Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalm320

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalm320

  1. Czemu chcesz podwyższyć auto?
  2. Miałem dwa auta do których założyłem obniżające sprężyny na używane amory ale nigdy nic mi nie dobiło a tym bardziej nie zabiło. Może to kwestia samych sprężyn ProKit i tego że są za miekkie.
  3. Ogólnie w szoku jestem że -30mm zabija seryjny amor... chyba że dobija już prawie zabity A tak na poważnie to jeszcze można wziąść pod uwagę Monroe Reflex
  4. Mam trochę uprzededznie do NGK (tak samo jak do amoryzatrów KYB) więc myślę założyć świece DENSO... tylko które? Wg katalogu są podane 3 rodzaje: 1. PK20PR-P8 2. IK20 3. VK20Y Które wg Was będą odpowiednie?
  5. Miałem podobnie. Sprężyny jak podniosłem auto niby całe. Okazało się że pęknięta była w tym kielichu i dopiero jak ją mechanik wyjłą to wyszło co i jak.
  6. To może zakup też przednie w intercarsie?
  7. Wygląda na źle dobrane masy. Co Ci pozostaje to tylko dać nakładki na sprężyny tylne. Podniesie Ci się tył o 1.3cm. Albo zmiana na jakieś Eibachy itp.
  8. Na logikę to myślę że to dobry olej bo w końcu jest japoński a to co japońskie jest najlepsze
  9. Kolego 3r4 zadzwoń do tego sklepu: www.zmienolej.pl Na temat płukanek się dowiesz wiele. Sam się zastanawiam nad tym ale nie wiem jak mój silnik to zniesie.
  10. A ja teraz zaleje sobie taki olej: http://www.millersoils.co.uk/automotive/tds-automotive.asp?prodsegmentID=51&sector=Care Ciekaw jestem czy będzie słychać przy odpalaniu łańcuszek. Bo na Motulu X-clean 5W40 przez pierwsze 5tyś km nic nie słychać i jest zerowy pobór a po tym przebiegu zaczyna być słychać i trzeba dolać troszkę.
  11. 900zł zapłaciłeś? No to masz chińczyka na 100%. Ja pytałem kilka tygodni w ASO VW i powiedzieli 2300zł za napinacz
  12. Wolne obroty są ok? Nie ma falowania? Może jakiś filmik z dźwiękiem?
  13. Sprawdź zawór WG. Ponoć klapki w tym zaworze dają dziwięk do złudzenia przypominający walnięty napinacz łańcucha
  14. NIe chciałem nic mówić ale też mi średnio to wygląda na napinacz. Cztałem na różnych forach i często podobne objawy dawały klapki w zaworze WG. Pisali że wymieniali łańcuchy z napinaczami + inne elementy a suma sumarum okazał się walniety zawór WG.
  15. Dla porównania mój przy 180tyś (przebieg sprawdzony w ASO). http://www.youtube.com/watch?v=8tQ1I-us-Ig#t=26
  16. 195 tys. prawie pewne. A jakie objawy?
  17. Ile masz przebiegu licznikowego?
  18. Ja ze swej strony polecam Yokohame S.drive. Klei się nieziemsko
  19. Mój znajomy. Ogarnia dobrze robotę. https://www.facebook.com/jaworart?fref=ts
  20. Czemu?
  21. A na jakim jeździłeś wcześniej?
  22. Stosował ktoś do 1.8T AmsOil albo Millers?
  23. Witam, mam mały problem z (chyba) pompą hamulcową, więc kupiłem zestaw naprawczy (dedykowany, oczywiście) obejmujący odpowiednie uszczelki, celem ich wymiany. Nie do końca mogę sobie poradzić jednak z rozebraniem pompy. O ile sekcję tylną wyjąłem i uszczelki wymieniłem, o tyle tłoczysko z sekcji przedniej nie chce wyjść - jakby było blokowane. I pewnie jest, przez trzpień, który widać na tym zdjęciu (w gnieździe pierwszym od prawej). http://lh3.googleusercontent.com/-fCFS8tm-Slw/VA86bR8uANI/AAAAAAAAFEM/W7sZ63deoGc/s1024/pompa%2520hamulcowa%25201.jpg Nie wiem, czy trzpień jest wciśnięty, czy na gwincie - siedzi ciasno, nie można go wyjąć. Czy ktoś może przerabiał podobny temat? Pompa jest z Audi A4 B5, oznaczenie 2435ALTUR, producent - Lucas. Ewentualnie gdyby ktoś znał namiary na speca który zajmuje się regeneracją pomp hamulcowych, z okolic Konina, Kalisza - byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
  24. Za 500zł? Chyba oryginalny chińczyk Dzwoniłem ze 3 tyg temu do ASO VW żeby dopytać kontrolnie ile kosztuje napinacz łańcuszka... 2300zł
  25. Więcej Ci spali z kpl. pasażerów niż na tych 16.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.