Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
ale sesja zdjęciowa : Co Ci dynda pod lusterkiem ? Jakaś mucha ? :diabel: Mnie jarają jeszcze starsze Audi
-
Napełnianie klimatyzacji?
koszt około 150 zł (+/- 20 zł) w zalezności od zakładu - to jest cena za napełnienie. Do tego dojść może sprawdzenie szczelności układu (bardzo ważne). Czynnik powinno się wymieniać co około 3 lata. (chyba dobrze pamiętam ) Dobrą opinie ma firma LeCar. Miesci się pod Pruszczem. Ostatnio jak dzwoniłem za napełnienie chcieli chyba 120 zł. No i filtr, jak koledzy już mówili. w ASO do Twojego auta to koszt około 60zł. Numer VAG :8A0 819 439 A (8A0819439A) Nie znalazłem w InterCarsie nic do Twojego auta.
-
[ALL B5] Wymiana płynu chłodniczego
6 litrów
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
no i tak, dzisiaj na obwodnicy Trojmiasta 1°C i deszcz ze śniegiem. Napitalały takie wielkie placki, że nic nie było widać. Także moooożna się zdziwić, wczoraj 13 a dzisiaj 1 :diabel2:
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
a możecie dla tych co są nieco dalej nagrać na kamerkę ? Ale dajcie jakiegoś dobrego operatora, co ma w łapkach żyroskop, jakby co...
-
[ALL B6] Oszukać czujnik automatycznego włączania świateł
Chodzi Ci o światła Daytime Driving Lights ? (DRL) : http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/audiB6.html Czyli jeśli masz wersję auta z normalnymi lampami to : 00001 Tak mi się przynajmniej wydaje...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co Wy chcecie przez 2 godziny (no godzinę) na skwerze robić ?
-
[B5 1.8 ADR] Błędy mieszanki
cholera myślałem, że inaczej napiszesz...
-
[B6 AWX] Drgania, skrzyna b. ręczna 5 2002r
Mam właśnie problem z tym kółkiem pasowym, więc to co pisze Sprinter to racja. To jest coś innego gress. Kołko jest cholerne zresztą, bo kosztuje nie mało...
-
[B5 AFN] Prośba o analize logow
wrzuć te dane do Excela, ładnie obrób żeby wszystko było widoczne a nie taki miszmasz. Potem zrób screenshota i wstaw na jakis imageshack.us albo fotosik,pl
-
[B5 1.8 ADR] Błędy mieszanki
no to jak na gazie Ci dobrze chodzi, a ten efekt co opisujesz u góry masz na benzynie, to przychylam się do tego co napisał szogun Wlej czegoś na przeczyszczenie i pojeździj na benzynie, przegoń zdrowo auto Jeszcze mam pytanie, mając gaz jak często jeździsz na benzynie ?
-
[B5 1Z] zmiana turbiny
na pewno ? A to nie czasem hybryda Micz ? Cenę 5 klopsów Morgoth pewno wziął chocby z InterCarsa... Tak mi się wydaje. Taka jest cena nowej turbiny w ASO.
-
[B5 1.8 ADR] Błędy mieszanki
a zamula Ci na czym ? Na gazie czy benzynie, bo trochę zgłupiałem...
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
a u mnie wygląda tak : 7.0 akutalizacja 615
-
Moduł 25 - immobilizer
na dole strony : http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/immobilizer2.html masz wyjaśnienie dlaczego
-
[B5 1.8 ADR] Błędy mieszanki
no może tak być jak piszesz, ale czasem błąd się może nie pokazać i trzeba w odpowiednich blokach sprawdzić sonde. Ale nie wiem w których, liczę na pomoc kolegów albo pomierzyc ja normalnie
-
Czujnik paliwa - 00771
zakładając, że czujnik jest ok, należałoby sprawdzić teraz droge do deski... Ja nalezy odkrecic i pomierzyc opornośc na odpowiednich nogach w odpowiedniej wtyczce (no to jest oczywiste ) Aaa. teraz czytam info co Ci podał szogun0, robiłeś ten test ?? Po krótce chodzi o to, że czujnik podaje inną rezystancję we wtyczce na desce jeśli paliwa jest full, albo mało (rezerwa). Więc jeśli zapodałbyś taki w miare duży rezystor zamiast sensora to mógłbyś sprawdzić czy wsio po drodze jest w porządku...
-
[B5 1,9 TDI] ciepło / zimno ..... i dalej zimno
zobacz tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5013 tymczasem zamykam bo mam wrażenie że to jest to właśnie (jak nie, daj sygnał)
-
Czujnik paliwa - 00771
Jeszcze zauważyłem, że to błąd sporadyczny i się może pojawiać wtedy kiedy poziom paliwa w baku ma jakiś odpowiedni poziom (następuje zwarcie czujnika). Chcę podkreslic, ze błąd nie zawsze może się pojawiać, ale jednak bedzie jakiś problem istniał wciaz (nawet jesli jest to zanotowane jako sporadyczne).
-
Czujnik paliwa - 00771
jakiś problem czujnika wysyłającego informacje o poziomie paliwka do szafy. A nie masz problemów z wyświetlaniem ilości paliwa ?
-
Central z pilota, jak??
Rudolf, adadur pisze o Elblągu...
-
[B5 1.8 ADR] Błędy mieszanki
Kaziu, spójrz tam : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5066 tymczasowo zamykam, żeby nie drązyć prawdopodobnie tych samych rzeczy w dwóch tematach... [ Dodano: 10-01-2007, 21:46 ] odepnij przepływomierz i sprawdź czy będzie podobny efekt w jeździe, postaraj się o lambde do podmienienia (nawet można kupic, nie duzo kosztuje - a potem najwyzej sprzedac na allegro jak nie bedzie potrzebna).
-
[B5 ADR] Błąd czujnika G42
Ja pisałem o próbie dynamicznej (w jeździe, na trójce od 1500 do 4000 obr), a nie zrobiłeś tego testu zanim kupiłeś przepływomierz ? (http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2899) kurde... szkoda, że już zakupiłeś. Coś miesza w skladzie mieszanki Przepływomierz już wymieniłeś : może więc sonda lambda (masz gaz, a to czasem pada w gazie)
-
błąd 17664????? co z tym zrobić???
czytaj od tego momentu post Murzyna : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=60297#60297 czas chyba przeszukać forum
-
[B5 ADR] Błąd czujnika G42
ale robiłeś test chyba na jałowym biegu ?