Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. ale zawsze w avf dluzsza niz w awx wiec co ja mam powiedziec :gwizdanie: a tez autostradami troche latam
  2. w danii ropa po ok 5,20 ale najnizsza stawka za h pracy to ok 40zl netto wiec tankowanie tutaj tak nie boli ale ceny aut tak
  3. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co masz cos na oku ? pomoze ktos w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197243.new#top
  4. a dlaczego wkladales DQS? czyli dwumasa i sprzeglo musiales zmieniac? mimo ze masz avf? czy wogole istnieje jakas skrzynia 6 zeby wlozyc ja do awx bez zmiany dwumasa i sprzegla? niestety ale dwumas i sprzeglo to koszt ok 2000zl razem z robocizna
  5. a ja mam w danii 7km do pracy w jedna strone kto chce kupic odemnie auto :gwizdanie:
  6. ja bym bral b8 3.0 tdi zobacz jak brzmi b8 patroxa i jak jedzie
  7. moze peknie 200ps i jakies 420-430 Nm co do grilla ms design sam nad nim powaznie mysle
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Stankovic juz druga taka bramke strzelil w karierze :gwizdanie: pamietam jak w lidze tak strzelil chyba w tamtym roku. no ale Inter sie nie popisal nie lubie ich ale w lidze bo sa rywalem juve ale w LM wole jak wygrywaja bo graja dla Serie A
  9. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    to co on nic nie dziala teraz?
  10. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    kiedy program?
  11. widze ze planujesz zrobic wydech przelotowy...da to jakis przyrost mocy?
  12. Panowie jezdze co miesiac autostrada polska-dania i przydalby mi sie 6 bieg i tu pytanie do was czy moge wlozyc skrzynie 6 obojetnie z jakiego silnika bez zmiany mojego dwumasa i sprzegla? mam te czesci dosyc nowe i szkoda mi ich zmieniac,prosze o ewentulanie jakies kody skrzyn i co trzeba wymienic,pytalem sie Nosba twierdzi ze moge wrzucic skrzynie z 2.5 tdi oznaczenie DQS bez zmiany dwumasa i sprzegla
  13. udaj sie do dobrego mechanika niech to sprawdzi masz audi 2004 r i awx? chyba avf ile masz biegow
  14. i co sprawdzales v max na tej skrzyni? mysle ze 240 km/h licznikowe pojedzie
  15. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  16. poprawilem nie wiem czemu tak napisalem
  17. lepiej bierz 45/30 bo jak wezmiesz tak samo obnizajace to jest duza szansa ze tyl usiadzie bardziej niz przod
  18. troche gleby by sie przydalo tak -3cm starczy
  19. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    real przegral :>
  20. wyglada fajnie ale przod nie stoi wyzej niz tyl?
  21. ja mieszkam w centrum al.Niepodleglosci znaczy mieszkalem bo teraz to w Danii :gwizdanie: ale jak jestem w Szczecinie to tutaj albo slaska
  22. dzisiaj o 13:30 granatowy avant b5 z naklejka klubowa z tylu pozdr
  23. kto wie gdzie w szczecinie obkleic folia dach w a4? foltech juz pytalem i wolaja 500zl za sam dach
  24. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moga byc rozne rodzaje pompek, wedlug etki mialem miec ba a w silniku siedzialy ar,gdzies na forum czytalem ze czasem sie trafialy al w awx :gwizdanie:
  25. mi sie podoba wogole rs4 b7 w sedanie wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.