Treść opublikowana przez David
-
Zima kontra nasze niunie:)
A moj po 1,5 dnia stania na podworku i - 10C mial troche problemy za pierwszym razem odpalil ale zaraz zgasl...a pozniej musialem go troche pokrecic i zapalil ale przez chwile chodzil nie rowno i trzymal ok 1100 obrotow. ...uj wie kiedy ten Niemiec swiece i aku zmienial krzysiek23 wspolczuje ;(
-
[B6 AWX] Wielke problemy z elektryką
spiidy jedz do Gryf Alarm na Klonowica do Macka on powinien Ci ogarnac temat,powiedz ze jestes z a4 klub i ze Dawid Z Danii Cie przyslal
-
Zima kontra nasze niunie:)
a jaka masz Omege? moj ojciec zmienil Vectre A na Omege B 1998 2.0 16v ,no i gazowanie zapodal,136km to ma ale cienko idzie bo ciezkie mialem kiedys 2 Calibry,ladne byly ale ciagle cos dolegalo pozniej a4 b5 i rok jedzilem,tylko wymiany plynow i filtrow i nic wiecej :> dlatego teraz jest B6
-
Zima kontra nasze niunie:)
pamietam jak moj ojciec na zime wkladal dykte do opla Vectry A
-
[ALL B5] 1.9 czy 2.5?
1.9 + chip i jest extra ale nie bierz 1.9 90 km 110 to min
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
te felgi co pokazales to te drugie te drozsze zdecydowanie lepsze i min 18 te pierwsze jak dla mnie ale to Twoj wybor my Ci tylko doradzamy :gwizdanie:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
tak, tylko trzeba zwykły dociąć kapkę właśnie i mnie ciecie czeka bo dorwałem sama dokładkę [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:52_________________________________________________ http://www.allegro.pl/show_item.php?item=846213885 wuju Ty lyknales ta dokladke S line za 100 zl ?? na allegro kratki w halogeny S line sa drogo.a mi ostanio ktos pisal ze sa w ASO po 80 zl/szt. cena wzrosla ??
-
Dobrzy chiptunerzy
Jakis rok temu sie pytalem o kogos u nas w wojewodztwie ale nikogo nie bylo,watpie ze ktos sie pojawil,ja na wiosne wybieram sie do Gdanska do Roberta z Tune Up,Gdansk nie jest tak daleko a pewnosc ze auto dobrze zrobione :> no i mozna pozwiedzac :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszeniem
Dzieki za rady jestem ustawiony z mechanikiem na 23 grudnia,takze zobaczymy co mi powie,jezeli bedzie to sprzeglo to odrazu dwumas tez bede wymienial,trudno taki prezent na swieta mi auto sprawi ps moj ojciec twierdzi ze to moze byc cos od sprzegla tzn ze moze jest zle naciagniete czy cos takiego no i jestem po wizycie w serwisie....diagnoza sprzeglo mechanik twierdzi ze 2 mas Luk-a to pochodza z regenereacji i ze on poleca mi Sachsa,czesci Luka sa troche tansze,np sprzeglo Luk 450/kpl Sachs 820/kpl,jesli chodzi o 2 masy to ceny sa praktyczenie takie same,powiedzial mi ze przy okazji moze mi wymienic olej w skrzyni biegow dobry pomysl? co Panowie wiecie o czesciach Luk/Sachs a i jaki olej do skrzyni biegow? motul
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
auto moze sie wolniej nagrzewac w zime niz w lato wkoncu jest zimno,w lato jak na zewatrz jest 30'C to wiadomo ze szybciej sie nagrzeje silnik niz jak jest -2'C.ale nie wiem czy temp moze spadac podczas jazdy od zimna
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszeniem
a jak sie sprawa ma do jezdzenia z duzymi predkosciami?? ja teraz jestem w Danii,na swieta jade do Polski,czy moge np jechac 160 km/h tak jak zawsze jade czy lepiej nie? i czy mam ostroznie przyspieszac przy wiekszych predkosciach? pomysle nad tym dwumasem bo autem planuje jezdzic jeszcze ok 3-4 lata wiec mialbym spokoj z tym.czy dwumas z tej aukcji jest ok http://allegro.pl/item845194517_kolo_dwumasowe_audi_a4_a6_superb_passat_1_9_tdi.html dzisiaj dzwonie do mojego sprawdzonego mechanika i sie umawiam na dzien przed wigilia.
