Treść opublikowana przez David
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
Tomek i tak masz fajnie ze mozesz sobie auto zmienic...wiesz jakie sa ceny aut w Danii trzeba cene polska pomnozyc przez 2 :gwizdanie: to jest tak ze auto np kosztuje 50 tys zl a rejestracja tego auta 50 tys...tak samo jest w Norwegii.
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
to juz nie lepiej bmw 5 ?? bedzie wieksza i troche drozsza.
-
[B6 AWX] Dziwne trzęsienie.
wiesz syfu to raczej nie mam bo zrobiulem audi jak narazie 15 tys km i 2 razy lalem ten dodatek do wtryskow STP(co 5 tys km).a mechanik jechal i mowi ze pompki mogly sie rozszczelinic...no ale nie bylo czasu ich sprawdzac,bedzie na to czas jutro.dalej nie wiem czy zalewac na trase ten dodatek STP
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
tez bym wybral bmw - duzo nowoczesniejszy silnik
-
Regeneracja rączek drzwi
Olo jakbym Ci podal moj Vin na Pw to bys mi sprawdzil numer tej czesci?
-
Regeneracja rączek drzwi
a czy te raczki z ASO sa poprawione jakosciowo czy dalej beda takie podatne na zadrapania? jak to wyglada w b7? tez tak sie rysuja?
-
[ALL B7] Jakie opony przy felgach 19" ?
to jak sie spotakaja takie auta jak np bmw 7 i merc S to pewnie trzeba sie zatrzymac zeby sie wyminac :>
-
[B6 AWX] Dziwne trzęsienie.
Grzegorz jezeli u mnie jest podejrzenie ze mi padaja wtyski (objawy to trzesienie sie silnika na 4 i 5 biegu i to to tylko wtedy gdy mam obroty 1-2 tys,powyzej 2 tys nie ma drag) to czy wlanie STP do diesla ( mam w bagazniku) moze w jakis sposob "doj**ac" wtryski ?? wiesz we wtorek jade do polski i mam do pokonania 650 km :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Dziwne trzęsienie.
najpierw podjedz do dobrego warsztatu i sprawdz co to.dwumas kosztuje ok 1200zl z allegro a za ile Ci zrobia to zalezy,ja za wymiane sprzegla i 2 masa placilem 600zl
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
- Wszystko o Pakietach S LINE S4
czy tak samo wyglada ori naklejka na kierownice jak ta tutaj ?? http://allegro.pl/item923643695_emblemat_s_line_sline_na_kierownice_audi_b6.html- Regeneracja rączek drzwi
dzieki Olo za nr no rzeczywiscie ok 40zl,no to mysle ze nie ma sensu bawic sie w malowanie.kupie nowe- [ALL B7] Jakie opony przy felgach 19" ?
Tomek ale Ty w Irlandii jestes wiec co drogi slabe? czy tak czesto jestes w Polsce?- [B6 AVF] Za ile można sprzedać taką AUDI?
ok 36-38 tys zl,jak chcesz sprzedac to dobrze by bylo ten wlacznik swiatel wymienic,chyba ze juz wyminiles :gwizdanie:- Regeneracja rączek drzwi
a mozesz mi podac nr tej czesci bo Cuber mi sprawdzal w Etce i jak wrzucilem te numery to mi wywalilo 450 zl...- [ALL B7] Jakie opony przy felgach 19" ?
dobrze ze mieszkam w Daniii to moge zalozyc 19,jedzilem jakis czas w tamtym sezonie na 19 po polskich drogach i jakbym wrocil do Polski to max 17 ,no chyba ze u was dobre drogi bo u mnie w Szczeconie ale jak jedzilem na 235/35/19 wszystko bylo ok- Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
Slawek ja tez planuje nast model a6 lub bmw 5 i tylko 3.0 diesel i bede mial duzy problem przy wyborze- Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
tytul watku powinien brzmiec : "naped FWD czy RWD - ktory lepszy ? " :gwizdanie: b6 czy e 46 = b6 b6 lift (b7)czy e90 = e90- [B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
podepne sie do tematu dzieki koledze Siemianowi nabylem zaciski pod tarcze 320 mm :> i co mi powiecie o np takim zestawie tarcze Brembo a klocki Ferodo ??- Regeneracja rączek drzwi
a gdzie tanio/w rozsadnej cenie kupic takie nowe uchwyty ? cena w ASO mnie zwalila z nog wuju wyglada to calkiem niezle brawo za checi :oklaski:- [B6 AWX] RS4 diesel edition
zwłaszcza jak zaczął uczęszczać na siłownie to jest wlasciwy mod- Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
ja tez stalem przed takim wyborem ale wybralem audi :> powiem Ci u mnie zadecydowalo m.in to ze bmw nie ma 2 strefowej klimy a ja co jakis czas jezdze do Polski 650 km w jedna strone,a wiadomo jak to z kobietami-wiecznie im zimno... :gwizdanie: a teraz jak mam 2 strefy ja 18-20 st a moja 22-24 st i kazdy zadowolony ogolnie silnik lepszy w bmw,jeszcze nie jezdzilem bmw 3 e46 ale na wiosne zagadam kuzynke i przejade sie 330d- [ALL] Renowacja felg
tez sie podepne pod pytanie o malowanie w Szczecinie,zapytalem narazie jednego lakiernika i powiedzial 250 zl od felgi pytalem o malowanie proszkowo,dodam ze moje felgi to 19' chromowane- Polecane opony letnie
julo Wrc Laguna ma takie opony,jak cos to pisz do niego,a 3 strony do tylu on napisal tak o nich : kupilem u kolegi z forum Subaru oponki fk 452 Falken Made in Japan 225/40/18 smigam na zakretach , trzymaja sie bardzo dobrze drogi polecam tobie- Audi A4 B6 Avant 1.9TDi Quattro
super ze szkoda ze nie ma xenonu. - Wszystko o Pakietach S LINE S4