Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    zaden trener nie pomoze....z gowna zlota nie ulepisz chyba ze wszyscy sie zrzucimy na Mourinho,Fergusona,Capello lub Hiddinka
  2. felgi rs6 bardziej mi sie podobaja niz rs4 ktore co 3 na forum ma
  3. Siemian tylko nie kupuj Sachsa,ja kupilem i dwumas byl do wymiany po 15 tys km a te gwarancje to se mozna wsadzic bo nie uznali mi...kupuj Luka
  4. Ty tez masz takie? dzisiaj wlasnie do mnie przyszly-wygladaja na dniach moze sie uda zamontowac
  5. ja po wlozeniu dwumasa Sachsa pojezdzilem pol roku i byl do wymiany a kupilem nowy.Oddalem do reklamacji bo daja 2 lata gwarancji i co przyszlo pismo ze gwarancja nie uznana- w dupe niech se wsadza te ich opinie rzeczoznawcy i te gwarancje.
  6. bylem wczoraj na Incepcji i zdecydowanie polecam lepiej sie najesc przed filmem bo jest dlugi
  7. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    taktus ja tam PO nie lubie a szczegolnie Zyda Tuska - najwiekszy Pinokio w Polsce :gwizdanie: [mod]po co piszesz te prowokacje ? dla innych mozesz Ty być tym żydem i Pinokiem :gwizdanie: wiec bardzo prosze nie poruszać tematów zwiazanych z Polityk.ą na tym forum!!! [/mod] Lepiej zeby Mascherano poszedl do Barcy niz do Interu.Szkoda ze Toure odszedl ale jak wiekszoc malp razem ze swoim bratem polecial na kase
  8. f*ck ja tez mam zalozone 320 ATE i po przeczytaniu tego co piszecie az boje sie teraz zeby u mnie tak nie bylo
  9. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://demotywatory.pl/1991546/Niby-calkiem-inne ogolnie czemu w Polsce jak reprezentacja gra slabo to wszyscy jada na trenera a moje zdanie jest takie o polskich trampkarzach "z gówna złota nie ulepisz" problem z polska pilka lezy juz u podstaw,od juniorow gdzie czesto zamiast szlifowac talenty graja same uklady.Nie graja najlepsi tylko Ci co tata/wujek/dziadek jest kims.Zly system szkolenia itd, nie wierze ze w takim duzym kraju nie ma 20 zdolnych ludzi do grania
  10. a Ty co Bartek spac nie mozesz ja to w pracy jestem a Ty ?? ogladasz pornosy jak zona spi no to trudno bedziem miec takie same koncowki bo mi sie te podobaja naj nie rozumiem...
  11. Dawid zrob porzadny opis i wrzuc fotki a nie linka dales tylko
  12. kupilem tlumik od 2.5 tdi i powiedzcie mi co jest potrzebne do zamontowania go tylko mocowanie na drugi tlumik? a koncowki chce kupic te co myslicie http://allegro.pl/item1171680985_hit_ulter_koncowki_okragle_n1_90rs_rs_audi.html
  13. i jak zamontowales ten zderzak Caractere?
  14. no wkoncu pokazane nowe wozidlo podobno jedyna wersja 2.5 tdi warta uwagi wiedzialem juz o tym zakupie w polowie czerwca :gwizdanie: wyposazenie ale fele to bys wlozyl 18 chociaz widzialem wasze drogi w Gdansku i
  15. Nowak a nie myslales o czarnym macie?? dozuc do ankiety zobaczysz ze bedziesz mial duzo glosow
  16. wlasnie wuju ma fajna glebe i wcale nie jest duza wez zobacz jak ja mam :gwizdanie: sam chce taka zrobic jak u niego
  17. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.pilka.pl/znamy-termin-meczu-o-superpuchar-europy
  18. hehe standard fele :gwizdanie: ale odrazu lepiej te chcesz malowac na bialo? czy inny model
  19. jak zwykle chodz moje umyj
  20. jak ja sie dowiadywalem o gwinty ktory sam tez planuje to ludzie polecali Tein-a zobacz tutaj http://www.jdl-performance.com/zestaw-zawieszenia-tein-super-street-audi-a4-b6-b7-02-07.html ale widze ze cena poszla w gore ostatnio
  21. tylko ze takich nie kupisz bo podobno te sa wyreazne z ori
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    poziom polskich druzyn w europejskich pucharach od wielu lat to dno,co roku dostajemy z nieznanymi druzynami i Ci trampkarze zarabiaja taka kase ze to sie w glowie nie miesci
  23. 1000-1200 by mnie satysfakcjonowal
  24. pytanie do specow od sprzetu komputerowego mam zamiar sprzedac mojego lapa model to MSI GX 600 procesor Intel Core 2 Duo T7500 2.2 GHz pamiec 3 gb Ram grafika NVIDIA GeForce 8600M GT - 512 MB, pamięć: 400 MHz, GDDR2 matryca 15,4 dysk 250 gb dokladny opis i recenzje macie tutaj http://www.notebookcheck.pl/MSI-GX600-Extreme-recenzja-uzytkownika.7074.0.html parametry jak w opisie tylko ze moj lap ma 3 gb pamieci Ram i nie ma tych naklejek na sobie jest caly czarny piano black. jaka moze byc wartosc takiego lapa? mam zamiar wystawic go na allegro mam do niego jedynie kabel
  25. haha widze ze napinka sie zrobila zielony wez posprzataj ten watek bo sie chlopak zapytal o felgi a odpowiedzi moze ze 3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.