Treść opublikowana przez David
-
Siłownia
to Ty Piotrek wazyles 70kg przy swoim wzroscie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a Ty Bartek masz jakis namiar gdzie kupowales?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a Ty Siemian masz takie same amory jak Bart-S ? mysle nad takimi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mialem na poczatku glebe chyba z -610 cos takiego na sprezynach fk -50 i jak bylem w Tune Up tp na hamowni rozwalila mi sie poducha silnika auto spadlo w rolki i jeblo w beton
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja na 19 mam przod 635 a tyl 645 i nizej bym nie chcial,widze ze Siemian ma grubo swoja glebe :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a jak Ci sie na nich jezdzi?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to dobra cene masz ja dostalem 208zl tyl 218zl przod
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek ile placiles za amory Monroe?
-
[B6 AVF] Po wymiane rozrządu większe spalanie
wymienialem w lato rozrzad i tez zauwazylem ze po wymianie wzroslo spalanie z poczatku myslalem ze tak mi sie wydaje no ale od 4 lat jezdze trasa Szczecin-Dania 600km w jedna strone i odrazu widze ze mniej w baku zostaje a i spalanie chwilowe przy predkosciach 150-160 jest wieksze,zmiana kol na zimowe 17 prawie nie zrobila roznicy.Musze tez sprawdzic kat synchronizacji moze zle mi to ustawili
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
co do koloru felg to na zime zdecydowanie jakies ciemne bo brudu w zime jest wiecej,ja mam zimowki ciemne i nie musze ich myc,biale tylko na letnie
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
a mojej kasy nie masz?
-
Piłka nożna
no i juve remis...udinese jest u siebie mocne i pierwszy raz w tym sezonie nie zgarnelo kompletu punktow,niestety milan wskoczyl na 1 miejsce,mimo ze przegrali 2 mecze w tym sezonie to cecha milanu jest to ze klepie wszystkie te slabe druzyny zarowno na wyjezdzie jak i u siebie a juve czesto meczy sie ze slabiakami albo remisuje
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
widze ze teraz byłe auto jezdzi u mnie
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
tylko ze ja nawet jeszcze takich lamp nie mam no ale pomysl jest ciagle
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
chcesz isc w kola 19?
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
kusisz mnie skovroon tym pomyslem caly czas o tym mysle
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
jak bedzie trzeba placic za membranki dajcie znac na PW
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6
ja choruje na ten zderzak http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look_lite.htm ale cena 1000 $ zabija ten zderzak to jak dla mnie zderzak rs4 b6 ktorego nigdy nie bylo
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Wandej walisz kolo w biel ??
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
no szkoda ja jak kupilem moja to tez mialem sporo chromu...nawet kola byly chromowane ale powoli pozbywalem sie chromu,a powiem Ci ze mi sie to podobalo,takie auta jak audi czy bmw fajnie wygladaja w shadow line
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
lampy ile takie
-
A6 C6 BPP 2.7 tdi S-line <<Heres>>
sedan silnik chyba moje nast auto ale zdecydowanie bede szukal ASB z Q
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
dla mnie tez jedna membrana jeszcze nie montowalem webasta ale lepiej wymienic przed montazem
-
Piłka nożna
z Novara moze byc ciezko bo bedzie tak jak z Cesena ostanio czyli postawia autobus w polu karnym z Udinese bedzie ciezko remis bedzie donrym wynikiem bo ta druzyna u siebie jest mocna
-
Piłka nożna
ale Chelsea to tez klub zbudowany na kasie inwestora o czym juz wielu zapomina Juve tylko remis ale dobrze ze nie porazka