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszeniem
a to moze miec cos wspolnego z poduszkami pod silnikiem? bo mam do wymiany ale mialem to robic jak bede w polsce... dzisiaj wzialem cyfrowke i chcialem nagrac film w dobrej jakosci bo z komorki lipa i jak jechalem na 4 dalem gaz do dechy przy 2 tys obr to nie bylo tego poslizgu,auto przyspieszalo normalnie...a moze byc jeszcze taki objaw ze to sprzeglo-jak ruszam na parkingu to jak chce jechac na samym sprzegle to tak slabo rusza,jakis czas temu parkowalem AVF-em 1.9 2002r i tam na sprzegle duzo lepiej auto ruszalo.
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszeniem
Czy ewentualnie taki zestaw jest dobry?? http://allegro.pl/item850559810_kpl_sprzeglo_audi_a4_a6_vw_passat_1_9tdi_116_130.html Mysle jezeli mam zmieniac sprzeglo to na dobre firmowe pod chipa
-
[ALL B5] Skórzana tapicerka
zerknij w ten watek http://www.a4-klub.pl/smf/all_obszycie_kierownicy-t98442.30.html tutaj wrzucilem fotki jak to wyszlo cena tez tam jest teraz mysle nad obszyciem foteli biala wentylowana skora ja obszywalem u tego goscia w Szczecinie http://www.favore.pl/13116_zaklad-tapicerski-samochodowo-meblowy-kapela-szczecin-zachodniopomorskie.html cena 2600
-
[B6 AKE] Bajer czy kicz - polerowane listwy wewnętrzne
przydaloby sie wiecej fotek np calej deski rozdzielczej,ale ogolnie chrom w srodku to mi nie za bardzo podchodzi jak rezac to sprobowac zrobic taki efekt szczotkowanego Alu jak w S-line
-
[ALL B5] Skórzana tapicerka
uwazam ze lepiej dac do obszycia,co nowe to nowe no i zapach nowej skory,ja nie dawno dalem do obszycia skora pikowana kiere i galke i jest super to tez zalezy ile kto planuje jezdzic danym autem,bo jak zakldac nowa skore to trzeba ze 4 lata pojezdzic zeby to sie oplacalo.ja sie dowiadywalem o nowa skore to koszt ok 2,5 w góre
-
[B6 AVF] Klimatyzowany schowek
wiem ze kolega Bart-S rezal klimatyzowany schowek o prosze jest i link http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moja_pierwsza_niunia_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.0.html
-
[B5 ANB] Problem z biegami 1,2,wsteczny - manual w A4 B5 1.8T
mialem takie cos w calibrze i nie wiem czy w audi jest tak samo,poluzowala mi sie linka od sprzegla i zeby wlaczyc 1 musialem wylaczac silnik bo sie nie dalo inaczej,pojechalem na serwis naciagneli mi linke i wszystko wrocilo do normy no ale nie wiem czy w audi tak samo jak w oplu :gwizdanie:
-
[ALL] Malowanie felg - jak dobrać odpowiedni kolor lakieru (zgodny z ori)?
ja mam w lutym malowanie dokladki S line to wtedy zapytam lakiernika o malowanie felg,zobaczymy co wymysli
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszeniem
no dokladnie obroty wzrastaja a predkosc nie bede na swieta w polsce to pojade do pewnego serwisu i sie upewnie a jakie moga byc koszta i gdzie szukac ?
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszeniem
sytaucja wyglada tak ze jak jade na 4 biegu lub 5 i mam 2 tys obrotow i daje gaz do dechy to jest takie jakby wrazenie poslizgu,nie wiem jak to fachowo opisac ale patrzac na obrotomierz to jak dam gazu to stoi a po chwili wyskakuje do ok 2,7 tys , jutro postaram sie nagrac film i wrzucic tutaj,jezeli ktos domysla sie o co chodzi niech da znac zebym sie szykowal,dodam ze na 1,2 czy 3 tego nie ma.
-
[ALL] Malowanie felg - jak dobrać odpowiedni kolor lakieru (zgodny z ori)?
a mozesz mi przyblizyc koszta takiej operacji ??
-
[ALL] Malowanie felg - jak dobrać odpowiedni kolor lakieru (zgodny z ori)?
Taka imprezka kosztuje około 500-600 plnów w zależności od rozmiaru, struktury felgi... :gwizdanie: Ostatnio sam o to pytałem. W tym wątku nieco o tym jest... http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b7_jak_rozpoznac_czy_felga_s4_jest_oryginalna-t98617.0.html;msg1224241#msg1224241 ja mam takie felgi nie bedzie problemu z pomalowaniem ich ?
-
[B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
wziales je tylko dlatego ze sa w promocji :gwizdanie: czekam na fotki
-
[B6 AWX] Mam 2x elektryczne szyby chcę mieć 4x elektryczne szyby
a ja czekam na jakies fotostory :> bo mnie tez korba z tylu denerwuje