Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. jak masz wziac taka kase to dawaj graty na handel,ostatnio DzoDzo wyprzedal graty i chyba dobrze na tym wyszedl bo golas poszedl,a Ty z gratow wezmiesz ze 10-14 kola a golasa opchniesz na 25 ja tez cos bym wzial od Ciebie,juz Ci kiedys na pw pisalem powie mi ktos czemu emotek nie moge dawac? takich jak na poprzednim forum? mam cos zablokowane?
  2. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja robie 4 cwiczenia i wogole nie robie plaskiej,zaczalem robic trening A.Kolodziejczyka ktory ma za***iście rozwinieta klate i powiem wam ze dziala wyglada to tak KLATKA Wyciskanie sztangi skos gora 1 seria 15powt 2 seria 12powt 3 seria 10powt butterfly 1 seria 15powt 2 seria 12powt wyciskanie na maszynie ze stosem wyciągu w siadzie 2 serie po 12powt krzyzowanie linek 2 serie po 15powt takze trening klatki ograniam w ok 45 min a jest konkretnie spompowana,mimo iz nie mam predyspozycji genetycznych do klatki po takim treningu wyglada niezle,wedlug Andrzeja dobrze przeplatac cwiczenia ciezkie z rozciagajacymi,polecam tez wam robienie rozpietek ale na raczkach podpietych do wyciagu,tzn ustawiamy laweczke w bramce i podpinamy raczki od dolu wyciagu i robimy rozpietki,mozna elegancko wyizolowac klatke,jak zaczynalem trenowac wogole nie czulem ze cwicze klate,wyciskalem ciezary ale czulem ze pcham rekoma i barkami,trzeba wyrobic sobie czucie miesniowe
  3. a juz myslalem ze nie rezasz nic w b6...springi zmieniles?
  4. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    idz w tym kierunku co pokazales i bedzie kox a Twoja bedzie lepiej wygladac bo jest czarna i ta fela tez by u Ciebie pasowala
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barca pokazala sile w Europie,w lidze juz nic nie zdzialaja
  6. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wogole nie wiem czy jest sens sie bawic w dystans 5mm przeciez to grubosc skory na fiucie,najpierw wszystko zaloze i zobacze wtedy bede myslal http://memy.pl/6 hahha
  7. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    plecy regeneruja sie bardzo dlugo bo nawet 72h,jezeli podczas cwiczen bedziesz czul zakwasy to ja bym chyba odpuscil bo to znaczy ze miesien sie nie zregenerowal,czytalem tez ze nie warto robic plecow a nast dnia nog,tak samo ja nie robie brzucha przed nogami,teraz zaczalem cykl kreatyna Green Magnitude + White Flood przedtrenigowka + Mass Fusion + bialko Dymatize Elite XT no zobaczymy jak to bedzie
  8. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    a8 dobra gablota,widzialem kiedys taka w niemczech na 20 calowych bialych felgach
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Et 25 będzie ciężko ja mam 28 i jest równo z błotnikiem. to moze dystanse 5mm? chcialbym uzyskac taki efekt jak mialem na 19 i oponach 235,czyli jak zapodam dystans 5mm bede mial wtedy ET 30? czy takie dystanse warto kupowac czy ktos z was ma jakiegos zaufanego sprzedawce z allegro? http://allegro.pl/dystanse-5mm-audi-seat-vw-57-1-5x112-5x100-4x100-i2113043648.html
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto mi poleci jakies dobre dystatnse 10mm? czy do felgi 18 8' ET 35 i oponach 225/40/18 moge zapodac dystans 10mm?
  11. ten filmik chyba troche juz ma bo zobaczcie jakie przyjazne ceny paliwa sa na tej stacji w porownaniu do tego co jest teraz
  12. po ci Ci te 235 do kol 17
  13. dziwny ten rozmiar opon zapodales...normalnie do 17 jest 225/45,dobrze ze wkoncu jest gleba
  14. David odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no z zew to jest miazda,kolor srodka mi nie odpowiada,no ten przedni zderzak tez mi na hofele wyglada nie to jednak Caractere http://www.tuning.v10.pl/galeria/audi,a4,b8,caractere,01,artykul,16550,0,jpg.html
  15. David odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co to za zderzaki na tej b8 http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=158314939&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&maxPrice=80001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&colors=WHITE&colors=BLACK&colors=BLUE&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2008&tabNumber=2
  16. dekory dobry mod jeszcze jakies fotele sport
  17. a Tobie mystic ile pali?
  18. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie teraz sa odpowiedzi na Twoje watki?
  19. Mlody ile pali Twoje auto po miescie?
  20. ile Ci pali takie 3.0 tdi po miescie? czytalem gdzies ze to przedzial 12-14l prawda to?
  21. jest kox co mi sie podoba: -silnik -wnetrze -fotele -regulowana zawiecha
  22. a ja mam pompki BQ to one nie sa czasem z 2.0 tdi 140ps?
  23. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    brawo Napoli chyba jednak te angielskie zespoly nie sa takie mocne...Man Utd i City w LE a Milan i Napoli pewnie pokonaly Arsenal i Chelsea
  24. sama zmiana kiery i programowanie i dziala ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.