6) - wady & zalety
Koledzy wielkie dzięki za opinie.Jak już pisałem ogólnie oba autka znam i chodzi mi o bardziej konkretne info na temat awaryjności , eksploatacji i innych spraw dotyczącech jednostek napędowych.Fajnie wiedziec co kto z Was by wolał ale ja jak narazie nie zmieniam ( odrazu sie przyznaję - inaczej pisałbym w dziale zakup kontrolowany ) tylko chciałbym poznać opinie bardziej znających sie ludzi odemnie jeżeli chodzi o te dwa silniczki.Wiem że 2.7 można rezać i to konkretnie ale raczej oprócz programu nic bym nie robił, natomiast 4.2 wiem że z mocą nic się nie zrobi raczej ( małymi kosztami ).Dlatego jak wyglada eksploatacja serii jednej i drugiej jednostki, z jednej strony mamy dużą pojemnośc z drugiej zaś 2 turbawki - jak na to patrzeć pod kątem utrzymania i serwisu ? Czekam na cenne info o tych rarytaskach, mało info na ich temat na naszym forum bo i mało posiadaczy
-
Jest tu jakis znawca/sprzedawca rowerów ?
hejka schiller - chętnie Ci pomogę - rowery to moje hobby i mam blisko do Ciebie więc służe pomocą Jeżeli chodzi o rower dla Ciebie i Twojej kobiety to jest pewna okazja ale śpiesz sie z decyzją http://www.allegro.pl/item338432828_tandem_sprzedam.html[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 10:23 _________________________________________________Tylko pamietaj - Ty zawsze z tyłu i nogi na bagażniku
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
jak dla mnie wygląda :th:
-
[B5 ANB] 1.8 turbo quattro - zimowe fotki
Bardzo fajna furka żółwiu :th: - fajny zadbany środeczek i słuszne serce
-
RS4 (B5) & S4 (B6) - wady & zalety
Witam wszystkich - pytanko jak w temacie.Interesuje mnie porównanie tych dwóch wyjatkowych autek, o wyglądzie i wypasie nie musimy pisać bo to jest mi znane głównie chodzi mi o : koszty serwisu , inne koszty eksploatacyjne, wady i zalety tych jednostek, dostępność część , awaryjność , osiągi , spalanie i inne. Oba autka są można powiedzieć z tej samej półki cenowej.
-
Mustang Bullitt
Ono pozwól że opiszę ten wózek własnymi słowami : :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolege z odpowiednim silniczkiem :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy - pokaż furke w odpowiednim dziale