Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. jeszcze gleba,lotka na klape i bedzie Git jak te listwy s4 od Artura? daja rade?
  2. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2 pytania do ojcow prowadzacych 1.rorzad w awx wymienia sie co 60 tys km ja przejechalem od wymiany 54tys,lepiej wymienic juz teraz czy czekac do 60? 2.czy cena 950zl za 4 amortyzatory FK z wkladami KONI z 6 stopniowa regulacja twardosci to dobra cena?
  3. Adamooo kiedy jakies foty?
  4. Grzechu a Ty zostawiles sobie 20 tys zl na rezanie? normalni ludzie zostawiaja 2 tys zl na rozrzad oleje i filtry , forumowi "rezacze" dokladaja jedno zero co by audi jakos wygladalo
  5. ja mam glebe Weitec 50/30 i nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze tyl usiadl zbyt nisko a efekt klinu jest za***isty ale mi sie wydaje ze lepiej to wyglada w sedanie,ktos na forum pisal ze zalozyl sprezyny Weitec 30/30 chcialem od niego foty ale jeszcze nie ma,chcialem porownac szczegolnie tyl, czy padajacy amortyzator albo zbyt miekki moze powodowac dodatkowe obnizenie?
  6. mialem MTS w b5 i nie polecam straszny beton byl,na forum pisza ze najbardziej komfortowe sa Eibachy
  7. a ja bym bral rs II bo rs4 to juz opatrzony wzor
  8. sprzeglo awx okolo 470zl bierz od Dzika z forum a sprzeglo Luka
  9. szukaj lepiej takich co maja wieksze obnizenie przodu
  10. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Magic co tam ogranicza zakup pompek? fundusze czy nie mozesz znalezc dobrych pompek?
  11. Pawlo jak znajdziesz fote b6 z kolami rs6 II wez wrzuc tutaj albo daj mi na pw,mnie te kola tez sie bardzo podobaja i ja nie uwazam ze zle to bedzie wygladalo na b6 tym bardziej na czarnym mocno zglebowanym sedanie
  12. :oklaski: a jakie? na polske najlepsze -30mm
  13. a co w czwartek nowy program? no ja najpierw chcialbym poczuc czy warto wydawac okolo 3 tys zl dla 20ps wiecej bo Nm to nie licze na duzo wiecej bo sprzeglo awx wiecej jak 380Nm nie ma sensu,Jarol mial 400 Nm i mowi ze slabo radzilo sobie z takim momentem co innego avf jak masz Ty
  14. ja czekam na korekte programu a pozniej przejazdzke w szczecinie zeby zobaczyc czy warto isc w BRD i Fimca
  15. sedan :good: troche do zrobienia jest ale dasz rade,poka fote jak siadla na tym zawiasie Weitec
  16. Grzes a jak wrazenia po przesiadce z b6? prowadzenie,praca silnika? teraz masz diesla CR,lepiej jest?
  17. bierz taka,ja mam taka i daje rade a ori ciezko wogole znalezc raz byla za 300zl ale i tak uwazam ze za kawalek plastiku to za duzo,a ile w ASO to kosztuje jeden na forum kupil z aso lotke ori laminat ma juz sporo osob na forum
  18. najlepsze wyjscie to silniki bmw i wnetrze audi,no ale tak nie ma
  19. agent a moze wlasnie obizenie s-line bys zrobil czyli te -20mm bo ten audi za wysoko stoi psuje to efekt,a szczegolnie przod wysoki,wyzej niz tyl
  20. a nie powinno byc 2x drozej? moje b6 w danii ponad 2x drozej czekaj zaraz zobacze ile takie Twoje u mnie znalazlem uzywke w takiej cenie http://www.bilbasen.dk/brugt/bil/audi/a4/20-tfsi-211-avant-quattro/271449 mysle ze nowe bedzie pewnie okolo 750-800 tys kr,zobacze moze w pracy jakis dun mi pomoze sprawdzic cene nowego
  21. pieknie :oklaski: s-line i dokladki w kolor odrazu zmienily to a4 moze lotke na klape? no i GLEBY troche :gwizdanie:
  22. Turdzi gratuluje nowej fury oby dobrze sluzyla
  23. ja mialem tak ze kupilem dwumasa ze sklepu nowego Sachsa,wytrzymal 4 miesiace,paragon gwarancje wszystko mialem,odeslalem a Sachs Polska mi nie uznal musialem kupic kolejnego dwumasa i koszta wymiany drugi raz
  24. Brysio lubie Twoje wypowiedzi na forum nie owijasz w bawelne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.